Nuo L-meto iki D-meto

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nors tai veiktų... kai kurių iš tų cheminių medžiagų sunku gauti arba jos gali būti pavojingos, pavyzdžiui, mano vartotojo vardas, vietoj to turėtumėte naudoti naprokseną ir naudoti pope-peachy su NASID Naproxen. Toliau paskelbiau visą vadovą
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Atrodo, kad naproksenas nėra geriausias tirpalas:
https://www.designer-drug.com/pte/12.162.180.114/dcd/pdf/meth.chiral-sep.distn.pdf
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Niekada nesakiau, kad tai buvo Sakiau, kad ji yra prieinamiausia ir geresnė už paprastą vyno rūgštį ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Supratau, kad buvo geriau rezoliucija ir kad tik kaitinant L-meth gautas iš šios rezoliucijos jis tampa raceminis Atsiprašau, jei klydau.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Gerai, parašysiu jums trumpąją žinutę ir eisime į priekį, gerai? Turiu viską, ko reikia, ir neturiu nieko geresnio, tad pažiūrėsime, ar ir mane galima paversti tikinčiuoju.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Po pokalbio su soldadoDeDrogas nėra naujas bičas. Bet tikriausiai besimokanti lervutė. Neįsižeiskite, mes visi pradėjome iš esmės nuo streikų TS2 knygose. (Tai skirta visiems kitiems), nes jis jau gavo nuodugnų pokalbį.

Bet kokiu atveju, kai kalbama apie šią reakciją, tai gali būti vertinama pusiau lengva ir suprasti iš EASY kažkam, pavyzdžiui, man, kuris yra tarpinis lengva sunku naujam komercijos

Tai viskas steemed iš post.2 weeks ago



Notdrugs

Prieš kurį laiką girdėjau, kad kai kurios laboratorijos naudojo naprokseną (kaip NVNU) kaip enantiopure rūgštį. Bet man nepavyko rasti jokios informacijos apie šį metodą VISIŠKAI, todėl tikrai negaliu tvirtai pasakyti

Aš ieškau...


u/Notdrugs

Tikriausiai remiantis šia replika? Kaip jau minėjau anksčiau... Visa gudrybė - rasti pigiausią optiškai aktyvią rūgštį, kuri prisijungtų prie vieno izomero, bet ne prie kito, ir kuri pakankamai pakeistų tirpumą, kad vieną iš produktų (ar tai būtų nesureagavusi laisvoji bazė, ar sureagavęs amidas, sulfonatas ar kt.) būtų galima išplauti į kitą tirpiklį (tokį, kuris nesimaišo su pirmuoju tirpikliu), kad vienas izomeras būtų ištirpintas pirmajame tirpiklyje, o kitas - antrajame. Ką manote, remdamiesi tuo, kas čia parašyta.

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

Tada ne narkotikų atsakymą...


Notdrugs
- prieš 13 dienų - Redaguotas prieš 13 dienų

Tai tikrai įdomu! Matau, kad tos išlygos labai palengvina komercinę gamybą. Ne per dažnai mes gauname "masinės gamybos detales", nubrėžtas pagrindinėje instrukcijoje, todėl ačiū už tai.

Vėliau, šią savaitę
net jei Tirpale mononatrio d-tartratas tada su d-metamfetaminu pirmenybę teikia vandenyje tirpiai druskai, o l-metamfetaminą (vis dar likusį laisvosios bazės pavidalu) galima ekstrahuoti nepoliniu tirpikliu...

Manau, kad jums sunku suprasti... tai iš tiesų yra perspektyvu

https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh1Azolas
- Prieš 6 dienas

Naproksenas būtų įdomus reagentas chiraliniam aminų atskyrimui

PsychedStrawberry
- Prieš 6 dienas

O kaipgi?



SunderedValley
- Prieš 6 dienas

Tai buvo daroma anksčiau IIRC.
Aš greitai perskaičiau gana sunkiai, bet konsensusas atrodė, kad "veikia labai gerai kartais gali būti padaryta dar pigiau naudojant kitus metodus". Turėtų būti arba čia, drugnerds sub arba Vespiary.


1Azolė
- Prieš 6 dienas

Prieinamas, enantiomeriškai grynas, naudingas karboksirūgšties funkcionalumas, didelė pi sistema, arilmetoksi, dėl visų šių priežasčių atrodo, kad tai yra naudingas kandidatas, o paskutiniai du deskriptoriai yra priežastys, dėl kurių jis gali būti ypač įdomus

Taigi, kodėl mano pranešimas yra geresnis

Ne, aš nepateiksiu detalių, tokių kaip temperatūra ir laikas, visa tai yra ORIGINALINIS popiežius Peachy.

Ne, jei galite gauti DCM benzeno ir t. t. ir t. t. Aš jums nepasakysiu tinkamo tirpiklio, kurį reikia naudoti, nes viskas yra USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, čia avilys ir kt... turės visus atsakymus.

Ir ne, aš neapskaičiuosiu jūsų molių. Ir jei dar 1 žmogus, kuris klausia manęs konkrečių laiko ir t. t..

Jie bus ignoruojami viskas yra gerai dokumentuota
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Po pokalbio su soldadoDeDrogas nėra naujas bičas. Bet tikriausiai besimokanti lervutė. Neįsižeiskite, mes visi pradėjome iš esmės nuo streikų TS2 knygose. (Tai skirta visiems kitiems), nes jis jau gavo nuodugnų pokalbį.



Bet kokiu atveju, kai kalbama apie šią reakciją, tai gali būti vertinama pusiau lengva ir suprasti iš EASY kažkam, pavyzdžiui, man, kuris yra tarpinis lengva sunku naujam komercijos



Tai viskas steemed iš post.2 weeks ago







Notdrugs



Prieš kurį laiką girdėjau, kad kai kurios laboratorijos naudojo naprokseną (kaip NVNU) kaip enantiopure rūgštį. Bet man nepavyko rasti jokios informacijos apie šį metodą VISIŠKAI, todėl tikrai negaliu tvirtai pasakyti



Aš ieškau...





u/Notdrugs



Tikriausiai remiantis šia replika? Kaip jau minėjau anksčiau... Visa gudrybė - rasti pigiausią optiškai aktyvią rūgštį, kuri prisijungtų prie vieno izomero, bet ne prie kito, ir kuri pakankamai pakeistų tirpumą, kad vieną iš produktų (ar tai būtų nesureagavusi laisvoji bazė, ar sureagavęs amidas, sulfonatas ar kt.) būtų galima išplauti į kitą tirpiklį (tokį, kuris nesimaišo su pirmuoju tirpikliu), kad vienas izomeras būtų ištirpintas pirmajame tirpiklyje, o kitas - antrajame. Ką manote, remdamiesi tuo, kas čia parašyta.



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



Tada ne narkotikų atsakymą...





Notdrugs

- prieš 13 dienų - Redaguota prieš 13 dienų



Tai tikrai įdomu! Matau, kad tos išlygos labai palengvina komercinę gamybą. Ne per dažnai mes gauname "masinės gamybos detales", apibrėžtas pagrindinėje instrukcijoje, todėl ačiū už tai.



Vėliau, šią savaitę

net jei Tirpale mononatrio d-tartratas tada su d-metamfetaminu pirmenybę teikia vandenyje tirpiai druskai, o l-metamfetaminą (vis dar likusį laisvosios bazės pavidalu) galima ekstrahuoti nepoliniu tirpikliu...



Manau, kad jums sunku suprasti... tai iš tiesų yra perspektyvu



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azolas

- Prieš 6 dienas



Naproksenas būtų įdomus reagentas chiraliniam aminų atskyrimui



PsychedStrawberry

- Prieš 6 dienas



O kaipgi?







SunderedValley

- Prieš 6 dienas



Tai buvo daroma anksčiau IIRC.

Aš greitai perskaičiau gana sunkiai, bet konsensusas atrodė, kad "veikia labai gerai kartais gali būti padaryta dar pigiau naudojant kitus metodus". Turėtų būti arba čia, drugnerds sub arba Vespiary.





1Azolė

- Prieš 6 dienas



Prieinamas, enantiomeriškai grynas, naudingas karboksirūgšties funkcionalumas, didelė pi sistema, arilmetoksi, dėl visų šių priežasčių atrodo, kad tai yra naudingas kandidatas, o paskutiniai du deskriptoriai yra priežastys, dėl kurių jis gali būti ypač įdomus



Taigi, kodėl mano pranešimas yra geresnis



Ne, aš nepateiksiu detalių, tokių kaip temperatūra ir laikas, visa tai yra ORIGINALINIS popiežius Peachy.



Ne, jei galite gauti DCM benzeno ir t. t. ir t. t. Aš jums nepasakysiu tinkamo tirpiklio, kurį reikia naudoti, nes viskas yra USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, čia avilys ir kt... turės visus atsakymus.



Ir ne, aš neapskaičiuosiu jūsų molių. Ir jei dar 1 žmogus, kuris klausia manęs konkrečių laiko ir t. t..



Jie bus ignoruojami viskas yra gerai dokumentuota



Dar kartą visiems 1 kartą



Notdrugs



Prieš kurį laiką girdėjau, kad kai kurios laboratorijos naudojo naprokseną (kaip NVNU) kaip enantiopure rūgštį. Tačiau man nepavyko rasti jokios informacijos apie šį metodą, todėl tikrai negaliu tvirtai pasakyti



Aš ieškau...





u/Notdrugs



Notdrugs



- prieš 13 dienų - Redaguota prieš 13 dienų







Tai tikrai įdomu! Matau, kaip tie įspėjimai palengvina komercinę gamybą. Ne per dažnai gauname "masinės gamybos detales", nubrėžtas pagrindinėje instrukcijoje, todėl ačiū už tai.



vėl teorija L VICKS į D metą. Ar tai ĮMANOMA, taip. Ar gali tai padaryti kas nors, kas nėra sukūręs mdma kelio, kuris nėra gerai dokumentuotas, taip. Ar gali kas nors, kas klausia, ar gali naudoti 40 % etanolį , DSMO vs DCM ir t. t., ir t. t., jie nėra pasirengę



Ar galima pagaminti MDA / MDMA iš kavos / kofeino rūgšties ar pan... taip. Ar 12 proc. ydų ir sąnaudų santykis atrodo perspektyvus, kai piperonalo akatatas ar kiti analogai yra centai už $ ir galima pagaminti piperonalą 1-2 etapais, o iš jo safrolą ar izosafrolą... Tai, kad galite, nereiškia, kad gauti 10 g "Vicks" inhaliatorių bus "ekonomiškai efektyvu".

Galbūt teks kasti visiems, kurie skaito, bet visiems, turintiems supratimą apie ts2, kad pasigamintumėte SAVO prekursorių arba prekursorių, tai turi prasmę. Jei laikytumėtės jo kaip žemėlapio ir kompaso, o ne recepto

Nors visi nori, kad jos būtų A+B + skystis + šiluma padarykite cheminę medžiagą X ir ji veikia 0-80-95% laiko.

Yra laikas, kai bandote pagaminti pyragą, bet pagaminti duoną.

Pavyzdžiui, pridedate 1 anglies dioksido per daug ir t. t. ir t. t. Rekristalizavimas ir polimorfizmo ar atskirų entiomenų atskyrimas yra menas savaime.

Deja, mano medžiaga yra NOVEL MDMA ir MDP2P gamyba ir mažiau chiralinė rezuliacija, bet aš galiu skaityti popiežių peachy pakankamai, kad galėčiau stovėti su 99 % palaikymu ir jei kas nors nori išmušti skyles, tebūnie. Ir aš kalbėsiu, bet prašau ne ką tirpiklio klausimai ar skaičiavimai mols viskas yra paskelbta anksčiau ir tai yra def perspektyvi
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Vėlgi viskas skelbiama viskas yra gyvybingiau nei anksčiau paskelbtame mažesniame AIBN.

Bet nepamirškite Tai tikrai įdomu! Matau, kad dėl šių išlygų komercinė gamyba tampa daug lengvesnė. Ne per dažnai mes gauname "masinės gamybos detales", apibrėžtas pagrindinėje instrukcijoje, todėl ačiū jums už tai.

Jums reikia masinės gamybos masto. Ne 1,5 g Vicks L. Naudojant nešvarų ar tiesiog susmulkintą naprokseną. Tiesiog nusipirkite prakeiktą druską
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Vėlgi akivaizdu, kad anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba arba turite problemų su supratimu, supratimu ar bendravimu apskritai, o gal tiesiog esate labai aukštas. Kad ir kokia būtų priežastis, aš nesugebu jums aiškiai išsireikšti, o jūs tik kartojate savo spėliojimus, kelis kartus PM, o dabar vėl grįžtate į pagrindinę temą. Aš suprantu viską, ką jūs sakote, ir aš tikrai nieko nesužinau ar nesu sužavėtas, todėl nebesuprantu, ką jūs norite pasakyti. Visą laiką praleidžiate kalbėdamas apie tai ir skelbdamas nuorodas, kurių aš neprašau. Tačiau nesugebate tiesiog pasakyti, ar galima pakeisti angliavandenilį, ar ne, arba peržiūrėti mano "siūlomą darbą" ir pasakyti, ar galiu eiti į priekį, ar yra klaida. Niekas jūsų neprašė dirbti ar mąstyti.

Galiausiai sutikau po visų jūsų nuolatinių provokacijų atlikti "paprastą bandymą" šiuo metodu, kad galėčiau tai užbaigti, arba, kitaip tariant, užčiaupti jums burną. Dabar juokinga, kokia sudėtinga, pribloškianti ir reikalaujanti tapo ši procedūra, kai aš ėmiausi darbo. Koks drastiškas melodijos pasikeitimas. Dabar visa tai tikrai darosi nebereikalinga. Šioje temoje buvo kalbama apie L virtimą D, o aš klausiau apie inhaliatorius. Jūs mane išskyrėte ir jau beveik savaitę nepaliekate manęs ramybėje dėl to, nežinau, ko JŪS tikėjotės...., nes aš jau viską sumokėjau. Kas manė, kad toks klausimas bus iš tavęs?

Maniau, kad anksčiau aiškiai nurodžiau, kokia yra mano dabartinė pozicija, taigi dar kartą: Taip. Tai nėra paslaptis. AČIŪ VISIEMS, aš nesu chemikas. Aš esu be pinigų kaip šūdas. Neturiu pirmtakų, reagentų, įrangos, stiklo. Neturiu nė velnio. Šiuo metu dirbu griežtai ne biržoje, turėdamas labai ribotą patirtį ir žinias, o tai, kaip suprantu, kai kuriems iš jūsų yra nepaprastai juokinga. Žaidžiau su mikro mastelio partijomis, senais metodais, improvizuodamas, kur reikia, o tai yra visur, tik dėl praktinės patirties ir žinių, be to, tai gali būti smagu, o aš neturiu ką veikti. Kai šiek tiek sustiprėsiu, galėsiu išbandyti ir kitus eksperimentus, bet juk nuo kažko reikia pradėti, ar ne? Tai darau dėl tokių "mažų vaikinų" kaip aš. Stengiuosi išmokti, ką galiu, ir perduoti tai kitam žmogui, jei tai ką nors reiškia. Neprieštarauju, kad būčiau ginuea kiaulė, jei tai nėra pernelyg brangu ar pavojinga.

Klausiau jūsų apie tai, ar norint išlaisvinti pagrindą galima pakeisti DCM toluenu ar nafta, ar tinka mano siūlomas tablečių ar medvilnės valymo būdas. Ar galima tęsti darbą su tuo, ką turiu po ranka, ar reikia įsigyti kitokių ingredientų. Užuot paprasčiausiai pasakius taip arba ne ir galbūt kodėl, kad galėčiau ko nors išmokti. Jūs kiek nenuosekliai, daug, daug ilgiau nei reikia, nešnekėjote apie tai, kad "TAI NĖRA MUMS ir aš nesu tas, kuris turėtų tai daryti." ... tegul taip ir būna. Tuomet palikite tai ramybėje, kaip ir prašiau. Galite būti teisūs kiek tik norite. Palikite mane nuošalyje.

Taigi galiausiai dėkoju už jūsų laiką, pastangas ir kantrybę. Paskutiniame PM sakiau, kad nebenoriu apie tai kalbėti ar girdėti, man vienaip ar kitaip nerūpi. Turiu svarbesnių reikalų. Tu turi visą supratimą, žinių, patirties, įrangos ir "100 metamfetamino prekursorių" ir t. t., todėl tada tu, kurva, tai ir daryk. Būtinai parašyk savo rašinį (tegul pirma jį perskaito ir angliškai kalbantis žmogus) ir nustok 10 kartų kopijuoti kitų žmonių šūdus apie patentus, kurie neturi jokios reikšmės tam, ką bandai siūlyti, išskyrus tai, kad tu arba koks nors kitas forumo naudotojas paaiškina: "Tik reakcijos metu vietoj šito naudokite šitą." Tarsi to paties kartojimas pažodžiui vėl ir vėl padės tai pagaliau įsisavinti. JŪS MANE SUPRANTATE?

(APIBENDRINANT - NUOŠIRDŽIAI AČIŪ UŽ VISĄ INFORMACIJĄ! VERTINU JŪSŲ LAIKĄ IR PASTANGAS, BET MAN TAI NEBESVARBU. MAN NERŪPI TAVO ORO PAGALVĖS ISTORIJA ARBA KAIP GAVAI SAVO VARDĄ IR KĄ JIS REIŠKIA. NUSTOKITE ŠVAISTYTI MANO LAIKĄ, PRAŠAU IR AČIŪ).
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bro ir sakau jums...

Bandydamas tai padaryti MICROSCALE su OTC nešvarus ŠŪDAS..

...................

Taip, aš žinau, kad tu esi palūžęs. Taip, aš sakiau, kad palaukite, kol gausite pinigų, kad tai padarytumėte teisingai. Aš sakiau, kad tau reikės kaitinimo plokštės ir (arba) maišytuvo (kitaip tavo našumas bus 25 %, o ne 55/60 %).

Antrasis GIGO šiukšlės į šiukšles

JŪS PRAŠOTE PASIAIŠKINTI naprokseną iš tablečių... norėdamas padaryti KAŽKĄ NEPAKANKAMAI ŠVIESĄ. Tai yra labai blogas mentalitetas. chemijos išmintis

IR NORITE TIESIOG PAŽIŪRĖTI, AR TAI VEIKIA..

DABAR KLAUSYKITĖS 1 PASKUTINĮ KARTĄ

chemija NĖRA TOKIA LENGVA, KAD A + B + ŠILUMA = MDMA ARBA D metas.

MOREOVER JŪS sakote, kad man nerūpi grynumas, aš tiesiog noriu pabandyti..

Bro.FFS jums reikia švaraus maisto.

Supranti, kad užteršęs savo LMETĄ KAMFORU, MENTOLIU IR KIEKVIENU KIEKVIENU KITU. tu turi toną "laisvųjų radikalų" krūvą OLFENŲ ir pan. Jie konkuruoja reakcijos metu. Visi teigiami ir neigiami jonai sudaro pusiausvyrą

Tai reiškia, kad kamparas ir MENTOLIS bei bet koks šlamštas, kurio neišvalėte iš LMETO, paveiks reakciją...

Tai ne kas kita, kaip deguonies vandenilio ir nitrogeno bandymas pasiekti pusiausvyrą, kad jie būtų subalansuoti. Teigiami ir neigiami jonai save subalansuoti.

AŠ NESAKAU, KAD NEREIKIA DARYTI MIKRO MASTELIO. NESAKAU, KAD TAI NEVEIKS.

AŠ SAKAU, KAD JŪS BANDOTE TAI DARYTI BE KARŠTOSIOS PLOKŠTELĖS / STRYPŲ, BE POLIMETRO. Taip, galite tai daryti be recepto, bet bet kokios priemaišos, kurių neišvalėte, turės įtakos reakcijai.

Netgi gauti 1-2 gramus L METH iš VICKS IMPURE yra labai brangu.

Taip, aš žinau, kad tu esi sugedęs, tu man tai pasakei PM.

DARYK TAI, KAI TURĖSI PINIGŲ FFS IR GERESNĮ SUPRATIMĄ, ŠTAI IR VISKAS. BET JEIGU JŪS NAUDOJATE IMPURE FEEDSTOCK L meth, man nerūpi, "kaip jis pasirodys".

Nesakykit, kad padarėte dimerį ar kažką, kas yra AKTYVUS, bet nebuvo D METH

Tai viskas. Daryk mikro JUST for fuck sakes NESAKYK MAN, kad man nerūpi grynumas ir dar turėdamas OLFENS ETC ETC gali sukelti šalutinių reakcijų.

Jei norite tai padaryti MICROSCALE. nusipirkti PURE CHEMICALS, kai turite pinigų. NUSIPIRKITE METH, kuris yra grynas vs aš tiesiog ketinu L meth Su kamparu ir olfenu ir neduok dieve.

Tai yra blogas mentalitetas BRO.

GAUK PINIGŲ, DARYK TAI TEISINGAI ARBA IŠVIS TO NEDARYK.

o jūs galite išgauti metamfetaminą iš OFF BRAND VICKS. kiekis, kurio jums reikėtų. Kad gautumėte gramą arba kad jis būtų pakankamai švarus, tiesiog nusipirkite gatvės narkotikų ir juos atskirkite. Tai bus pigiau.

Dabar dėl 100 LAIKŲ, jei norite pajusti skirtumą, galėtumėte pasigaminti 100 skirtingų analogų, nes dėl priemaišų naproksene, kurio neišvalėte, jūsų tirpikliuose, L metas n kamparas visi sukels šalutinių reakcijų, jūs nekantrus neišsilavinęs reakcija.

Taigi, taip, man viskas aišku.

gaukite pinigų, gaukite grynų reagentų ir pašarų, tada grįžkite atgal. priešingu atveju turėsite toną šalutinių reakcijų
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Šis vaikinas sugalvojo savo teorinį "MDMA kelią", esu sužavėtas. Ar kas nors gali jam įteikti BBGATE MVP apdovanojimą "METŲ KŪRYBA" ar ką nors panašaus, kad jį užčiauptų?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bro 100 narių sudaro savo mdma maršrutus. Apie tai nekalbame, nes visi nori trumpųjų kelių.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nesistengiu būti nemandagus ar piktas, taip pat jie nėra nukreipti į ką nors, bet labiau bendrai į atsakymus, kurių sulaukiau, ir noriu, kad jie liautųsi iš kitų žmonių, nebent yra TEISINGOS esmės. . Jie yra arba ataskaitoje, o žmonės tingi skaityti, ir tai yra žmonės, vykdantys gamybą, todėl sustabdykime tą tingus looky gamybą loos

Kita vertus, aš nesiruošiu apskritai niekam laikyti rankos, jei žmonės nesupranta, jie nesupranta. Jei jie nori pakeisti DCM benzenu arba ką nors, ką žmonės nori naudoti, nesikreipkite į mane po to, kai apskaičiavote savo molius ir sukūrėte "nepavykusią reakciją", nes kiekvienas tirpiklis turi savo bp, todėl nesu tikras, ko kam nors reikėtų temperatūros požiūriu. Iš to, ką aš galiu pasakyti, reakcija yra kaitinama egzoterminė iš dalies bent jau pradžioje.. Negaliu pasakyti, kaip elgsis kiti tirpikliai. Jūsų šalies įstatymai ir t. t. ir t. t.

Galiausiai turėtumėte suprasti. NEREIKIA pasitikėti niekuo ir jokiais žodžiais internete..

Taip, tai reiškia, kad patentai pasaulio biure.

1) vertimuose viskas sugadinama
2) įmonės meluoja, kad turėtų patentą, net jei tai yra nesąmonė, kad sulaikytų kokį nors kitą proceso aspektą
3) patentas yra tikras. Bet modifikuotas, kad kiti negalėtų jo pavogti. Centrinė būstinė turi "tikrąjį kelią" "Google", o biurai turi kitą, kuris yra nesąmonė. Jie keičia tai, ką kas redagavo 2099 metais, jei iškviečiami jie teigia, kad komercinė paslaptis. Pasikalbėkite su mumis teisme ir mes pasakysime trečiajai šaliai tiek pasamdyti jūsų pusėje, tiek mūsų pusėje ir mes pamatysime, ką jie sako, bet jūs turite mus paduoti į teismą NDA jūs žinote...
4. Yra šūdinų žmonių, kurie jums liepia tai daryti, bet jūs gaminate termitą arba vamzdinę bombą su trąšomis, nes jie yra blogi. Supratimas yra svarbu vadinti faktą, kepurė, o gal leiskite man ištirti daugiau
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Holy fuck ištrinti šią bjaurastį
 
Top