Didelės išeigos trans-2,5-dimetoksi-beta-nitrostireno sintezė (išsamus aprašymas)

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
2c-e galiausiai taip pat neatrodo sudėtingas:

Jau išmokote Henrio reakciją, dabar atlikite NaBH4+ Cu(II)Cl redukciją ir viskas susidėlios į savo vietas.

O ir neseniai etsy net buvo parduotas 4-etil-2,5-dimetoksinitrostirenas, nors ir šiek tiek brangiau. Dabar jo nerandu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Etsy yra beprotiškas toks - savo geriausią tiekėją radau per Etsy. Tiesą sakant, žmogų, kuris man leido atlikti didžiąją dalį šios chemijos darbų, sutikau per "Etsy".
Tiesiog pamirštu reguliariai joje ieškoti - aš irgi ten mačiau atitinkamų nitrostirenų, bet, kaip jūs sakote, buvo brangu, o aš pamaniau, kad man reikia praktikos, kaip iš aldehido gauti visą kelią iki fenetilamino.
Nežinau kodėl - tiesiog kažkas manyje norėjo pamatyti, kaip auga šie neįtikėtini ryškiaspalviai adatiniai kristalai... tai tikrai neįtikėtina. Ypač po reakcijos, kuri man sunkiai kristalizavosi (DMT).
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O ir taip, tikrai ketinu pradėti nuo CuCl2 + NaBH4 metodo...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, taigi neturiu rotovapo, o sintezėje nurodyta tirpiklio perteklių pašalinti vakuume, todėl vienintelė galimybė, kurią iš tikrųjų turiu atm, buvo tiesiog įprasta vakuuminė distiliacija.
Taigi, aš jį sukūriau naudodamas savo mantiją ir rotacinį menčių siurblį.
Man liko tamsiai gintarinės ir raudonos spalvos aliejus (manau, kad taip pat liko šiek tiek nitrometano). Bandysiu ją kristalizuoti, keisdamas temperatūrą, bet jei ji atsisakys auginti kristalus, manau, kad teks aliejų iš ko nors iš naujo išgauti - tai TMA Henry reakcija, kurią bandau čia, nes man gerai pavyko tos pačios reakcijos nitrostireno versija.

Kaip sakiau, iš esmės vadovavausi čia pateiktu meškalino ir TMA vaizdo įrašu, taip pat perskaičiau Šulgino rašinius, nes jis mini tokius dalykus kaip spalva ir pan. Manau, kad šiame sintezatoriuje jis taip pat galėjo palikti aliejaus, bet, tiesą sakant, per pastarąsias kelias savaites perskaičiau tiek daug skirtingų Henrio reakcijų, kad manau, jog mano galva yra šiek tiek perkrauta tokiais panašiais dalykais.

Aš tikrai turėčiau tiesiog pabandyti sintezę nuo pradžios iki galo, bet man niekada nepavyksta to padaryti!
Anksčiau supratau, kad jau turiu du nitrostirenus, kuriuos reikia redukuoti - jei ši TMA sintezė man pasiteisins ir man pavyks kristalizuoti nitropropeną, tada, kai ateisiu jų visų redukuoti, turėsiu daugybę dalykų, kuriuos galėsiu išbandyti... Šiek tiek kvailokas būdas, bet ką gi!

Be to, pasvėriau sausą, neapdorotą b-3,4,5-TMONS ir manau, kad jo buvo apie 8 g.
Aš žinau, kad tikriausiai atrodo tikrai netikslus ir apytikris ir tam tikru laipsniu jis yra coz aš pasverti jį šį rytą... Aš vėl sumažėjo mano vaistai prieš porą dienų, todėl mano galvos gana miglotas.

Bet kokiu atveju ačiū už visą pagalbą ir pasiūlymus - manau, kad dabar pradėsiu mažinti svorį.

Aš iš esmės laukiau apie 20-25 metus, kad galėčiau išbandyti meskaliną ir pirmą kartą nusipirkau meskaliną gaminantį kaktusą maždaug tada. Dabar turiu tiek daug skirtingų Trichocerius rūšių - man nelabai patinka kapoti 20+ metų senumo gražius kaktusus, kai galima tiesiog užsisakyti aldehido iš prakeiktos Kinijos!
Be to, kaip suprantu, meskalinas daugelį ligų sukelia dėl augalinių medžiagų, kurių žmonės tinkamai neatsikrato arba tiesiog valgo patį kaktuso minkštimą.

Bet kokiu atveju, aš esu didelis kūdikis, kai man bloga, todėl niekada nesiėmiau to daryti...

Dabar man liko tik vienas žingsnis - gerai, du ar trys, priklausomai nuo to, kiek turėsiu iš naujo išsirašyti.

Būtų malonu turėti tą vieną nitropropeną; turiu pripažinti.

Atrodo, kad turiu problemų su nitropropeno gamyba, todėl spėju, kad nitroetanas, kurį galiu gauti, nėra toks geras ar grynas po distiliavimo kaip nitrometano mišinys, kurį perku.

Turiu pripažinti, kad tikrai norėčiau rotovapo.

Buvau nustebęs, kaip aukštai turėjau pastatyti mantiją, kai ką tik dariau vakuuminę distiliaciją.
Vakuumas buvo palaikomas 0,9 bar, temperatūra distiliavimo termometre buvo 40c, o faktiniame RM termometre - šiek tiek aukštesnė.
Buvau tiesiog nustebęs, kaip aukštai turėjau laikyti mantiją, nors temperatūra kolboje buvo žema.

Tai buvo pirmasis mano atliktas vakuuminis distiliavimas, ir aš jį išjungiau tik tada, kai jis priartėjo prie 70 0C vien dėl to, kad vaikinas sintezėje nustatė savo rotovapo vonią iki 82, todėl pamaniau, kad nenoriu jos per daug įkaitinti...

Mane tikrai erzina, kai matau žmones, kurie naudoja rotovapą tam, kad išgautų tai, ką naudoja savo "miksologijoje", gamindami alkoholinius gėrimus.
Tokius žmones matau "YouTube" ir nors vertinu įrankių naudojimą tam, kam jie iš tikrųjų nėra skirti, nesigėdiju prisipažinti, kad tiesiog jiems pavydžiu!

Žinau, kad žmonės sako, jog jų nereikia, nebent turite tam tikrą produkcijos kiekį, bet vis dėlto tai sumažintų tirpiklių užsakymą, o tai gana svarbu "slaptai" laboratorijai. (Nelabai galėčiau savo būstą vadinti laboratorija, bet manau, kad laisva šio žodžio prasme tai yra laboratorija!)

Be abejo, kalbant apie tokius dalykus kaip DCM, kurių man tikrai neleidžiama naudoti, tai tiesiog sumažina pavojų.

Tiesą sakant, manau, kad jį naudočiau reakcijų mišiniams redukuoti ir pakartotiniams bandymams atlikti. Norint, kad daiktai sutriktų, bet nebūtų veikiami oro. Vakuuminis distiliavimas yra truputį sudėtingas, palyginti su paprastu visko, ką turite, supylimu į kolbą ir prietaiso įjungimu!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oho. Visai neįtikėtina, kaip keičiasi klampumas kolbos viduje, net kai išorėje jaučiasi visiškas šaltis.
Ką tik palikau ją ant šaldytuvo viršaus prieš kokias dešimt minučių ir ji be problemų suvirpėjo kolboje, todėl ir sakiau, kad ten vis dar yra nitroetano.
Esu tikras, kad jo vis dar yra, bet spėju, kad mažiau, nei maniau iš pradžių, nes dabar tai tirštas aliejus kaip THC ar kažkas panašaus...

ką tik nustojau ir pažiūrėjau tai Pihkale - pasirodo, kai jis taip sintetino, jis taip pat gavo raudoną aliejų pašalinus tirpiklį vakuume.

Manau, kad iv iki šiol sekė jo rašinį, todėl galiu ir tęsti!

O, gerai, man malonu tai perskaityti iš tikrųjų, maniau, kad pašalinus tirpiklį jį perkaitinau, bet tikriausiai man pavyko išsisukti. Pripažinsiu, kad pradžioje gavau šiek tiek smūgių, bet apskritai manau, kad jis atliko darbą - tai tiesiog erzina. Visiškai suprantu, kodėl žmonės dažniau naudoja trumpą kelią nei įprastą vakuuminį distiliavimą, net jei tai ne visai tai, kam jis skirtas....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O taip pat dėl DMT kristalizavimo iš triptamino per redukcinę animaciją vėsiose temperatūrose, pastebėjau, kad kai turiu neapdoroto DCM mišinio; kuo greičiau einu į priekį ir pašalinu tirpiklį, o paskui reksimuoju, tuo geresnę kristalizaciją gaunu.
Nežinau kodėl, taip pat turiu sunaudoti toną heptano (palyginti su bet kuriuo kitu kada nors atliktu reeksimentu).
Be to, man keista ir keista, kad pirminė geltona alyva, kurią reeksportuojate, iš tikrųjų nesusimaišo su verdančiu heptanu. Apskritai tai labai keista rekristalizacija!
Kada nors turiu pabandyti tai padaryti su sausuoju ledu - kai kurie žmonės sako, kad jis tikrai padeda, kiti sako, kad jo nereikia.

Manau, kad ir vieni, ir kiti. Jūs gaunate produktą, bet mano išeiga buvo siaubinga!!

Iki šiol man geriau sekėsi su fenetilsminu!
Turėkite omenyje, kad man dar nepavyko pagaminti aktyvios fenetilamino medžiagos, o dievus sutikau tik su nedideliu kiekiu pagaminto DMT, todėl manau, kad tai yra nuomonės klausimas, kas yra geriau. Ketinu išbandyti antrąjį žingsnį, kai grįšiu namo! Jis taip pat erzina, kad tirpiklį reikia ištraukti vakuume (manau, kad galėčiau išgarinti DCM, bet paskutinį kartą, kai pašalinau nitroetaną, man gerai sekėsi...).

beje, jei jums reikia 3,4,5-TMOBA, kad nereikėtų pirkti pusės kilogramo, mielai jums parduočiau. Vis dėlto erzina nitro gavimas. Nitroetano galima gauti iš "RS industries" jų akrilo ekstruzinio rišiklio gaminyje, tačiau nitrometano, kuris nėra su metanoliu, rasti labai erzina! Taip pat smirda, kai reikia distiliuoti nitro degalus. Bent jau iš savo patirties. Kažkas man davė puikią idėją - įpilti į jį vandens, tik mano atveju jis kartu su savimi į nitro sluoksnį įtraukė ir aliejų bei dažiklių! Vis dėlto... gera idėja, pamaniau!

Bt, jei bambėti atsiprašau!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O ir taip, aš bandžiau naudoti vieną iš tų aspiratorių iš Kinijos ir jis buvo šūdas! Visai negalėjau jo prijungti prie savo čiaupo šulinio!
Prijungiau jį prie savo vandens siurblio ir (pirdimo garsas)!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dar vienas dalykas perpumpuoja. Esu gana nustebęs, kad mano vis dar veikia, nes į jį įpyliau visiškai netinkamos alyvos!

Buvau pametęs su juo pateiktą instrukciją, nusipirkau šią vakuuminio siurblio alyvą, o kai ji atėjo, ji buvo oranžinė lol

Taigi aš ją pripildžiau ir pastebėjau, kad kai įjungiau, ji kvepėjo kaip garažas, kuriame taisomi automobiliai. Tada radau vadovą ir išleidau alyvą bei pakeičiau ją teisinga izo verte!

Mano siurblys buvo tik iš "Amazon", kai nusipirkau vakuuminę kamerą, kad galėčiau paversti desikacija! Aš iš tikrųjų buvau tikrai sužavėtas vakuumu, kurį jis ištraukė, kai padariau Vac Dist.
Jis išlieka būti skausmu asilas nustatyti ir paleisti tho! Aš taupau rotovap, bet supratau, kad man reikia vandens cirkuliacinio siurblio, kad galėčiau traukti vakuumą be tiek daug triukšmo! Be to, manau, kad jis man taip pat paleis mano aušinimo skystį, o tai yra šaunu.
Taip pat dabar turiu trumpo kelio distiliavimo galvutę, todėl ji gali būti patogesnė, kad būtų galima pašalinti tirpiklį, nežinau - tikrai lengviau įrengti nei visą distiliavimo rinkinį.

Dabar man vis dažniau reikės tai daryti, nebent noriu iššvaistyti tikrai sunkiai gaunamą tirpiklį ir (arba) reagentą. Gah!😩

Skaitai pihkal ir tik pagalvoji, kad norėčiau tiesiog pasiimti telefoną ir užsisakyti gryno nitrometano arba nitroetano! Manau, kad tai dėl visų šių atskiriamų OTC mišinių, dėl kurių man super blogai distiliuoti dalykus!
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Nesu tikras, bet manau, kad šią ataskaitą kažkur skaičiau prieš daugelį metų.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Galėtų būti, kažkas kitas minėjo, kad superklijus naudojamas kaip katalizatorius tiek 3,4,5-TMOBA kondensacijos reakcijai, tiek 2,5-DMOBA reakcijai, tai skamba įdomiai, daugiausia dėl to, kad aš dirbu su 3,4,5 atm ir būtų gerai bet kas, ką galiu padaryti, kad sumažintų NM naudojimą. Palaukite, pažiūrėsiu į savo pranešimus....
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Turiu omenyje OP.
 
Top