Kaip apie mus sužinojote? Mums tai labai svarbu.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mūsų forumą nesunku rasti internete, labai greitai šis forumas bus siejamas kaip vieta, kur prasideda slaptų laboratorijų kūrimo kelias. Jau dabar turinio kokybe mes lenkiame beveik visus jums žinomus panašius interneto išteklius.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Taip, aš suprantu, bet aš galvojau, kad aš skelbiu kaip nuotraukas, gal tai saugu ar saugiau tan normalus žiniatinklis, todėl man buvo įdomu, kodėl darkweb svetainė, kai yra normali versija.. tiesiog įdomu, man patinka ši svetainė labai gerai. bet ateityje aš noriu užsisakyti tai, ką noriu, aš nuėjau į tą olandų kalėjimą, ne daug problemų, bet dabar aš esu atleistas, o ta kalė iš worksuplyer man nemoka ir aš negaliu prašyti pagalbos, nes aš ten dirbu ant popieriaus. aš tai sakau, nes aš noriu parduoti gal produktą, kuris yra už grynumą ir minimalią žalą organizmui aš pardavinėjau kokaino bazę koksą ir purty speed ir ką ne. aš buvau suimtas! bet dabar aš esu be pinigų! mano santaupos aš daviau savo mažajam broliui, bet dabar jis jų neturi.. taigi gal aš ketinu pardavinėti amfetaminą ir legalius vaistus, nes galiu jų gauti. bet ne važinėti... jie manęs prašo daug, jei galiu parodyti, ką turiu savo automobilyje..... kaip darkweb gal man reikia pabandyti (amfetaminofosfatas)..... atsiprašau už šlamštą
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mūsų projektas yra svogūnų erdvėje, klirneto erdvėje turime tik vartus.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Ar saugu naudoti vartosenos versiją? Šį nuostabų projektą radau ieškodamas informacijos apie ADBB ir 5CL "Google
Beje, svetainė kartais lėtai kraunasi. jei jums reikia pagalbos dėl greitesnių serverių ar ko nors panašaus, galiu paaukoti šiam nuostabiam forumui . bet, tiesą sakant, ji yra maždaug 99 % greitesnė nei kitos svogūnų svetainės, todėl tikriausiai tiesiog nesu pripratęs naudoti tor lol

EDIT: Nevermind Aš ką tik radau "mokamas" skyrių. Aš tikrai netrukus nusipirksiu narystę! (Aš ketinu sutaupyti už RC skyrių :D)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Paprastam informacijos studijavimui, taip, tai saugu.
Tačiau geriau naudoti svogūninę svetainės versiją, ji dar saugesnė. Į sąrašą galima patekti tik per svogūninę versiją.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Radau jus "Dread" svetainėje ir labai džiaugiuosi prisijungęs prie bendruomenės.

Kol kas tai buvo TIK tai, ko man reikėjo darbui su mano dideliu projektu, ir labai greitai galėjau rasti tiekėjų prokurorams, kurių man trūko, pirmasis sandoris įvyks labai greitai su jūsų eskpertu.

Ačiū už jūsų darbą ir būkite saugūs!

Cincerly,

Koko
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Radau šį forumą Dread!

Tikrai vertinu čia esančią nedidelę, bet augančią bendruomenę.

Pastaruosius porą mėnesių tik sekiau ir skaičiau pranešimus, bet laukiu aktyvesnio dalyvavimo!
 
Top