Kaip apie mus sužinojote? Mums tai labai svarbu.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Radau jus "Youtube" ieškodamas naujos sintezės, kurią galėčiau išbandyti. Vienas profesionaliausiai atliktų chemijos vaizdo įrašų, kokį iki šiol radau. Ačiū, kad dalijatės savo darbu!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Sveikas Draugas, ieškojau informacijos Rodo archyvuose,manau, mokslo beprotybė ir reddit, tada kelis kartus pamačiau BB logotipą, kol supratau, kad tikriausiai ten turėčiau eiti, ir dabar esu naujas prenumeratorius. Ačiū iš anksto!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Vienas vaikinas įdėjo jūsų nuorodą į LeLoupBlanc, prancūzų forumą, ir aš džiaugiuosi, kad jis tai padarė, tai gražus forumas ir aš tikrai nekantrauju perskaityti visas temas ir atsakymus ! :)
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ehh iš pradžių per DarkNetLive prieš atnaujinimą, buvau lurker, bet pagaliau padariau paskyrą lol. Taip pat kažkuriuo metu mačiau kažkokias kalbas apie jus TheeHive subreddit'e.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, esu čia naujas, prieš kelis mėnesius radau skelbimą "Dread".

Nematau jokios taisyklių temos, bet esu pakankamai naudojęsis forumais, kad pats žinočiau, kaip naudotis sveiku protu + perskaičiau Heisembergo parašą (kurį jau laikyčiau sveiku protu). Skaityti jus aplink, ramybė :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ieškojau kokio nors pagrindinio cheminės medžiagos, kurios dabar neprisimenu, paruošimo, o buvo tik youtube. O tada yt man rekomendavo bb.expert kanalo vaizdo įrašą ir puf - štai aš čia.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
"YouTube" vaizdo įrašas. Mėgaukitės juo čia. Padarėte didelę paslaugą žmonijai ir visiems, kurie vertina tikrąją laisvę. Puikus darbas ir aš jums dėkoju!!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Manau, kad kažkur kituose forumuose mačiau paminėjimų apie BB, bet paprastai laikausi to, ką žinau. Tada jūs pasirodėte darkfail ar kažkur panašiai? Man prireikė dar poros savaičių, kad iš tikrųjų atsidaryčiau svetainę, nors, manau, kažkas paskelbė apie sintezatorių ir pateikė nuorodą į čia. Aš iš tikrųjų apgailestauju, kad aš miegojau šioje svetainėje, bet su tiek daug sukčiai darknet jūs niekada negali būti per daug atsargūs.
 
Top