Kaip apie mus sužinojote? Mums tai labai svarbu.

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Pirmą kartą jus radau Darknet indekse, manau, kad tai buvo darknet.live, paskui praradau nuorodą, o prieš kelias dienas mano laboratorijos tiekėjas iš "ASAP Market" atsiuntė mane čia atlikti chemijos namų darbų prieš pradedant gamybą.
 

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Anksčiau jau naudojausi šia svetaine, bet iš pradžių mane čia nukreipė "Reddit" naudotojas
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
naujokas forume,paskutines tris dienas praleidau analizuodamas breaking bad a-pvp sintezės vaizdo įrašą,dabar esu čia,turėjau būti čia prieš daugelį metų,tai tikra istorija.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Du man nepažįstami žmonės per 2 dienas pakvietė mane iš reddito, kuriame dalyvauju chemijos ir narkotikų subreddit'ų veikloje.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
youtube, iš visų vietų :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Deja, mūsų "Youtube" kanalas yra ties uždarymo riba, kai kurie vaizdo įrašai jau ištrinti.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Taip, iš tiesų, pastebėjau, kad dingo amfetamino sintezė iš p2np + al amalgamos :(

na, juk tai youtube:')
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Naršiau "Tor" naršyklėje, Ieškojau nuorodų, kurios dar buvo gyvos. Galiausiai atvedė mane į šią vietą.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ją man parodė patikimas draugas, kurį šiek tiek prisidėjau šviečiant preparatyvinės tamsos atžvilgiu.
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Kai išnyko "Youtube" filmai, pradėjau siųstis visas žinias iš visur. Kai ieškau ko nors, ką noriu geriau pažinti, pabaigoje visada turiu daugiau. Manau, kad tai buvo vk.com
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Taip, ačiū už komentarą. tai, ką aš moku daryti. gauti informaciją, kol ji prieinama, ir ją išsaugoti.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Girdėjau iš jūsų visiškai neįtikėtinų YT vaizdo įrašų. Tai buvo gana ironiška, nes bandžiau sintetinti 4-FA naudodamas NaBH4 redukcijos metodą ir man sunkiai sekėsi.
Tada jūs paskelbėte vaizdo įrašą, per kelias dienas. Tai buvo tarsi visagalių narkotikų dievų ženklas! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Pasidalykite savo patirtimi apie 4-fa sintezę. Tai įdomi medžiaga, kuri lengviausiai gaunama iš amfetamino tipo eufetaminų.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Atvirai kalbant, nejaučiu nieko kito nei įprasto amfetamino, kurį pasigaminau. Turiu nuojautą, kad galbūt taip yra todėl, kad tai raceminis mišinys. Ką tik gavau šiek tiek D-(-)-vyno rūgšties ir pabandysiu optinę skiriamąją gebą, kad pažiūrėčiau, ar D-4-FA izomeras iš tikrųjų suteikia šiek tiek euforijos.

Be to, pagalvojau, kad gal tik aš nejaučiu jokios euforijos, todėl nusiunčiau jį draugui, kuris yra labiau patyręs amfetaminų srityje, ir jis pasakė, kad taip pat nejaučia jokios euforijos.

Nežinau, ką, jei ką nors padariau ne taip, nes man tai sukelia įprastą amfetamino reakciją.

P.S. Visi reagentai, kuriuos naudojau gamindamas 4F-P2NP, buvo ACS klasės, o 4F-P2NP kelis kartus perkristalizavau. Taigi abejoju, kad tai buvo dėl to.
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pirmiausia pamačiau jūsų yt vaizdo įrašus, kurie yra absoliučiai geriausi ir tokie naudingi, todėl pradėjau kasti ir užkliuvau už forumų, todėl džiaugiuosi, kad tai padariau!
 
Top