Kaip apie mus sužinojote? Mums tai labai svarbu.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Girdėjau iš jūsų visiškai neįtikėtinų YT vaizdo įrašų. Tai buvo gana ironiška, nes bandžiau sintetinti 4-FA naudodamas NaBH4 redukcijos metodą ir man sunkiai sekėsi.
Tada jūs paskelbėte vaizdo įrašą, per kelias dienas. Tai buvo tarsi visagalių narkotikų dievų ženklas! lol.
 

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Arba DuckDuckGo, arba ji nuvedė mane į reddit, ir aš negaliu tiksliai prisiminti, ko ieškojau, bet jos pasirodė esanti unikali svetainė.
 

Jessiescents

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ieškojau tamsių interneto nuorodų ir radau jūsų svetainę. Džiaugiuosi galėdamas prisijungti
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Dėmesio vertimas: "Dėmesio vertimas yra labai svarbus, nes yra labai svarbus, nes yra labai svarbus, nes yra labai svarbus.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Iš jūsų "Youtube" vaizdo įrašų sintezės :cool:(y)
man patinka chemija, o jūsų vaizdo įrašų kokybė tiesiog nuostabi :giggle:
 

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Buvau ant banglentės ir, atlikęs "Titaniko" operaciją, nuplaukiau po paviršiumi. Tai viskas, ką prisimenu, nes tuo konkrečiu metu buvau labai pakilęs. Niekas man to nepasakojo, nes buvau vienas, todėl tikriausiai kažkur perskaičiau.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Sukinėjausi po /r/darknet... manau, kad spustelėjau kelias nuorodas, kurios mane į kažką nukreipė, o paskui atsidūriau čia? Esu šiek tiek apsvaigęs ir pirmą kartą per kelerius metus giliai nardžiau darknete. Anksčiau uždirbdavau daug pinigų perpardavinėdamas RC internete. Šis forumas mane sudomino.
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Naršydamas internete nuo vienos nuorodos prie kitos, galiausiai jį radau atsitiktinai. Čia praleidau valandų valandas studijuodamas
 
Top