Kaip gauti prieigą prie RC skyriaus?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti prieigą, turite būti aktyvus forumo dalyvis. RC skiltyje skelbiame vertingiausius darbus. Pavyzdžiui, legalaus kanabinoido sintezę (WoW!).
Aktyviausi forumo naudotojai turės teisę išduoti kvietimą kam nors kitam.
Prašymus dėl kvietimo rašykite čia.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ar vis dar įmanoma gauti prieigą prie RC skyriaus dalyvaujant ir prisidedant fourms / grupėse? Neturiu daug žinių apie chemiją, bet daug žinau apie vaistus ir šiek tiek apie farmakologiją.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Taip, tai visada aktualu. Apie 20 žmonių turi prieigą prie šio skyriaus ir tik 2 ar 3 žmonės tą prieigą nusipirko.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei, tikiuosi, kad artimiausiu metu galėsiu gauti kvietimą į rc skyrių. Tikiuosi, kad netrukus galėsiu daugiau prisidėti čia apie sintetinius noidus
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jau daug ko išmokau ir manau, kad chemija yra nuostabi. Esu naujokas chemijoje, išskyrus klasę vidurinėje mokykloje, todėl žiūrėjau you tube.
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tai tarsi pakartotinis pranešimas čia, negaliu gauti prieigos prie savo senosios paskyros. Mane labai domina galimybė prisijungti prie rc skyriaus. Turiu ilgametę didmeninio kanabinoidų ir kitų rc tiekimo patirtį, ieškau naujų reagentų šaltinių ir naujų sintezės metodų ir tikiuosi prisidėti prie nuostabios bendruomenės.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Gerai išverskite vertimą į lietuvių kalbą,
Norėčiau pateikti paraišką į RC skyrių.
Esu atlikęs daug įvairių rūšių sintezių, taip pat ir sintezių iš RC, pavyzdžiui, 3cmc.
Dalinuosi žiniomis, padedu žmonėms su jų sintezatoriais ir esu aktyvus čia.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Žinau, kad esu naujokas ir tikrai nesiunčiu pranešimų, nebent noriu pasakyti ką nors svarbaus. Turėjau vidurinę chemijos mokyklą, bet esu beveik savamokslis ir nuolat mokausi. Aš padariau daug rp / i ir dd gerai ir dabar aš mokausi, kiek daug kitų būdų yra įmanoma. im prašydamas priėmimo į r / c toliau mano mokymąsi, jei leidžiama, ir ill gauti aktyvesnis, kaip aš gauti patogiau čia. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ill be so honest im literally in need for a real honest source for the strongest cannabinoids possible to ship uk...
aš ne labiausiai išmanantis tai, bet aš labai noriu išmokti..
ačiū iš anksto
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Nuo pat mano santykių su jumis pradžios mane labai domino prieiga prie rc skyriaus. Maloniai prašau jūsų leidimo prie jos prisijungti. Iki šiol iš šio forumo įgijau daug žinių. Labai norėjau jas praplėsti. Kol šis forumas yra aktyvus Norėčiau būti čia nariu
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
yep, jei galėčiau gauti patarimą, kaip dažnai reikia rašyti, kad turėtum teisę į prieigą ( ar tai susiję su kokybe? )
Ar mokėjimas yra būdas gauti prieigą be darbo, ar jis būtinas, bet nepakankamas? Man atrodo, kad pirmas variantas yra toks.
Ačiū
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Svarbu ne skelbimo dažnumas, o kokybė. Taip, mokėjimas suteikia tiesioginę prieigą visam laikui.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ar galiu dalyvauti? Noriu prisijungti prie RC
Labai ačiū už puikią platformą ir žinias.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC man berniukai! Prašau! Nesijaudinkite, nesu čia ne tam, kad vogčiau "receptus" (lol), mane domina mokslas apie naujus psichoaktyviųjų junginių sintetinimo kelius. Aš toks šaunus! Tikrai!

.... kodėl turėčiau mokėti, kai galiu prisidėti ? Ar tai nėra vertingiau?
 
Top