Kaip gauti prieigą prie RC skyriaus?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti prieigą, turite būti aktyvus forumo dalyvis. RC skiltyje skelbiame vertingiausius darbus. Pavyzdžiui, legalaus kanabinoido sintezę (WoW!).
Aktyviausi forumo naudotojai turės teisę išduoti kvietimą kam nors kitam.
Prašymus dėl kvietimo rašykite čia.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Sveiki!

labai domintų RC'S srities paraiška, ar tai įmanoma?
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Prieigos prie RC gavimo sąlygos jau ne kartą aprašytos pirmiau.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Perskaičiau nurodymus, kaip gauti prieigą prie rc skyriaus, bet norėjau paklausti apie teiginį apie tai, kad reikia palikti paraišką čia, (paraišką?) O aš turiu čia sulenkti, kad gaučiau prieigą? Aš esu pardavėjas, bet esu tik jis's stentas dėl pardavimo nariams jie yra nauji
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jūs nesate mūsų forumo pardavėjas. Tačiau likite su mumis, esate arti to, kad gautumėte prieigą nemokamai.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Noriu pasakyti, kad kai radau šį forumą, užsidegiau, nes jau daug metų ieškojau chemija pagrįsto forumo apie veikliąsias medžiagas. Nuo avilio ir rodio iki dabar buvo didžiulė spraga. Be to, kad mokausi visko, ką galiu, apie veikliųjų medžiagų sintezę ir prisidedu, kur ir kada tik galiu, mano tikroji interesų sritis yra tiriamosios cheminės medžiagos. Turiu patirties su daugeliu tiriamųjų cheminių medžiagų ir kasdien skiriu šiek tiek laiko turimų parduotuvių peržiūrai ir atkreipiu dėmesį, kuriais pardavėjais vis dar galima pasitikėti, o kurie pradėjo sukčiauti. Pasakysiu, kad per pastaruosius dvejus metus visa ši scena patyrė didelį smūgį. Atrodo, kad sukčių ir tikrų pardavėjų santykis kasdien vis didėja, o palyginti neseniai iš rinkos pasitraukė kai kurie žymiausi likę Kinijos pardavėjai, todėl viskas keičiasi. Pridėkime prie to, kad reddit uždraudė keletą subreditų dėl šaltinių arba kad rarechems perėmė hakeriai, aš tiesiog džiaugiuosi radęs naujus namus, susijusius su mano hobiu.
Nekantrauju išmokti viską, ką galiu, uždirbti savo išlaikymą ir prisidėti.
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, id norėčiau būti pakviestas į RC skyrių, esu naujokas, bet stengsiuosi išlikti aktyvus ir daug mokytis! mane nepaprastai domina chemijos mokymasis ir būdai, kaip pasigaminti pirmtakų pirmtakų, ačiū už šį forumą ir vertingą informaciją.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Dar visai neseniai maniau, kad žinios šiais laikais net nebeturi tvirto apibrėžimo, matydamas, kad iš interneto galima gauti beveik bet kokią informaciją. Tačiau nuo tada, kai susidomėjau narkotikais, pamačiau, kad yra daugybė paslėptų sintezių ir narkotikų gamybos metodų (ne tik šiame forume), kurių negalima gauti internete. Iš pradžių dėl to nesidžiaugiau, nes tai reiškė, kad negaliu tiesiog susirasti bet kokio narkotiko ir gauti geriausią jo gamybos metodą. Bet paskui supratau, kad tai gali būti geras dalykas. Neskaitant to, kad daugybė žmonių gamina žemo lygio potencialiai pavojingus narkotikus, nes kiekvienas gali būti geriausiai informuotas apie viską, visuomenė dažnai tampa labai poliarizuota, ir tai mane gana demoralizuodavo, kai norėdavau atlikti tyrimą kokia nors tema, žinodamas, kad visa informacija jau yra. Tai, kad yra informacijos apie narkotikus, kurią lemta gauti tik genialiausiems chemikams, suteikia man vilties. Be to, tai chemijai suteikia labai mistinį aspektą, kuris, mano manymu, yra gana smagus.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Kas yra RC skyriuje? Norėčiau, kad būtų.
Nuo tada, kai atsirado Research chemicals, mačiau beveik bet kokio vaisto struktūrą, manau, kad pamatysiu kažką, ką mačiau anksčiau.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Sveiki, HEISENBERG
Ar jau galiu gauti prieigą prie RC skyriaus?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Sveikinimai. Ne, kol kas negalite, nematau, kad būtumėte pakankamai prisidėjęs prie forumo, kad galėtumėte tai padaryti.
 
Top