Kaip gauti prieigą prie RC skyriaus?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti prieigą, turite būti aktyvus forumo dalyvis. RC skiltyje skelbiame vertingiausius darbus. Pavyzdžiui, legalaus kanabinoido sintezę (WoW!).
Aktyviausi forumo naudotojai turės teisę išduoti kvietimą kam nors kitam.
Prašymus dėl kvietimo rašykite čia.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Taip pat galime suteikti prieigą prie RC skyriaus naudotojams, kurie yra tikslinės auditorijos gamintojai / chemikai / reagentų tiekėjai / influenceriai (jiems taip pat esame pasirengę sumokėti už mūsų forumo reklamą).
Apskritai esame atviri bendradarbiavimui ir ieškome srauto, kuris pritrauktų tikslinę auditoriją.
 

kızılkos

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, mano drauge, man didelė garbė prašyti jūsų pakviesti susipažinti su šio nuostabaus forumo skyriumi
 

itsRude

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Sveiki visi, esu čia jau seniai, gerai skaitau, bet dar neprisidėjau prie šio forumo... atsiprašau.
Tačiau norėčiau pamatyti RC skyrių, jei tai turi prasmę. Taip pat aš stengsiuosi prisidėti.
 

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
8
Ar galiu turėti prieigą prie rc skyriaus, esu gana aktyvus forumuose. im ruošiu maistą ir norėčiau pagalbos. Man patinka 😍 kanabinoidai
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Sveiki, nors mano naudotojas yra naujas, aš čia perskaičiau daug geros chemijos ir esu įsitikinęs, kad mano praktinės organinės chemijos lygis ir patirtis čia yra pageidautina, taip pat tai, kad pagal bakalauro laipsnį esu biologas / biochemikas. Bent jau pastaruosius pusantro dešimtmečio atlikau taikomuosius eksperimentinius psichoaktyviųjų medžiagų tyrimus ir esu sugalvojęs keletą naujų junginių, taip pat dominančių metodų. Mano noras dalytis potencialiai pavojingomis žiniomis geriausiai jaučiasi tam tikroje ribotos prieigos srityje. Esmė ta, kad investicijos į prarastas ir atstatytas laboratorijas palieka mane tokioje padėtyje, kai finansai nėra geriausiai investuojami į RC skyriaus prieigą (kad ir kaip to norėčiau)... Aš norėčiau investuoti į chemikalus, apie kuriuos svajoju, arba į įrangą, pavyzdžiui, remontuoti savo rotacinį garintuvą ir statyti stendą savo dideliems reaktoriams, kurių gaila, kad jie tiesiog turi ir niekada nebuvo naudojami. Lieka klausimas, kaip geriausiai įrodyti savo prieigos vertę?
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Atrodo šiek tiek kvaila, kad reikėtų mokėti 1000 JAV dolerių, norint gauti prieigą prie kažko, apie ką net negaliu susidaryti supratimo.
Galbūt, jei galėčiau peržiūrėti temų pavadinimus / aprašymus ar pan. Bet kol kas tai atrodo tik kaip pasiruošimas nusivylimui.

Jei galėtumėte paskelbti, kas yra RC skyriuje (t. y. bent jau parodyti temų pavadinimus), tada gal būtų verta užsiregistruoti. Bet 1000 dolerių už tai, kad apie tai nieko nežinau, yra šiek tiek lupikavimas (su visa pagarba).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Mokslinių cheminių medžiagų skyrius mums yra gana brangus.
Daugelis formulių buvo susintetintos ir eksperimentiškai išbandytos.
Norėdami nustatyti naujas potencialiai veikliąsias medžiagas, praleidžiame daug laiko ieškodami.
Tyrėjai, pasirengę dalytis savo patirtimi, gali gauti nemokamą prieigą prie skyriaus, o 1000 JAV dolerių kaina prekiautojams yra niekis. Tuo pat metu viena formulė gali atnešti milijonus dolerių, jei ši medžiaga bus sėkmingai panaudota.
Taip pat bijome skelbti antraštes, kad nebūtų visuotinio duomenų nutekėjimo iš skilties, daugelio šalių ekspertai analizuoja RC rinką, siekdami pirmiausia uždrausti tokias medžiagas.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Esu toks tyrėjas, kurio nauji junginiai niekada nebuvo išbandyti, o didžiulis skaičius projektų dar net nesusintetinti... Skirsiu reikiamo laiko ir veiklos, kad mano vertė būtų patikrinta.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Vadinasi, šis skyrius būtų labiau skirtas tikriems chemikams ir gamintojams? Jei kuri nors iš minėtų medžiagų būtų gaminama masiškai, ji būtų šioje rinkoje arba įprastoje clearnet RC rinkoje, tiesa?

Man įdomu dėl šio skyriaus. Neprieštaraučiau sumokėti 1000 USD, kad turėčiau išskirtinę prieigą prie gamintojų, išleidžiančių naujus/teisėtus RC, bet neatrodo, kad šis skyrius būtų skirtas būtent tam.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Man skaudu sakyti, kad neturiu pinigų ir praradau savo paskutinę mokslinių tyrimų laboratoriją, tačiau turiu daug vilčių, kad šiais metais pavyks įkurti naują. Esu parašęs daugybę sąsiuvinių su molekuliniais projektais, o mano atsidavimas preparatinei chemijai kartu su daugiau nei vidutinėmis cheminės neurologijos ir psichofarmakologijos žiniomis (visa tai turi akademinį pagrindą) gali būti labai naudingas, bet kadangi nieko negaminu ir neparduodu, galiu tik reikalauti ir bet kada įrodyti, kad esu vertas, jog man būtų suteikta prieiga prie šio skyriaus, nes tai yra mano pagrindinis interesas, be to, kad pamokslauju mokytis chemijos prieš bandydamas nerūpestingai praktikuoti tamsiuosius menus, turėdamas omenyje pinigus. Kai buvau aktyvus slaptas chemikas, daugumą medžiagų atiduodavau nemokamai, o mano filosofija buvo gaminti narkotikus, kad jie būtų narkotikai, ir parodyti žmonėms, ką reiškia tikrasis medžiagų grynumas (dėl to patekdavau į nemalonumus, bet taip pat įgijau valdžios institucijų pagarbą ir tam tikrą tylią bei sąlyginę toleranciją mano psichoaktyviems tyrimams).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Norėčiau patekti į RC skyrių, esu čia neilgai, bet norėčiau patekti, jei ne dabar, tai ateityje.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Sveiki, norėčiau gauti prieigą prie RC skyriaus, bet, tiesą sakant, man tai tik geras skaitymas, per pastarąsias ~2 savaites nebuvau labai aktyvus, nes buvau užsiėmęs, bet kai tik turiu laiko, visada stengiuosi patikrinti forumus ir paskelbti keletą atsakymų ir galbūt pabandyti padėti tuo, kuo galiu, bet tai turbūt dar nėra daug.
 

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
18
Points
8
Deals
24
Tikrai ieškau prieigos prie RC skyriaus,, būsiu aktyvus dalyvis ir teiksiu geriausias žaliavas ir pirmtakus, kad būtų užtikrintas pasaulinis saugumas
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Prašau suteikti prieigą.
Sveiki, tikiuosi, kad galiu įnešti šiek tiek žinių į šį forumą, man patinka skaityti ir mokytis visko, ką šis forumas gali pasiūlyti!
Ačiū!
 

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Žinau, kad kol kas negalėsiu gauti prieigos, nes esu naujokas, bet tiesiog norėčiau palikti komentarą, leisdamas suprasti, kad esu susidomėjęs.
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Heizenbergo... iš tiesų kažkas yra skirta tik žinantiems.
Prašau prieigos prie RC skyriaus. Kasinėjau, ieškojau ir ieškojau žinių apie tai, kas, kodėl, kaip, ir mano slaptas smalsumas siekia toli gražu ne vienerius metus, tada rodyklę, paskui avilį, tada vespary, o dabar - čia. Gyvenimas darosi nuobodus, tada jis tampa užimtas, o moksliniai tyrimai yra mano būdas išgyventi kasdienybę. Mano darbo laiko kortelėje viskas patvirtinta. Bet kokiu atveju viskas gerai, aš čia liksiu su prieiga ar ne, būsiu narys visą gyvenimą.
 

peeve

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
žinau, kad esu naujokas, bet turiu didžiulę patirtį su rc, žinau, kokia skrybėlė kokį poveikį turi ir kaip molekulės pokyčiai pakeistų poveikį. turiu daug idėjų naujiems vaistams(kaip jau minėta, pavyzdžiui, 2-metil,3,4-metilendioksi-pirovaleronas)
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Norėčiau gauti prieigą prie RC skyriaus:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
jei norite patekti į RC skyrių, turite už jį sumokėti arba pakankamai praleisti forume ir prisidėti savo žiniomis ar paslaugomis.
 
Top