Kaip gauti prieigą prie RC skyriaus?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti prieigą, turite būti aktyvus forumo dalyvis. RC skiltyje skelbiame vertingiausius darbus. Pavyzdžiui, legalaus kanabinoido sintezę (WoW!).
Aktyviausi forumo naudotojai turės teisę išduoti kvietimą kam nors kitam.
Prašymus dėl kvietimo rašykite čia.
 
Last edited by a moderator:

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Prašau suteikti prieigą.
Sveiki, tikiuosi, kad galiu įnešti šiek tiek žinių į šį forumą, man patinka skaityti ir mokytis visko, ką šis forumas gali pasiūlyti!
Ačiū!
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Norėčiau gauti prieigą prie RC skyriaus:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
jei norite patekti į RC skyrių, turite už jį sumokėti arba pakankamai praleisti forume ir prisidėti savo žiniomis ar paslaugomis.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, norėčiau paprašyti prieigos prie rc diapazono. Kad galėčiau išplėsti savo tyrimus. Labai ačiū
 

Harticus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Tiesiog ieškau įvairių receptų, esu gaminęs DMT iš mimozos hostilis ir metamfetaminą vieno puodo metodu. Buvęs heroino Ir fentanilio vartotojas Turiu 2 mėnesius švarus nuo opioidų ir 20 metų priklausomybės nuo opioidų. Šiuo metu tik greičio vartojimas ir piktžolės ir kartais benzo. Jei anksčiau buvote priklausomas nuo fentanilio, tada žinote, kad greitis yra kaip vynas, o fentanilis yra fucking moonshine su absento priemaišomis. Jei niekada nevartojote opiatų, prašau, nevartokite jūs, vaikinai, iš tikrųjų. JIS ĮSIURBS JUS PIRMĄ KARTĄ, KAI PAVARTOJATE, JEI JUMS PATINKA DOWNERS!!!!! NESVARSTYKITE MINTIES APIE OPIATUS. Visa kita, gerai šūdas alkoholis yra blogiausias narkotikas, mano nuomone, tikriausiai susietas su fentaniliu/heroinu. Visa kita saikingai jums bus gerai. Aš 19 girtas viešose vietose, aš perdozavau heroino 0 kartų ir aš perdozavau fentanilio 10+ kartų. Jei vartojate fentanilį ir sakote, kad buvote kaip aš, nes bandžiau mesti apie metus. Taigi maždaug kartą per mėnesį aš mesti apie pusantros dienos ir negalėjo susidoroti su juo ir tada imtis vieną smūgį ir perdozuoti. Aš esu 6,0 230lbs rūkyti fentanilio visą dieną kasdien 3 metus tiesiai dalykas yra tai, kad tai ne kaip heroinas, nes jūsų fento tolerancija smarkiai sumažės net po to, kai nenaudojate 1 dieną, ir, kaip sakiau, aš sąžiningai perdozavau šį tikslų būdą prob 5 ar 6 kartus. Kasdienis vartojimas buvo bongas ir nektaro kolekcionieriaus greitis ir fentanilis, aš juos sumaišydavau kartu ant folijos, ji pasidaro violetinė, jei juos sumaišysite ant folijos. Bet aš vedęs ir aš vis dar dirbu (ką jie vadina veikiančiu narkomanu) vienintelė priežastis, dėl kurios aš veikiau, buvo palaikyti savo įprotį vartoti narkotikus. Bet kokiu atveju norėčiau būti įtrauktas į bet kokį mano vyrukai man 37 metai ir gyvenu Orange County CA, Garden Grove ir taip, kad tai yra vieta, iš kur yra didžiausia grupė kada nors yra iš. SUBLIME!!!!!!

R.I.P. Bradley Noel
 

Attachments

  • 4YuoVLAkSw.jpeg
    4YuoVLAkSw.jpeg
    3 MB · Views: 258

Entropic0blivion

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki! Aš irgi norėčiau prieigos prie RC skyriaus. Manau, kad turiu keletą gerų idėjų, kuriomis galėčiau prisidėti prie šio skyriaus. Laba diena visiems
 

JuicyG

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Norėtų ir kvietimas ir būti aktyvus šio forumo dalyvis ir kuo daugiau prisidėti.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Gerbiamas BB administratoriau, prisidėjau savo žiniomis dėl CBD konversijos į didelį D8 kiekį visiems, kurie domisi, ir norėčiau kreiptis dėl prieigos prie RC skyriaus.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Gerai, visų pirma, ar dėl to negaliu žiūrėti vaizdo įrašų?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUMAS
internete 0-01
101010 BBF
PASAULINIS ŽINIATINKLIS,

Blanco Heaven, Dabartis

Dėl: RC prieigos paraiška

Gerbiamasis pone Heizenberge,

Norėčiau pateikti paraišką RC prieigos nario pareigoms užimti.

Atvirai dalytis savo motyvacija čia kol kas nebūtų pats protingiausias ėjimas, tačiau prireikus mielai asmeniškai paaiškinčiau savo motyvaciją ir ketinimus, tad prireikus būkite tam atviras.

Esu įsitikinęs, kad esu stiprus kandidatas siūlomoms galimybėms ir esu tikras, kad galiu būti pridėtinė vertė.

Darau prielaidą, kad man pavyko pateikti pakankamai informacijos, ir laukiu atsakymo.

Nuoširdžiai,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
jos platus asortimentas... protingai išleisti.... žinote ką, palikite tai, kas yra, nereikia. ačiū
 

Anubis

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 24, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Tikiuosi, kad gausiu prieigą prie RC, jo buvo ilga kelionė, kol čia patekau.
 
Top