JWH-018 sintezė. Mažos apimties.

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Kas nors gali išsamiai paaiškinti 7 ir 8 žingsnį, prašom :(
Kaip filtravimas naudoti vakuuminį filtravimą ar ne, o plovimas tiesiog plauti paprastai ar naudoti plovimo cheminę techniką. O 8 žingsnio nesuprantu, nes manau, kad 7 ir 8 žingsniai nesvarbūs. Al2O3 staiga išdžiūvo, kai 8 žingsnyje atsirado EtOH. Taigi Al2O3 nenaudojamas?
Labai atsiprašau, nes esu naujokas, pamokykite mane!
Ačiū
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ne itin išmanau šį receptą, bet, mano nuomone,...
7 - kad atgautumėte Al2O3, turite filtruoti savo mišinį. 2 kartus nuplaukite jį vandeniu ir leiskite išdžiūti; kad išsaugotumėte kitam kartui.
8 - į savo skystį (kurį išfiltravote) įpilkite vandens ir susidarys kieta medžiaga (JWH-018).
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
7. Taigi filtruodamas mišinį galiu saugiai gauti Al2O3, kad galėčiau jį pakartotinai panaudoti kitai sintezei.
8. O skystis iš i filtruoto Al2O3 vadinamas EtOH faze ? Kaip kad ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

taigi, manau, kad jūsų mišinys be Al2O3 vadinamas EtOH faze (nes jį įdėjote anksčiau...)
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Taip, aš tai supratau. Ačiū, kad pasidalijote savo nuomone, pone.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Etanolis naudojamas norint atskirti mums reikalingą produktą nuo netirpių ir nereikalingų dalykų, tai yra esmė
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

jei keičiame recepto dozę; pavyzdžiui, x2 arba x5; tai buvo gerai ar turime pakeisti mikrobangų krosnelės galingumą ? ar negalime...
 

CCnotsogreasy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ar galiu naudoti kitus indolus? pavyzdžiui, įprastus, tokius kaip indol-3 karbinolis arba indol-3 acto rūgštis, atsiprašau, jei tai itin idiotiškas klausimas, bet esu naujokas. taip pat būčiau dėkingas, jei galėtumėte skirti laiko ir paaiškinti man sintezę
 

kaybettikmibaşkan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
ı neturi vakuuminio filtro, maišymo mašinos.

1 klausimas.
-Indolas (0,117 g) buvo sumaišytas su neutraliu Al2O3 (1 g) ir sumaltas kartu, kol susidarė vienalyčiai milteliai.
(įpilti vandens arba acetono sumaišyti. arba be vandens arba be acetono sumaišyti. rankomis sumaišyti tiesiai be jokio vandens..)

2- klausimas
Galutinis mišinys, supiltas į sandarų 5 ml talpos mikrobangų buteliuką, buvo švitinamas mikrobangų reaktoriuje 100 *C (400 W) temperatūroje 8 minutes.
(koks pavadinimas 5 ml )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Milteliai turi būti susmulkinti vienu skersmeniu, kad tolygiai pasiskirstytų.
Buteliukai naudojami mikrobangų reaktoriuje. Buitinei mikrobangų krosnelei naudojami ąsočiai ir trumpas, bet dažnas švitinimas.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ar kas nors gali man paaiškinti, kaip padalyti švitinimo laiką, kai naudoju buitinę mikrobangų krosnelę
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
vaikinai yra eny boudy pabandykite šį metodą . ar jis sėkmingas . Noriu įgyvendinti nenoriu švaistyti laiko ir pinigų ............. !
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Kas nors gali man duoti visus Šios cheminės medžiagos CAS numerį
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

M8Fu4nG.png


Čia yra lapas su CAS. Kai kuriems dalykams jums reikės apeiti įstatymus (?), pavyzdžiui, grynas etanolis europoje yra nelegalus vidaus vartojimui, bet tiesiog naudokite pigią degtinę ir ją distiliuokite. :)
kai kuriems reagentams jums reikės įrodyti, kad turite kokią nors įmonę.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Nedistiliuojant degtinės, ją galima pakeisti kitu alkoholiu (izopropilo alkoholiu exp).
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
dėkojame už informacijos gausą
Pateikiu keletą klausimų,
1 - jei žmogus gamina naftoilindolį kokiu nors kitu būdu, atrodo, kad jis gali pradėti ir nuo 4 žingsnio ( tai reiškia, kad Al2O3 netrukdo antrai procedūrai, nes, matyt, tarp jų nėra jokio darbo)
2 - Kokia tikėtina išeiga, palyginti su tradiciniais kaitinimo metodais, ypač JWH-018, turiu omenyje, ar galima atlikti procedūrą, panašią į adb-b, (su sąlyga, kad turima naftoilindolo ir, žinoma, 1-bromopentano)(ir duoto karbonato)?
3 - Ar reakcija vyksta sklandžiai, jei 1-bromo-5-fluoro-pentanas naudojamas bet kuriuo reakcijos būdu ( MW arba kaitinimas)

Sveiki
 

jHRfi8rLii

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

ar gavote atsakymą į savo klausimą? man taip pat įdomu
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ne atsiprašome :(
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, manau, kad taip. Jūs turite ne tiek daug padidinti. Geriau pradėti nuo nedidelės galios, pavyzdžiui, 400-500 W.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
brangių ekspertų,
kurį laiką buvau neaktyvus, nes mano situacijoje ir vietoje kažkas pasikeitė.
Dabar esu latinos amerikoje (el salvadore). Ir niekada nemaniau, kad kurioje nors šalyje taip sunku gauti siuntinių pristatymą iš užsienio. Noriu sužinoti, ar kas nors iš čia esančių ekspertų ir pirkimo pagalbininkų galbūt turi patirties, kaip čia viskas veikia, ir tikiuosi, kad galbūt kas nors gali man padėti, kaip gauti saugių integridentų nedidelės apimties, pradedantiesiems pritaikytai kanabinoidų sintezei.
linkėjimai
 
Top