JWH-018 sintezė. Mažos apimties.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pakeisti 1-naftoilo chloridai - 4-metoksi arba 4-etil -1-naftoilo chloridai. 1 adamantanokarbonilo chloridas, 2-iodobenzoilo chloridas, 2,2,3,3,3-tetrametilciklopropanokarbonilo chloridas ir kt.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Taip, žinoma, geriau nusipirkti chlorido, nei jį gaminti, ne pati maloniausia procedūra.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Naftoilo chlorido pakaitalas yra benzoilo chloridas 99 %.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
MW krosnelė, ąsočiai, svarstyklės, malūnėliai, filtrai ir kt.
PS: Kas sintetina ADBB-noidus su pagrindiniu reagentu (su kalio karbonatu), gali pabandyti šią sintezę pradėti nuo 4 žingsnio
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Milteliai turi būti susmulkinti vienu skersmeniu, kad tolygiai pasiskirstytų.
Buteliukai naudojami mikrobangų reaktoriuje. Buitinei mikrobangų krosnelei naudojami ąsočiai ir trumpas, bet dažnas švitinimas.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ar kas nors gali man paaiškinti, kaip padalyti švitinimo laiką, kai naudoju buitinę mikrobangų krosnelę
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Kuo skiriasi JWH-018 ir UR-144?
įskaitant, bet neapsiribojant stiprumu. Kuris vertinamas!!! Esu "šiknaskylėje"
laukiu jūsų atsakymo/paaiškinimo.

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, geriau atsiverskite skyrių Farmakologija. Temos apie JWH-018 ir UR-144 yra išsamiai aprašytos. Galite jas palyginti.
 

D4ftmonk

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Straipsnyje teigiama, kad JWH gali būti naudojamas skystas, o tai reiškia, kad nedidelės apimties gamyboje jo negalima naudoti įmaišyti į tabaką?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Turiu visus pirmtakus šiai mikrobangų sintezei išbandyti, nes chemija skamba labai daug žadančiai ir mokančiai, bet neturiu aliuminio oksido.

Norėjau susintetinti aliuminio oksidą (Al2O3), bet turiu tik NaOH ir H2SO4, bet neturiu HCL, o aš esu įsitikinęs, kad švaresniam sintezės būdui man reikės HCL.

Ar yra kokių nors kitų reagentų, kuriais galėčiau pakeisti aliuminio oksidą (Al2O3)?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Sveiki Aliuminio trioksido (Al2O3), dar vadinamo aliuminio oksidu, tikrai nesunku įsigyti odontologinių medžiagų parduotuvėje, dantų technikai naudoja įvairias jo granules procedūrai, paprastai vadinamai šlifavimu, kai ši medžiaga spaudžiant purškiama ant kietų (metalinių, keraminių ar polimerinių) medžiagų, daugiausia dantų protezų ar dalių, siekiant nupoliruoti paviršių. Tai gana pigi cheminė medžiaga, tačiau tikėkitės, kad ji bus didelėse 3-5 l pakuotėse, be to, odontologinės medžiagos yra brangesnės nei įprastos cheminės medžiagos. Tiesiog apsilankykite dantų technikos laboratorijoje ir tiesiog paprašykite nemokamo puodelio, galbūt sutiksite pakankamai malonų žmogų, kuris tiesiog atiduos, pasiūlykite jiems šiek tiek pinigų, jei manote, kad tai tinkama. Patarimas: aliuminio oksidas taip pat gali būti naudojamas kolonėlių chromatofrafijai, tai pagrindinė jo paskirtis organinės chemijos laboratorijoje, taip pat brangiems katalizatoriams adsorbuoti, kad juos būtų galima filtruoti ir vėliau naudoti pakartotinai.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Pamiršau paminėti, kad aliuminio oksidas labai dažnai naudojamas mikrobangų chemijoje (ypač dirbant su buitiniu prietaisu, nes profesionalūs MW reaktoriai yra labai brangūs, net palyginti su įmantriausiais partiniais reaktoriais), nes jie turi apsauginį (tikiuosi, kad teisingai supratau) poveikį, arba, bet kokiu atveju, dažnai minima, kad tai yra "vonelės" tipo dalykas, taigi reaktorius būna stiklinėje, pripildytoje tam tikro kiekio Al2O3. Tikiuosi, kad tai padės.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@H, suteikėte man priežastį rytoj bent jau apsilankyti odontologijos parduotuvėje. Vertinu informaciją, labai naudinga. Nykščiai aukštyn, kolega!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ką gi, džiaugiuosi, kad daviau jums patikimą užuominą (sėkmingai atlikau stulpelinę chromatografiją su aliuminio oksidu, kurį man pasiūlė mano odontologas, kuris taip pat yra kvalifikuotas technikas ir pats gamina protezus savo pacientams). Parduotuvėse, kurios tiekia šias dažnai chemines medžiagas, o dar dažniau mišinius, taip pat instrumentus ir įrangą, nėra įprastos cheminių medžiagų tiekimo politikos ir ten galima rasti daug chemikams įdomių naudingų dalykų, tačiau kai kurie iš jų yra brangūs, jei, tarkime, jie skirti naudoti tiesiogiai pacientų burnoje, tačiau technikams skirti reikmenys yra daug prieinamesni. Turėsite nuspręsti dėl aliuminio oksido (tinklelio) granuliavimo, tai galite išspręsti patys.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Turiu visas sudedamąsias dalis, bandau padalyti 8 ir 4 švitinimo minutes po 2 po 2 minutes ir leisti thé produktui atvėsti tarp jų, bet tai neveikia. Ar kas nors galėtų padėti šiuo klausimu, pls.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Galite pabandyti jį padalyti į 10-25 sek. Per daug jų nesušaldykite.
 
View previous replies…

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Aš bandau Split it to 10 sekundžių pirma neveikia tada aš bandau Split 20 po 20 sekundžių ir po to thé poveikis yra per silpnas nieko palyginti su jwh 018 net su thc.!!!?
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Atkreipkite dėmesį, kad 1 naftoilchloridas dėl temperatūros kritimo virto kietuoju kūnu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ar esate tikri dėl savo reagentų? Ar patikrinote jų mp?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, aš to nepadariau. Apie šią sintezę jūsų paklausiau Viljamo. Ty už jūsų atsiliepimą.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Rašau Wiliamui į pm. Tikiuosi, kad hė atsakys. Bet aš esu įsitikinęs, kad Theres kažkas negerai.
 

mkcvnvn

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Top