Looking for a vendor Ieškote verslo santykių su Lenkijos piliečiais

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Gerbiama BB bendruomenė,

Noriu užmegzti verslo santykius su Lenkijos piliečiais.
Apibūdinti, ką noriu daryti:

Norint greičiau išplėsti šį verslą, reikėtų partnerystės, kuri taip pat sumažintų mano riziką, todėl esu pasiruošęs pabandyti bendradarbiauti, kuri vėliau būtų nutraukta, kai šis projektas bus baigtas (1-3 mėn.).
Pirmoji verslo dalis yra teisėta (produkto pirkimas Lenkijoje), o antroji - neteisėta (produkto perpardavimas + siuntimas į užsienį).

Yra kodeino sirupas, kuris parduodamas be recepto (OTC = OTC produktai, kurie parduodami legaliai, be receptų) Lenkijos prekybos centruose / vaistinėse, ieškau žmonių, kurie yra patikimi ir norėtų pirkti tuos produktus dideliais kiekiais (50-100 buteliukų vienam užsakymui), kad juos man atsiųstų.

Vieno užsakymo procesas būtų toks:

1. Pateikiu užsakymą su tiksliu reikiamu buteliukų skaičiumi
2. Kai užsakymas iš jūsų bus priimtas, bus nustatytas galutinis terminas
3. Bus sudarytas BB sandoris ir už jį bus sumokėta BTC/XMR iš manęs (sąlyginis indėlis).
4. Prekės bus išsiųstos
5. Escrow bus baigtas po prekių atvykimo
6. Pasiruošimas kitam užsakymui (šis procesas bus kartojamas kuo dažniau, maždaug 1-3 mėnesius).

Ko tikėčiausi iš potencialių partnerių šiuo klausimu:

- Finansinio pagrindo, kad galėtų pirkti užsakymus (500 EUR - 1.500 EUR)
- patikimumo
- 21 metų ar vyresni
- Žinojimo apie siuntų (nebūtinai susijusių su narkotikais) siuntimą tarptautiniu mastu

Partnerystės metu nebūtų jokių susitikimų ne internetu, nebūtų keičiamasi kontaktais, bendravimas tik per BB arba bent jau Jabber/Pidgin.

Man patinka šis forumas ir čia sutikau įdomių žmonių, todėl pamaniau, kad reikia kreiptis atviru pranešimu.

Laukiu jūsų atsiliepimų.

Cincerly,

Koko
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Gera idėja @KokosDreams, aš prieš kelias dienas gavau tą patį. man reikia Kitų perkusorių, bet taip pat. Atrodo, kad Lenkijoje visus gerus Daiktus galima legaliai nusipirkti 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tiesa! Tačiau nutraukiau šį projektą, nes produktas, kurio ieškojau, nebuvo parduodamas taip gerai, kaip tikėjausi, kitose šalyse radau geresnių variantų :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Laukiu bandomojo siuntimo. Nes aš hav radau pardavėją. Jei pamatysiu codein, galėsiu jums pasakyti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Thats nice :) Ar jūs pats prekiaujate kodeinu?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ne, aš esu amfetamino, metamfetamino, mdma ir žolės. Ir turiu keletą opioidų pirkėjų.
Bet codein aš neturiu, ir realiai nenoriu visų opioidų Mylėtojų. Jei jie turi beždžionių, jie yra siaubingi...

Klientai yra mūsų verslo mirusieji, bet be klientų mes neturime verslo 😅
 
Top