LSD sintezė iš lizergo rūgšties naudojant PyBOP

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ar hidratuota LA forma veiks taip pat, ar ją reikia džiovinti?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Jis turi būti sausas. Tačiau džiovinti LA yra gana paprasta. Tereikia karščio ir stipraus vakuumo.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Pranešu, kad bevandenės būklės nereikia
 

Molecula25

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ar kas nors žino apie ergotamino hidrolizę su natrio ditionitu ir KOH?
Ci4CKfQpFG
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Kodėl verta naudoti ditionitą? Jį bandote hidrolizuoti, o ne redukuoti. Turite 2 dvigubas jungtis, kurios tikrai gali būti redukuotos, ir kaip manote, kad su KOH pasieksite 5 pH?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Keletas mg ditionito kai kuriuose patentuose naudojami kaip antioksidantas.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Atrodo, kad ši tema labai neįvertinta. Ji atrodo tiesiog revoliucinė, palyginti su tuo, kaip aš mokiausi gaminti.

Perskaičiau apsikeitimą nuomonėmis, kur kažkas užsiminė, kad metilo esteris hidrolizės metu gali racemizuotis. Ar tai kelia susirūpinimą dėl entiopure d izomero? Pastebėjau, kad TLC nėra įtrauktas į darbo planą.

Ar tikrai neprivaloma atlikti rotovapą? Be jo šis metodas priartėja prie sintezės vonioje. Be karščio? Tai skamba paprasčiau nei mdma ar amfetaminas.

Ko aš čia pasigendu? Ar dirbame geltonoje, ar raudonoje šviesoje? Kokios pagrindinės komplikacijos? Ar galutinis produktas apskritai duoda izolsd?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Gauti pakankamai gryną LA yra vargas, beveik visos hidrolizės metu susidaro rudas / juodas produktas, kurį reikia išgryninti.
Net naudojant geros kokybės LA, jungimo reakcijos mišinys tampa rudai juodas, o paruošimas nėra toks paprastas, kaip teigiama (galbūt, jei pradėsite naudoti 100 % grynus pirmtakus, degazuotus tirpiklius ir profesionalią įrangą, yra nedidelė tikimybė, kad taip neatsitiks, tačiau namų chemikas turi tikėtis tamsaus tirpalo).
Produkto gryninimas nėra juokas, jei neturite galimybės naudotis kolonėline chromatografija arba jei nenorite pašalinti litrų tirpiklio vakuume.
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tokia buvo ir mano patirtis - pakartotinai perkristalizavus hidrolizės būdu gautą lizergo rūgštį, gaunami milteliai, kurie kaskart tampa šviesiai rudi, tačiau vis tiek ne tokie šviesūs ir (arba) gryni, kaip tikėtasi. Ar rekomenduojate kolonėlinę LA chromatografiją, ar tik galutinio laisvosios bazės LSD kolonėlinę chromatografiją?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Nemanau, kad verta ant LA, tikriausiai gerai parengus ir atlikus pakankamai eksperimentų to net nereikia ant galutinio produkto.
Dideli rūgščių chemikai, tokie kaip pichardas, sintetindavo kilogramus kas mėnesį, ir tikrai abejoju, ar jie sugebėdavo chromatografuoti tokį produkto kiekį, beveik neįmanoma su gamykla.
 

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton @William Dampier, ar vietoj to galima naudoti natrio hidroksidą arba kalio hidroksidą?

Ar amonio hidroksidas naudojamas tam, kad būtų pasiektas tam tikras PH, ar jis dovanoja joną?

Ar kuris nors pardavėjas siūlo: "amonio hidroksidas (NH4OH) "?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Verta naudoti NH4OH, tai švelnesnis bazavimo agentas. Žinoma, jis plačiai parduodamas.
pH kitimas apskritai reiškia jonų koncentracijos kitimą. Nesuprantu, ką turite omenyje.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Sveiki @William Dampier Dėkojame už sintezės maršrutą.

Nesu ekspertas, turiu tik CBD izomerizacijos į d8 patirties.
Dabar bandau išsiaiškinti, ar man įmanoma pagaminti LSD.

Dabartiniai mano tikslai yra šie:
  1. Rasti detalų maršrutą iš D-lizerginės rūgšties metilo esterio
  2. Gauti visus reagentus
  3. Išmokti saugiai elgtis su reagentais
  4. Išmokti plonasluoksnės chromatografijos
  5. Išmokti koloninės (blykstės) chromatografijos
  6. Pagaminti LSD 😊
  7. Reagentų perdirbimas ir saugus šalinimas
Tikiuosi, kad galėsite man padėti atsakyti į mano klausimus:
  • Jūs rašote, kad mums reikia 0,84 g dietilamino (CAS 109-89-7), ar tai tiesa?
  • Klausiu, nes pagal https://www.sigmaaldrich.com/ tai yra skystis, o iš Kinijos pardavėjų mačiau, kad jis parduodamas kilogramais.
  • Kokios TLC plokštelės geriausiai tinka šiai sintezei?
    • H tipo plokštelėse nėra kalcinuoto gipso rišiklio ar fluorescencinės medžiagos.
    • G tipo plokštelėse nėra fluorescencinės medžiagos, jose yra kalcinuoto gipso rišiklio.
    • HF254 tipo plokštelėse yra fluorescencinės medžiagos, jose nėra kalcinuotos gipsinės rišamosios medžiagos.
    • GF254 tipo sudėtyje yra ir kalcinuotos gipso rišamosios medžiagos, ir fluorescencinės medžiagos.
  • Ar galite man padėti dėl kelio iš D-lizerginės rūgšties metilo esterio?
Ačiū
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Taip jau atsitiko, kad dietilaminas kai kuriose šalyse nereglamentuojamas, o aš turiu prieigą prie jo, todėl galima manyti, kad subgraminiai kiekiai gali būti siunčiami, ypač apsaugota forma. Šioje konkrečioje sintezėje, manau, jį galima išsklaidyti per GF254.
 
View previous replies…

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Pirkti vandenį nėra problema, tik mane glumina, kad kiekis nurodytas ne ml, o g. Tai skystis
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Atsiprašau, turėjau omenyje dietilaminą
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Šioje labai konkrečioje situacijoje skystis sveriamas siekiant tikslumo... tūriniu būdu, norint gauti tikslius kiekius, reikia mikropipetės. Kai kuriais atvejais tikslumas yra lemiamas sintezėje, taip pat metil-dietilaminas NMe(Et)2 turi būti tikslus. Dideli kiekiai retai sveriami...., nes tūrį lengviau nustatyti priklausomai nuo klampumo ir reaktyvumo. Medų primenančius dalykus, aišku, lengviau pasverti, o reaktyvius skysčius galima pasverti švirkštu pagal tūrį, bet kartais, jei kiekis nedidelis, jis pipete pipetuojamas į kolbą ant svarstyklių lašas po lašo iki reikiamos masės. Inertinėje atmosferoje yra sudėtinga, tam reikia šlenkinės linijos ir įrangos, geriausia - pirštinių dėžės (šlenkinės linijos ir visų kitų priemonių, pavyzdžiui, argono ir skysto azoto gaudyklių), pirštinių dėžės, apie kurią fantazavau, kad ją sukonstruosiu (iš tikrųjų, kai man buvo septyneri, sukonstravau veikiantį mikroskopą).
 

verstappen

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kokių inertinių sąlygų reikia šiai reakcijai?
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ar yra alternatyva naudoti rotacinę mašiną?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
Šio tipo rinkiniai kaip pavyzdys. Su vakuuminiu siurbliu.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Įsivaizduokite, kad tai darytumėte šūdinu mokykliniu autobusu, tai būtų nuostabu!
 

mountainmomma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei, vaikinai, kaip po la hidrolizės išgryninti la. vienintelis metodas, kurį galiu rasti, jums reikia amoniako su bevandeniu etanoliu. Aš negaliu gauti šių reagentų. Ar yra kitas būdas išgryninti la, skirtą pybop rxn
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mano klausimas, ar vietoj dietilmetilamino galima naudoti kitą aminą? Tarkime, diizopropilaminas arba diizopropiletilaminas? Ką nors?
 

alex12112

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ar galima vietoj metileno chlorido kaip dcm naudoti tolueną?
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Avesome !
 
Top