Mefedrono (4MMC) kristalizavimas

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
čia pateikiama toje nuorodoje esančių kristalų nuotrauka.
 

Attachments

  • osIgNrLJ6Z.jpg
    osIgNrLJ6Z.jpg
    2.5 MB · Views: 369

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u gauti tokį kristalą, nes tavo milteliai buvo švarūs nuo nešvarių u cant gauti tokį kristalą....:)
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
ir tai dar vienas metodas. ištirpinkite 4 mmc degtinėje 1 g 2,5 ml. ir pamirškite tirpalą 4-5 savaites kambario temperatūroje. degtinė išgaruoja, kristalai lieka inde
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u galima naudoti 1,7 ml vandens ir taip pat gerai
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
minusinė temperatūra nėra būtina sąlyga. tą patį galite daryti ir esant + 20C temperatūrai. tačiau kuo aukštesnė temperatūra patalpoje, tuo daugiau 4-mmc liks motininiame tirpale. esant -8C temperatūrai beveik visas 4-mmc iškrenta iš tirpalo. esant + 20C temperatūrai iškrenta apie 70 %, apie 30 % lieka vandenyje. tačiau kas jums trukdo išvaryti vandenį ir gauti 4-mmc likučius, o tada vėl pakartoti kristalizacijos procesą?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Aš buvau testas dabar savo kelią nuo nešvarių miltelių. 24 val. pamatysime, kaip gauti.
 

Attachments

  • VvS8idPAgM.jpg
    VvS8idPAgM.jpg
    4.1 MB · Views: 131

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@G.Pattong Kaip ir žadėjau, iškristalizavau čia aptartą būdą ir štai rezultatas.

Dar kartą išplaukiau produktą ir ketinu pakartoti kristalizavimo procesą.
 

Attachments

  • AXEwp8KWkl.jpg
    AXEwp8KWkl.jpg
    1.2 MB · Views: 278

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
nes jūsų milteliai buvo nešvarūs ir u gauti jį aš padariau taip pat šį kartą forma nešvarus im shure aš gauti tą patį, bet aš buvau maišyti vandenį su acetonu, bet vanduo aš buvau naudoti morw kaip acetonas
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi!

Kaip galima kristalizuoti paruoštą mef vandeninį tirpalą naudojant NaCl, jei iš pradžių neturėjau miltų? Tarkime, turiu mef pagrindą dichlormetane ir ketinu jį parūgštinti vandens pertekliumi 135 ml 100 mef, o ištirpinti mef vandenyje - mef nededu į miltus, o iš karto į vandenį

Kuriuo etapu įpilti NaCl ir kokiomis proporcijomis. Pagal viršutinę patirtį autorius nurodo 23 g 100 g mef, tačiau jis 100 g mef ištirpina 100 ml vandens. O mano oksidacija vyksta esant 135 ml 100 g produkto.

Per kiek laiko susidaro kristalai taikant NaCl druskos tirpalo metodą? Kokio dydžio frakcijos gaunamos? kiek laiko produktą reikia laikyti šaldiklyje? Ar poveikio laikas turi įtakos kristalo dydžiui?

Ačiū visiems!
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
dcm taip daryti negalima, rūgštinimo procese reikia naudoti vandenį, o tada naudoti, pavyzdžiui, ipa, kad iš karto prasidėtų kristalizacijos procesas. Nacių išvis nereikia, tai nesąmonė. ir užšaldyti negalima, nes kristalas neišeis tik stiklo ir kristalų miltelių pavidalu
 
View previous replies…

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ačiū už atsakymą. Aš naudoju acetoną arba etanolį. Kokios šaldymo sąlygos, kad gautumėte didelius kristalus su išeiga 1:1? Tarkime, gavau vandeninį mefedrono sluoksnį, praskiedžiau jį acetonu arba alkoholiu - kaip tada geriau užšaldyti? Jei iš karto panardinsite -18 į šaldiklį, gausite smulkius kristalinius miltelius. Kaip tada greitai gauti didelių kristalų? Dabar didelius grynus kristalus gaunu tik tada, kai šis tirpalas išgaruoja, bet tai ilgas procesas
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Kokius kristalus norite gauti? galite naudoti adatų formą, bet nenaudoti šaldiklio ir tai trunka 24 valandas, tačiau vis tiek dalį tirpalo reikia išgarinti, kad atgautumėte likusį produktą.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, brolija. Dabar tokius kristalus gaunu tik garindamas. Tačiau manęs netenkina laikas, jei sluoksnis yra didelis. Sakote, kad galite išgarinti 50 % ir tada į šaldiklį - ar iš likusios tirpalo dalies iškritęs kristalas bus stiprus, ar tai bus tik nedidelė dalis, o dideli kristalai po išgarinimo jau egzistuoja.

Ar yra būdas išauginti akmenų kristalus, jei 1 kg mef ištirpinamas vandenyje 1300 \ acetono 200. Garinimo įrangos nėra - kaip iš karto tinkamai užšaldyti ir ar tai bus patogu?
 

Attachments

  • 3vyR5TDnlJ.jpg
    3vyR5TDnlJ.jpg
    634.5 KB · Views: 244

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
didžiausia klaida yra netinkamos proporcijos, tada ir tenka laukti savaitėmis - vanduo garuoja ilgiau, o acetonas greičiau
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Negaliu parūgštinti mažesniu vandens kiekiu, kai oksiduojama, mažesnis vandens kiekis paprasčiausiai nepaims viso mef iš dichlormetano. Ar turite sprendimą, kaip oksiduoti į vandeninį sluoksnį skirtingomis proporcijomis?
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi, broliai! Mokėsiu padėti gauti informacijos apie mefedrono kristalizaciją iš vandens sluoksnio įvairiais būdais. Garinimas iš vandens jau išbandytas - tai ilgas kelias, kol kas nėra rotacinio garintuvo, todėl reikia greitesnių metodų be nuostolių
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Ar kas nors bandė avarinio užšaldymo metodą su sausuoju ledu (CO₂)?
Jei kas nors turi galimybę, pabandykite ir paskelbkite rezultatą čia.
Metodas:
Vandens/4 mmc santykis yra 1 ml/1 g. Ištirpinkite 4 mmc vandenyje ir užvirinkite. Į 1 litrą tirpalo galite įpilti 200 ml IPA.
2 L plastikinį butelį, pripildytą ~500 mL, įdėkite į kibirą su sausu ledu. Vietoj skysčio greitai susidarys kristalas. Norėdami jį ištraukti, atsargiai perpjaukite butelį. Tuomet kristalą reikia išdžiovinti sausu oru.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kaip gauti šios formos kristalų? Tai neabejotinai šaldymas, o ne garavimas! Kokios yra proporcijos? Kaip iš karto gauti iš vandens sluoksnio, jei iš pradžių nebuvo miltų? Kokį tirpiklį įpilti - esu pasirengęs nusipirkti visą šią informaciją, jei bus paruoštas rezultatas!
 

Attachments

  • bpxRYXT1D7.jpeg
    bpxRYXT1D7.jpeg
    382.7 KB · Views: 259

leon

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi!
Jei mano 4mmc nėra gražus baltas arba stiklas, tada aš mesti šaltą acetoną ir palikti ten 2h ?
Kitus turiu stiklinius gražius kristalus, bet viršutiniame sluoksnyje randu mažų rudų dėmelių. kokia problema?
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kaip ištirpinti 4 mmc metanolyje ir nedidelę dalį acetono?
 

noMercyy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, ar kas nors gali man paaiškinti, kodėl 3cmc kristalai laikui bėgant baltuoja? (šiuo atveju praėjus 2-3 dienoms po rekristalizacijos) Ir ar yra kokia nors idėja, kaip to išvengti arba padaryti jį stabilų/permatomą be balinimo?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
4mmc hcl
Pagamintas kristalas 1 dienos temperatūros kambaryje
vanduo+acetonas
Reikia išdžiovinti ir nuplauti ir yra paruoštas parduoti.
$!$ sakykit gražaus savaitgalio:)
Ačiū bb gate už šį forumą
Viva la Balkania.
Aš padariau panašų kaip ir padarė kristalą p2np.
 

Attachments

  • IJMDqmxYcd.jpg
    IJMDqmxYcd.jpg
    6 MB · Views: 394
Last edited:

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Dabar atrodo, kad tai Iš viso buvo 2 dienos.
 

Attachments

  • 5wMGZBl9yR.jpg
    5wMGZBl9yR.jpg
    5.7 MB · Views: 397
Top