Gyvsidabrio(II) nitrato sintezė su vėlesniu Al/Hg gaminimu. Vaizdo vadovas.

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tai klaidinga, nes yra koncentruota azoto rūgštis. Be to, NO2 gaunamas kaip rudos dujos.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Taip, Pennywise formulė yra teisingesnė, gaminant NO2.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Taip, jūs teisūs. Aš pasitaisiau, kepurė žemyn, pone.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Ar galiu apskaičiuoti koncentraciją pagal jos tankį? Nitrito tirpalo svoris deviduotas pagal tūrį, nes vanduo yra 1 g/ml, ir tiksliai žinoti, kiek druskos turiu, o ne remtis teroetiniu kiekiu?

Iš vieno molio Hg gaunamas vienas molis druskos. Iš vieno termometro (2 g) gaunama apie 3,24 g druskos. Nežinau, kiek teoriškai reikia amalgamuoti 12 g Al, neradau lygties internete, bet atrodo, kad labai mažai. Jei kas nors iš to yra tiesa, iš 1 termometaro galima gauti 10 partijų.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kam kvailinti termometrus? :). Tai ką tik: 200 + gyvsidabrio jungikliai iš "Ebay", iš viso apie 12 eurų. Mano skaičiavimais, juose yra apie 80 g gyvsidabrio. Bus šiek tiek vargo jį iš ten ištraukti, bet aš esu užimta bitė :). Tiesiog sutraiškysiu juos plastikiniame inde ir išfiltruosiu gyvsidabrį per filtravimo popierių su maža skylute.
 

Attachments

  • RBtomFewLx.jpg
    RBtomFewLx.jpg
    3.7 MB · Views: 486

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Žiūrėjau į šiuos Merkurijaus jungiklius "Alibaba" svetainėje ir neatrodo, kad jie būtų kokie nors dideli. Ar tikrai viename jų gali būti apie 3 gramus gyvsidabrio?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
kaip pasigaminti gyvsidabrio nitratą kaip miltelius? bandžiau jį užšaldyti, bet gyvsidabrio druska nenusėda
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Leiskite skysčiui išgaruoti.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Žemoje temperatūroje, kad būtų išvengta kenksmingų garų.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Sveiki, pabandžiau atlikti šį veiksmą, bet kai į gyvsidabrį įpyliau azoto rūgšties, nieko neįvyko. mano azoto rūgšties koncentracija nėra labai didelė, todėl įpyliau didesnį kiekį. palikau tai daryti gana ilgai, bet nieko neįvyko, todėl norėjau paklausti, ar jūs, vaikinai, gal turite minčių, kodėl taip gali būti. ačiū labai.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Sveiki, jei jūsų azoto rūgštis nepakankamai stipri, kad ištirpintų Hg, pašalinkite Hg ir koncentruokite jį garindami.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tikriausiai yra šiek tiek Hg(NO3)2, kuris yra ištirpęs vandenyje. Manau, kad turite silpną HNO3 aq tirpalą. Šiam tikslui turite naudoti koncentruotą rūgštį.
Vandens iš azoto rūgšties aq tirpalo išgarinti negalima, reikia atlikti tik distiliaciją. Be to, būkite atsargūs, nes atliekant šią procedūrą NO2 gali sprogti, venkite atviros ugnies.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Ačiū už informaciją, apie tai nežinojau!
Ar galima iš rūgšties išgauti vandenį su MgSO 4 mano bendrasis .... ???
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
kokia koncentracija būtų mažiausia ir ar yra koks nors būdas gauti didesnę koncentraciją nedistiliuojant? neturiu tiek daug stiklo indų ir tikrai nenoriu išpilti verdančios azoto rūgšties, todėl norėčiau išvengti šio metodo. jei tai nepadeda, ar galima naudoti druskos rūgštį gyvsidabrio chloridui sudaryti? kokia būtų to lygtis ir kokios koncentracijos hcl reikėtų? labai ačiū.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ne, negalima naudoti druskos rūgšties. Ji netirpina metalų. Norėdami pagaminti gyvsidabrio chloridą, pirmiausia turite pasigaminti gyvsidabrio nitratą, tada kaitindami jį paversti gyvsidabrio oksidu. Gyvsidabrio oksidas yra pakankamai reaktyvus, todėl jį galima sumaišyti su HCl ir pagaminti gyvsidabrio chloridą.

Ir sūnau, jei ketinate užsiimti chemija, jums reikės bent jau distiliavimo įrenginio. Tai pagrindiniai dalykai. Mažiausiai. Ne toks jau ir brangus, tiesiog užsisakyk jį iš ebay.

Azoto rūgšties virimo temperatūra yra 83 C, o vandens, kaip žinote, virimo temperatūra yra 100 C. Taigi, jei virsite, išvirs azoto rūgštis, o ne vanduo. Tiesiog įsigykite distiliavimo įrenginį. Siekite bent 63-65 % koncentracijos. Nuo kokios koncentracijos pradedate?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ne, tik distiliavimas. Šią procedūrą galite stebėti "YouTube".
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Ar yra būdas, kad reakcija vyktų su l ow koncentracija? Aukšta temperatūra turėtų pagreitinti reakciją, ar to užtektų? Arba koks nors katalizatorius? Labai ačiū
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Bet ar nepastebėjote mano klausimo? Jis yra gyvybiškai svarbus.
Kokios koncentracijos azoto rūgšties turite?
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Im tikrai gaila mano azoto rūgštis hast 0.5mol/l aš manau, kad tai yra 0.3%, Didesni procentai yra sunku gauti h ere die sprogstamųjų taisyklių, Thank you so much for your help, your the best
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
To niekada nepavyks padaryti.
Azoto rūgšties galite pasigaminti patys, jei tikrai nerandate pardavėjo. O aš žinau, kad Europoje tai tikrai sudėtinga. Peržiūrėkite "Youtube", ten rasite daug vaizdo įrašų, kaip pasigaminti azoto rūgšties. Bet jums reikės koncentruotos sieros rūgšties.
Arba apsilankykite "Sąrašų" puslapyje čia, BB. Manau, kad ten rasite azoto rūgšties.
 
Top