Metilfenidato (Ritalino) sintezė

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ar gautumėte kitus ritalino rūgšties esterius, jei paskutinį etapą atliktumėte kituose tirpikliuose (IPA = izopropilfenidatas, EtOH = etilfenidatas ir t. t.)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, taip, taip ir bus.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, NaOH IPA visiškai sugadins jūsų ritalin*HCl. Galite gauti ritalino laisvąją bazę vandeniniu NaOH ir tada atlikti esterinimą.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Taigi, ar procesas būtų toks: ritalino hcl įdėti į NaOH tirpalą, gauti ritalino laisvąją bazę ir tada tiesiog įdėti ją į ipa, kad gautume izopropilfenidatą? Manyčiau, kad hcl reikėtų pridėti po esterinimo, kad karboksilo grupės OH nepakeistų Cl, bet nesu tuo 100 % įsitikinęs.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, atsiprašau už ilgą atsakymą. Nemačiau jūsų klausimo.
Ne, eterefikacija nėra toks darbas, kokį apibūdinote. Turite gauti Ritalino rūgšties natrio druską ir tada rūgštinėje būsenoje su IPA gauti esterį.
Tai neveiks taip, kaip jūs pasakojate =) Kokia šių manipuliacijų priežastis? Tiesą sakant, nesu tikras, kad reakcija bus sėkminga. Be to, prarasite dalį ritalino.
 
View previous replies…

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Niekada nesigilinau į eterefikacijas, bet jei vis tiek atrodo, kad atlikti visišką sintezę yra vienintelė reali galimybė, manau, kad man net nereikia. Vietoj to šiek tiek daugiau ieškojau būdų, kaip gauti metilo fenilglioksilato. Pagalvojau, kad gauti jį iš benzoilchlorido gali būti geras variantas, bet radau tik sintezes, kuriose naudojami cianidai. Gringardo reagentai vietoj cianidų būtų daug saugesni, bet kažkodėl niekur neradau šios reakcijos sintezės?

ZLXaYEy1j0

Manau, kad galėtumėte tiesiog pakeisti benzilo chloridą benzoilchloridu ir atlikti tą pačią reakciją, kaip ir norint gauti PAA, bet nesu tikras, ar kas nors netrukdo.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, čia yra deguonies. Jūs negalite atlikti tokios sintezės.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Šūdas, dabar bent jau žinau, kad trukdo. benzoilchloridas ir CuCN yra vienintelis būdas iš benzoilchlorido tada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dėl ko? Tai nėra PAA (fenilacto rūgštis).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ik, jei pirmiau pateiktoje reakcijoje vietoj to panaudosite benzilo chloridą, gausite PAA. Maniau, kad vietoj benzilo chlorido panaudojus benzoilchloridą, gausime fenilglioksilo rūgštį, bet kadangi deguonis trukdo reakcijai, vienintelis man žinomas būdas vietoj jo būtų naudoti cianidus:

0ax1NDIqsJ
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Kai sintezė susijusi su cianidais, einu į savo vietinės aparatūros parduotuvės baseino chemijos skyrių ir Na DCCA arba TCCA. Jie atliks tą pačią reakciją kaip ir nuodingesnės cianido formos. Aš tiek kartų iš DLPA gaminau fenilacto rūgštį ir t. t..
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Aš ne tai yra šiek tiek ne į temą, aš turiu draugą, kuris klijuoti krūva šių skirtukų 10 mg
Jis manęs paklausė, ar yra koks nors būdas, kaip galima išgauti ritaliną iš tablečių ir paversti jį rūkyti tinkama forma, kaip metamfetaminą
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, rūgščių ir šarmų ekstrakcija
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Thankyou sir as bandžiau normalias Ekstrakcijos pirmiausia su etanoliu nesvarbu, jei filtruojate ir t. t. galų gale blokatorių ir kitokio šlamšto#. Ateina su juo pirkti atsitiktinai pamačiau jūsų temą ir nors aš norėčiau paklausti ir brolis thankyou tai yra vienintelis būdas, kaip galite išgauti ritalin švarus ir tinkamai aš ieškojau Reddit ir tt aš nemačiau niekas elses kaip švarus kaip šis
 

Attachments

  • j1gZSEdOpJ.jpg
    j1gZSEdOpJ.jpg
    927.1 KB · Views: 262

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Aš pirmą kartą dyd alkoholio ištraukimo klaidų blokatoriai ir t. t. vis per jį ateidavo
Tada atlikau abstrakciją ir gavau tai
 

toffifee

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visur, ar galite man padėti rasti prekybos vietą, kurioje galėčiau nusipirkti 1-fenil-2-(piperidin-1-il)etanon-1,2-dioną. arba metilfenilglioksilatą ? Kokia yra geriausia interneto svetainė reagentams ir laboratorinei įrangai užsisakyti? NVS šalys
 

blackshwan

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki @G.Patton.


Apie šį etapą (refliuksavimą).
[Reakcijos mišinys buvo švelniai refliuksuojamas 3-12 valandų su grįžtamuoju kondensatoriumi (kaip nustatyta stebint TLC). ]


Kokia yra šilumos šaltinio temperatūra? Ačiū.


https://bbgate.com/attachments/lwndic7fo8-png.2904/

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. Temperatūra, kurios pakaktų 1-fenil-2-(piperidin-1-il)etan-1,2-diono (1) mišiniui užvirinti dimetoksietane, buvo pridėta p-toluensulfonhidrazido ( 2) (1,1 ekvivalento ) normaliomis sąlygomis (22*C, 760 mm Hg).
 

dupskoslonia

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ei, vaikinai. Turiu ritalino rūgšties. Ko man reikia, kad galėčiau pasigaminti metilfenidatą ir etilfenidatą? Esu visiškas naujokas, gal galėtumėte man paaiškinti žingsnis po žingsnio? Būčiau labai dėkingas
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jums reikia įtikinti savo karbonilo grupę sudaryti esterį atitinkamai su metanoliu ir etanoliu. Tai gana paprasta padaryti standartinėmis cheminėmis priemonėmis ir pabandykite ieškoti gana švelnių metodų, pavyzdžiui, fermentų (lipazių) arba lengvai veikiančio ClSiMe3 metanolyje su substratu.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ar yra koks nors protokolas, pradedančiojo vartotojo vadovas ar receptas, kaip ritalino rūgštį paversti metilfenidatu?

Mano supratimu, tai nėra raketa, bet man šiek tiek neaišku, kaip iš ritalino rūgšties gauti metilfenidatą.
 
View previous replies…

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Sveiki, ačiū už jūsų sintezės būdą. aš vadovaujuosi jūsų būdu ir atsirado tam tikras skirtumas. kai įsitikinau, kad visos rūgštys išnyko, ir baigiau pirmąjį etapą, radau tiek daug druskų atskyrimo. Ar tai metilfenidato sulfatas? pH yra apie 1-2.
 

Attachments

  • 1UutT2HidC.jpg
    1UutT2HidC.jpg
    1.5 MB · Views: 53
Top