Reikia pagalbos konvertuoti bmk 5449-12-7 į laisvosios bazės A aliejų

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Manau, kad tai, kas vadinama a aliejumi, yra amfetamino laisvoji bazė, praskiesta metanoliu
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
Aišku, man tai yra labai svarbu:

Čia .

Nekenčiu šios kalbos.

Būtų lengviau, jei žmonės kalbėtų apie molekules, o ne apie kalbą, atėjusią iš gatvės...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Žinau, daug geriau kalbėti apie molekulę, tiesiog stengiausi, kad ir taip jau sutrikęs vaikinas nebūtų dar labiau sutrikęs
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Brangus serialz, neturėtumėte jaustis užpultas.
ankstesnis paaiškinimas apie molų skaičiavimą buvo fenomenalus.
ten išsamiai paaiškinote, ką turėjau padaryti, kad P2P paverčiau N-formilamfetaminu.

vakar aš tik uždaviau klausimą, o jūs staiga pridedate visą paaiškinimą.
atsiprašau, bet man tai pasirodė labai keista. nes jūs jau viską paaiškinote nuo P2P iki N-formilamfetamino.
dabar staiga pridėta tolueno ir druskos rūgšties.
Atsiprašau, bet tai mane labai supainiojo. ir vis dar painioja.
Taigi atleiskite, jei jums pasirodysiu nemandagus.

Aš visai nenoriu amfetamino
aš noriu laisvosios bazės amfetamino N-Formylamphetamine ir taip gatvės pavadinimas europoje A-oil .

Taigi dabar klausiu, ar man reikia to papildomo žingsnio - tolueno ir druskos rūgšties?

ir tikrasis klausimas, kurio noriu paklausti
Jūs apskaičiuojate 8 molus skruzdžių rūgšties (433gr)
perteklius reiškia per didelį kiekį, taigi iš tikrųjų nėra blogai įpilti per daug skruzdžių rūgšties, nes aš asmeniškai manau, kad panaudojau per mažai skruzdžių rūgšties, todėl po 12 valandų virimo staiga pasikeitė spalva.
skruzdžių rūgštis visai nėra brangi, aš noriu naudoti pakankamai, kad būčiau saugi.
ar tai leidžiama?
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ups! Susidūrėme su tam tikromis problemomis.
Šio pranešimo redagavimo terminas (10 minučių) baigėsi.
---------------------------------------------------------------------
P. S.: Esu mokymosi etape, todėl dirbu tik su 100 ml kiekiais iš P2P
todėl tai nėra nuostolis, jei nepavyksta. tai tik dalis
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

labas mano draugas

man reikia pagalbos plz
aš baigiau gaminti maistą
šį kartą pavyko labai gerai.
po 14 valandų virimo be pertraukos ir su labai galingu maišytuvu kolboje turiu gražų storą geltoną viršutinį sluoksnį.
Dabar norėčiau pradėti paskutinį etapą. viršutinio ir apatinio sluoksnio ph yra ph04.
Ar aš jau turiu juos atskirti? taigi dabar turiu padidinti ph druskos rūgštimi iki ph11.
plovimas su tolueenu kaip tai padaryti ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
atskirti, tada į vandens sluoksnį įpilti tolueno, sumaišyti, vėl atskirti, pakartoti 1-2 kartus ->HCl -> išdžiovinti - > nusodinti su h2so4
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Bandau pamėgti jūsų įrašą, bet nepavyksta

Ačiū už atsakymą.

Jie taip pat man sako, kad paskutiniam žingsniui reikia NaOH ?
Ir po to, kai pridedu HCI, turiu vėl kaitinti 3 valandas, refliuksą?
Ar tai teisinga?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tai procedūra, ar darėte ką nors kitaip? išskyrus vaccum ofc

1. 1-fenil-2-propanono (0,827 g, 6,2 mmol) ir formamido (3,5 ml) tirpalas buvo kaitinamas 160-170 *C temperatūroje 16 val.
2. Mišinys buvo atvėsintas iki kambario temperatūros ir įpilta 30 % vandenilio peroksido (5 ml).
3. Po 15 min. maišymo reakcijos mišinys buvo ekstrahuotas benzenu (2x25 ml), o sujungti benzeno ekstraktai išgarinti sumažintu slėgiu, kad gautųsi tamsus aliejus.
4. Aliejus buvo ištirpintas metanolio (5 ml) ir 15 % HCl (5 ml) tirpale ir maišytas grįžtamuoju srautu 2 val.
5. Reakcijos mišinys buvo išgarintas sumažintu slėgiu. Likęs produktas buvo ištirpintas vandenyje (25 ml) ir nuplautas metileno chloridu (2x20 ml).
6. Vandeninis tirpalas buvo paverstas baziniu (pH 10) pridedant NaOH granulių ir ekstrahuotas metileno chloridu (2x25 ml).
7. Jungtiniai metileno chlorido ekstraktai buvo išgarinti, kad būtų gautas geltonos spalvos aliejus.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Taip pat viskas, kas susiję su chemijos mokslu.

Vadovaujuosi čia esančiu PDF failu šioje temoje, tačiau paskutinis žingsnis neįtrauktas. o man reikia tik paskutinio žingsnio .
Dabar turiu N-formilamfetamino skystį ph4 ir noriu laisvosios bazės skysčio ph11
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
esate 3 procedūros žingsnyje

4. Aliejus buvo ištirpintas metanolio (5 ml) ir 15 % HCl (5 ml) tirpale ir maišytas 2 val. esant grįžtamajam srautui.
5. Reakcijos mišinys buvo išgarintas sumažintu slėgiu. Likęs produktas buvo ištirpintas vandenyje (25 ml) ir nuplautas metileno chloridu (2x20 ml). dabar nebūtina vakuumuoti, tiesiog naudokite ekstrahuotą organinį sluoksnį (aliejų). į aliejų ir tirpiklį negalima įpilti naoh, todėl reikia šiek tiek vandens, įpilti naoh, ekstrahuoti įprastą amfetamino laisvąją bazę, nusodinti.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
klausimas serialui.

Po 24 val. refliukso, tiesiog leisti viską kolboje ? Ir pradėti apdoroti HCI ? Ar pirma atskirti du sluoksnius
prieš pradedant gydymą ?
Kaip veikia plovimas toluenu ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pradinė reakcijos masė atskiriama, o jūs dirbate su išgautu aliejumi ir tolesniais ploviniais, sujungtais kartu. atkreipkite dėmesį, prašau, kaip procedūroje tai, kas apdorojama HCl, vadinama aliejumi.
Pavyzdžiui, po atskyrimo į vandens sluoksnį įpilama daugiau tolueno, gerai suplakama, palaukiama, kol atsiskirs, dedama į piltuvėlį, atskiriama. kitas dalykas, kurį galima suprasti, yra toks: tarkime, turite stiklinę, kurioje yra laisvosios bazės, ją išpilate kitur, bet ant stiklinės vis dar lieka medžiagos, įpilama tolueno, "išplaunant" stiklinę nuo bet kokių produkto likučių.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Kiek HCI sumaišysiu su viršutiniu sluoksniu, tarkime, kad jis yra 300 ml

Tikrai nesuprantu, kad HCI padidins ph, nes jo ph yra 1
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jūs pridedate hcl, kad paverstumėte savo n-formilą tik įprasta amp. baze. taip pat HCl sumažins jūsų pH, o ne padidins. 0,8-0,9 p2p procedūroje naudojama 5 ml 15 % HCl, manau, pabandykite lygiavertį kiekį.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Taigi kaip tai padaryti po to, kai ph 11 ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
6. Vandeninis tirpalas buvo paverstas baziniu (pH 10) pridedant NaOH granulių ir ekstrahuotas metileno chloridu (2x25 ml).

Po HCl turite 2 sluoksnių reakcijos masę, į ją pridedate natrio hidroksido, atskiriate, ekstrahuojate toluenu arba bet kuo, ką turite, surenkate ekstraktus, išdžiovinate mgso4, nusodinate.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ar galiu tam naudoti ir tolueeną, nes neturiu metileno chlorido?
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Sveiki visi nariai
Esu čia naujas.
Turiu klausimą iš šios sintezės
ar yra būdas iš N-formylamfetamino. Į normalų greitį ( įklijuoti )
Nes aš nenoriu nestabilios alyvos
Noriu kuo geresnės kokybės su tuo, ką turiu, ir manau, kad aliejus nėra atsakymas
kas gali man padėti ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
taip, tinka bet koks nepolinis ksilenas, petroleteris, cikloheksanas, benzenas, ipa taip pat, jei jūsų aq sluoksnis yra bazinis arba prisotintas sūrymu, acetatai kenkia išeigai, neverta naudoti
Formetoreksas gaunamas leukarto aminavimo būdu, po kurio seka hidrolizė su HCl, gaunant amfetamino laisvąją bazę, kuri gali būti laikoma mėnesių mėnesius atskiesta ir laikoma šaltai.
 
Top