Amfetamino sintezė iš P2NP naudojant NaBH4/CuCl2 iš vieno puodo (1 kg skalė)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ar pakankamai mažu mastu pakaktų magnetinės maišyklės?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kas nutiktų, jei vietoj natrio borobydrido panaudotume natrio cianoborohidridą?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kokio tipo adapterį reikėtų naudoti viršutinės maišyklės maišymo strypeliui? reikia, kad būtų sandarus sandarumas, siekiant užtikrinti, kad neišeitų vandenilio dujos, tačiau dėl išsiskiriančių h2 dujų nereikėtų turėti kažko, kas sukeltų trintį ar kokią nors statinę iškrovą, taigi koks būtų geriausias sprendimas šiuo klausimu?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Maišytuvo guolį galite naudoti, jei galite užtikrinti, kad jūsų maišytuvo strypą į jungtį galima nuvesti tiesiai.
Kadangi didesnių RBF propper maišymo guoliai gali būti gana brangūs, taip pat galite naudoti gabalėlį gumos arba ką nors lankstaus, kas neleistų maišymo strypui atsitrenkti į jungtį
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
turiu termometro jungtį, pro kurią gali tilpti strypas, bet nežinau, ką naudoti, kad jis sandariai priglustų. galvojau apie juostos gabalėlį termometro jungties viršuje su nedidele skylute, kad gerai priglustų maišymo strypas.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Galbūt padėtų virtuvinės folijos gabalėlis, kai jis nevirsta strypu.
Kitu atveju galėtų tikti ir silikoninis adapteris, jei tinka jungties dydis

TnCibf5gG3
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
bandžiau tai daryti, bet trintis net po poros minučių yra per didelė :(

taip pat bandžiau uždėti maistinę plėvelę su skylute, bet tai nepadėjo, nes maišant skylutė plyšdavo ir didėdavo.

Neveikia ir mano termometro zondo jungtys, nes guminis žiedas yra per ankštas, kad maišymo strypas tilptų pro jį.

Be to, neturiu ištraukiamojo ventiliatoriaus ar garų gaubto, iš kurio būtų galima nukreipti garus, kaip parodyta vaizdo įraše.

Ar yra kokių nors pasiūlymų, ką galėčiau padaryti? ką kiti žmonės padarė, kad maišymo strypas būtų sandarus ir nesukeltų trinties ar nesulūžtų?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ar naudojate propedeutinę kaukę?
Nevykdykite reakcijų be propper ventiliacijos arba galimybės ištraukti garus tiesiai iš šaltinio.
Jei tai darote, naudokite bent jau "Drager X-Plore 4.500" tipo kaukę. 250 JAV dolerių už kaukę gali atrodyti daug, bet tai mažiau nei jūsų gyvybės kaina.

Galbūt paprašykite, kad vienas iš ekspertų padėtų jums išspręsti kitus klausimus.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
taip, turiu gerą kaukę. ketinau h2 vesti per žarną pro didelį langą ir dėl papildomos priemonės turėti už jos pučiantį ventiliatorių.

kol kas darau tik iki 10 g sintezatorių, todėl h2 kiekis neturėtų būti per didelis, tačiau mano sąranka vis dar nėra tobula.

Ar turite įeinantį filtrą, kurį rekomenduojate kaip dūmų ištraukimo įrangos dalį?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Geras :)

Turiu įeinantį stambųjį kietųjų komponentų filtrą, mano aktyvintosios anglies filtras nėra įeinantis dėl aplinkosaugos priežasčių. Jei tai nebūtų veiksnys, visada mieliau rinkčiausi atvirą vamzdelį gale
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ieškojau jų, bet jie tokie brangūs. ar yra pigesnė alternatyva?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aš savo nusipirkau už maždaug 25 eurus, manau, kad..

Galbūt galite paklausti savo vietinėje auginimo parduotuvėje
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PTFE kamštis yra 20-30 E aliexpress, pagamintas specialiai šiam tikslui, su o-žiediniu ir fiksavimo mechanizmu.
Kalbant apie kratymą ir nestabilumą, šiek tiek lanksčią jungtį galima padaryti naudojant sustiprintą vamzdelį iš ūkinių prekių parduotuvės, kuris sujungia jūsų maišyklės varantįjį strypą su mentėmis, kad būtų pakankamai lankstus ir viskas nesudrebėtų iki šūdų.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
iš tikrųjų turiu keletą tokių, bet susilaikau nuo jų naudojimo, nes jie gali išsiplėsti, įstrigti ir net sudaužyti rbf stiklą (man kartą taip nutiko).

bet atrodo, kad turėsiu juos naudoti. vis dėlto sintezatoriui naudojamos temperatūros nėra labai aukštos, todėl, jei pasiseks, neturėtų būti didelės rizikos, kad jie įstrigs.

Prieš įdėdamas į kolbos kaklelį, ketinu ją apvynioti maistine plėvele, tikėdamasis, kad tai padės lengviau ją ištraukti.

Taip pat turėčiau pasakyti, kad ketinu išbandyti sintezatorių, apie kurį rašiau prieš kelis mėnesius, kurį gavau iš dread ir kuris yra beveik toks pat, kaip ir tas, apie kurį kalbama šioje temoje.

mano pagrindinis rūpestis buvo h2 kaupimasis
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Yra modelių su savotiškais žiedais, tokiais kaip ant kondensatoriaus in/out, jie yra linkę į tai, ką u aprašote. vienas iš jų sudaužė kokias 5 6000 ml sulfonavimo kolbas, kol buvo pakeistas su tokiu, kuris veikia kaip įprastas kamštis.
Žinoma, prieš bandydami jį nuimti, turėtumėte leisti visam daiktui atvėsti iki RT.Ir saugokitės per didelio priveržimo, tai tikras žudikas.
Kodėl nenaudojant vakuuminio tepalo ir kekos spaustuko?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
man reikės įsigyti tepalo. jei reikia kokio nors sąnarių tepalo, naudoju vazeliną, kuris tikriausiai yra ne-ne. arba iš viso nenaudoju, kad neužterščiau bet kokio sintezatoriaus, kurį darau.

ar galite patikslinti apie modelius su žiedais, kuriuos minėjote pirmajame sakinyje?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
tai taip taip, kol naudosite pagrįstus kiekius, užterštumas turėtų būti minimalus. truputį užtenka, bet tikriausiai nebloga mintis įsigyti Corning'o, jis tarnaus beveik amžinai ir yra aukščiausios klasės, vertas kainos.
Aš kalbėjau apie šiuos knurlings, tai atrodo kaip toliau pateiktame paveikslėlyje, bet atvirkštinis ir akivaizdžiai pagamintas tam tikslui, aš negaliu rasti už mane gyvenimą man rūšies mes turėjome.
9KoLlEhd25
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ar pabaigoje reikia įpilti acetono, kad pasūdytumėte? Ar negalima sūdyti tiesiai iš IPA?
 
Top