Amfetamino sintezė iš P2NP naudojant NaBH4/CuCl2 iš vieno puodo (1 kg skalė)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ar pabaigoje reikia įpilti acetono, kad pasūdytumėte? Ar negalima sūdyti tiesiai iš IPA?
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Sveiki , ar kas nors gali pateikti nedidelės apimties, sintezės procedūrą , turiu 100grm p2np
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
patikrinus, mano langas gali būti netinkamas atsikratyti h2 dujų per vamzdį. ar yra koks nors kitas saugus būdas išleisti h2 dujas? (kol kas neturiu įmontuoto filtro).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Gaukite filtrą :)
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ar galite rekomenduoti kokius nors įvadinius anglies filtrus? kokių nors konkrečių, į kuriuos turėčiau atkreipti dėmesį? nes įvadinių filtrų gali būti sunku rasti :/
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kreipkitės pagalbos į vietinę auginimo parduotuvę, jie tikrai viską išsiaiškins pagal jūsų poreikius!
Tiesiog pasakykite jiems, kad dirbate su sintetiniais kanabinoidais, tada bus didesnė tikimybė, kad jie jums padės :D
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ha, gerai.

kokia patalpų laboratorijos sąranka yra geriausia h2 dujoms, kai naudojamas ortakis su ventiliatoriumi ir filtru? iš pradžių (nesant filtro) ketinau per langą pravesti ptfe vamzdį, kuriuo išleisčiau h2, o už jo link lango pūsti ventiliatorių.

turiu palapinę, bet nenoriu joje sudegti gyvas dėl nedidelio h2 nuotėkio, kuris susikaupia viršuje, nes būnu joje 6 valandas, kol pridedu p2np. tokia pati rizika yra ir darant tai kambaryje.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jei gaminate maistą palapinėje, pasirūpinkite, kad būtų propper ventiliacija. Be to, patalpinkite ventiliacijos angas ir viduje, nedideles, skirtas kanapėms auginti.
Taip pat pasirūpinkite, kad būtų galimybė cirkuliuoti šviežiam orui :)

. Kaukė bus tai, kas turės įtakos jūsų sveikatai, galiu rekomenduoti "Draeger X-Plore" serijos kaukes, galbūt 4500 arba 5500 modelį
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Turėkite gerą kaukę, ir kūno kostiumą.

kaip atrodo jūsų sąranka atliekant šią amfetamino sintezę?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Turiu growtentą su aktyviosios anglies filtravimo sistema :). Kalbant apie aušinimą, tiesiog įdedu savo 20L RBF į didelį kibirą su vandeniu (apie 100L), kurį šiek tiek sumažinu iki RM aukščio (taip pat padeda ledo kubeliai). Taip pat turiu žibintus, kuriuos galiu judinti, ir kanapių ventiliacines angas (mažas), kurias galiu judinti taip, kaip man reikia.
Palapinė yra 2x2 ir naudojama sintezei, ekstrakcijai, garinimui ir kristalizacijai
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ar kada nors buvo kokių nors problemų dėl h2 nuotėkio? ir jei h2 patektų už palapinės ribų, ar negalėtų sukelti sprogimo patalpoje, kurioje yra palapinė?

ar šviesos nekelia pavojaus? nes jų skleidžiama šiluma gali sukelti sprogimą, jei palapinėje yra h2 likučių, kurių neįsiurbė filtras.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tiesą sakant, ne, nedirbu su atvira liepsna, taip pat nedirbu su vakuumine destiliacija.
Sprogimo rizika mano laboratorijoje yra labai maža.

Naudoju lempas, kurios skleidžia šviesą, bet ne šilumą :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ar h2 dujos susidaro tik pridėjus natrio borohidrido, ar ir pridėjus p2np?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Iš tikrųjų to nežinau :) Gerai, kad iš anksto bandote spręsti saugumo ir rizikos klausimus!
Šiaip ar taip, aš pasirūpinau saugia kauke + propper ventiliacija ir tada tik pradėjau su ja :D Bus svarbu, kad jūsų palapinėje būtų cirkuliacija, kad taip pat gautumėte naujo šviežio oro :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ar turite ir antrą ventiliatorių, į palapinę įleidžiantį orą iš lauko?

turiu kuo greičiau baigti šią sintezę ir parašyti jos ataskaitą, bet nenoriu susižeisti ar dar blogiau... tikrai nemalonu, kad turiu būti toks pedantiškas, kai tiesiog noriu tęsti sintezę, haha.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Palapinės viduje turiu vieną ventiliatorių, pučiantį orą, ir apskritai dirbau gana geromis vėdinimo sąlygomis, todėl to neprireikė, tačiau tai būtų naudinga, atsižvelgiant į jūsų sąlygas

Iš tikrųjų tai nėra taip sudėtinga, vyruti. Dirbkite su "propper" kauke + ventiliacija ir viskas bus gerai :)
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ką tik atlikau savo pirmąją sintezę šiuo metodu ir gavau 45 % išeigą iš 5 g P2NP.

tai buvo mano absoliutus pirmas kartas, todėl esu tikras, kad pakeliui padariau keletą klaidų, bet tiesiog norėjau įgyti patirties. Galiausiai labai smagiai praleidau laiką. Visiškai čia radau savo naują hobį. Negaliu sulaukti, kada galėsiu atlikti daugiau eksperimentų ir patobulinti savo techniką.

Daug meilės tiems, kurie valdo šią svetainę, nebūčiau galėjęs to padaryti be vaizdinės pagalbos, padėjo užpildyti didelę mano žinių spragą vien žiūrint vaizdo įrašus. ✌🏻
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Nuostabu!

atsiprašau, kad vis apie tai kalbu, bet ką padarėte dėl oro filtravimo, kad susidorotumėte su vandenilio dujomis?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Savo įrenginį buvau pasistatęs prie pat durų angos į lauką ir didesnio dėžės ventiliatoriaus, traukiančio orą iš mano darbo vietos pro durų angą.

Tikriausiai tai nėra pats veiksmingiausias ar sandariausias būdas (kaip garų gaubtas), tačiau mačiau, kaip garai iš mano grįžtamojo kondensatoriaus per ventiliatorių patenka į lauko orą. Tačiau mažesniems eksperimentams tai atrodo veiksminga.
Dar viena idėja, kurią buvau sugalvojęs prieš tai, buvo ant grįžtamojo kondensatoriaus viršaus pritvirtinti kokį nors žarnos adapterį ir taip prijungti ventiliacijos žarną į išorę.

Artimiausiais mėnesiais statysiu garų gaubtą, nes norėčiau turėti tinkamesnį įrenginį, ir tiesiog rekomenduočiau jį taip pat pasistatyti, jei dėl to jaučiate paranoją.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
taip, ketinau naudoti žarną, vedančią iš kolbos į lango išorę, už kurios pučia ventiliatorius.

kokio tipo variklį naudoja jūsų dėžės ventiliatorius?

pradžiai darysiu sintezę naudodamas 10 g p2np. kiek, jūsų skaičiavimais, susidarys hdyvandenilio dujų atliekant tokio dydžio sintezę?
 
Top