Amfetamino sintezė iš P2NP naudojant NaBH4/CuCl2 iš vieno puodo (1 kg skalė)

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
vaizdo įraše novatorius sako, kad maždaug pusės 26,25 g CuCl2 tirpalo pakaks, kad "nutrūktų" juodojo vario oksido susidarymas.

Ar jis iš tikrųjų naudoja visą CuCl2 tirpalą, ar tik pusę jo?

(paskutinį kartą atlikdamas sintezę, CuCl2 tirpalo pridėjau nematuotą kiekį, kol reakcijos mišinio dugne susidarė juodas vario oksidas. dar turiu nustatyti galutinio produkto kokybę ir išeigą).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Manau, kad nebuvo iki galo nurodyta, ar vaizdo įraše buvo naudojama 100 %, ar 50 %. Manau, kad galbūt 100 %, bet buvo pabrėžta, kad gali pakakti sustoti po 50 % tirpalo.
Pagal tai, kaip elgiasi jūsų RM, išmoksite suprasti, kada pasiektas taškas, kai reikia sustoti. Vis dėlto aš naudoju beveik didžiąją jo dalį, jei ne visą :)
Vario likučių galutiniame produkte vis tiek neturėtų likti.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Sveiki, gordonai,

ar pastebėjote kokį nors išeigos skirtumą tarp to, ar naudojate visą, ar pridedate tik tiek, kad susidarytų vario oksidas?
(nežinau, kodėl vaizdo įraše novatorius vartoja žodį "nustojo", nes argi vario oksidas nesusidaro kolbos dugne, įpylus pakankamai CuCl2? ar aš ką nors neteisingai suprantu?)

kokios spalvos reakcija yra jūsų reakcija, kai nustojate pilti CuCl2 tirpalą?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kol kas nelyginau išeigos ir per daug dėmesio neskyriau šio etapo spalvoms, veikiau temperatūrai, bet galiu ją stebėti kitos sintezės metu :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
gerai, praneškite man!

manau, kad į paskutinį sintezatorių įlašinau šiek tiek per daug (bandydamas, ar galiu tai patikimai padaryti iš akies pagal tai, koks yra tirpalas), ir pastebėjau labai ryškius ir tiesioginius spalvos pokyčius. įlašinus pirmuosius lašus, jis tapo juodai pilkas, tada gal po 15-20 minučių maišymo ir dar kartą įlašinus kelis lašus tapo geltonas. visa tai vyko, kai temperatūra buvo apie 60 C. kažkodėl man sunkiai sekėsi padidinti temperatūrą iki 80 C. (Iš tiesų, temperatūra taip ir nepasiekė 80C, tačiau baigus pilti CuCl2, maišiau maždaug 3 su puse valandos 62C temperatūroje.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aš paprastai jį pridedu gana greitai, o tai reiškia, kad nuolat lašinu, kad būtų kontroliuojama temperatūra ir nebūtų peržengta 80 °C, galbūt taip pat norėsite žiūrėti, kad jūsų RM per daug neišsiplėstų

Galbūt, jei galite, iškeiskite kaitvietę į kaitinimo mantiją. Šilumos nuostoliai pakeliui nuo jūsų šilumos šaltinio iki RM bus per dideli, kad greitai pasiektumėte tokią temperatūrą.
Kokią temperatūrą buvote nustatę savo kaitlentei?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Kitą kartą dėl to naudosiu savo mantą.

jos keraminė kaitinimo plokštė. iš pradžių ji buvo nustatyta į 83C, bet tirpalas neperžengė 60C. ir ilgai užtruko, kol pasiekė maždaug 50C. tada pasukau kaitinimo plokštę į 100C, su tirpalu niekas nepasikeitė, tada nustačiau kaitinimo plokštę į 120C, ir vis tiek niekas nepasikeitė. taip nutiko anksčiau su kitais sintezatoriais.

o prieš kaitinimą kolbą suvyniojau į foliją.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Gerai, kad padės kaitinimo mantija.

Svarbu apvynioti kolbą, taip pat apatinę dalį tiesiai virš kaitinimo plokštelės. Taip pat tai gali būti išoriniai vakuoliai, pavyzdžiui, ventiliatorius ar kas nors kitas, pučiantis šaltą orą, kuris neleidžia kolbai įkaisti iki 80 °C
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
@GhostChemist aš dirbu su 10L 4 kaklelių apvalaus dugno kolba, kaip ir vaizdo įraše, bet ar galite man pasakyti, kokią mašiną su vakuumu jis naudoja Rm įsiurbti į kitą kolbą Man reikia lygiai tokio paties dalyko, bet niekur negaliu jo rasti 🤷‍♂️
Siųskite man privačiai, prašau
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
atsiprašau, kad nesu ghostchemist, bet ar turite omenyje vakuuminį siurblį? manau, kad vaizdo įraše esantis siurblys taip pat gali būti rotacinė mentelė, jei tai padės
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Ieškokite peristaltinio siurblio. Priklausomai nuo jūsų poreikių, jų galite rasti itin pigių arba brangių
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
Sveiki! Žr. pridėtus failus. Vakuuminis siurblys kaip pavyzdys ir techninė schema Rm įsiurbti į kitą kolbą
63GHD7LA0Y
NHkscUbSq0
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ar kam nors dar teko patirti, kad paskutiniame etape nusėda daug didesnis medžiagos kiekis?

kai atlikau nusodinimo etapą su fosforo rūgštimi, nusėdo daugiau nei 4 kartus didesnis kiekis to, kas turėtų būti amfetaminas
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Labai įdomu, stebėsiu ir lauksiu ekspertų paaiškinimo šiuo klausimu :) Esu girdėjęs tipiškų gatvės gandų apie tai, kad fosforo rūgštis esą padidina išeigą, bet įdomu, kodėl ji turėtų padidinti išeigą, taip pat kokį poveikį tai turėtų produkto grynumui. Amfetaminai iš fosforo rūgšties turėtų būti šiek tiek silpnesni, ar ne?
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
taip, manau, kad taip. bet nė akimirkos nemanau, kad visa tai, ką turiu, yra amfetaminas. bet neįsivaizduoju, kas dar tai galėtų būti..

neseniai bandžiau atlikti pakartotinę kristalizaciją su degtine, naudodamas dalį to, kas turėtų būti amfetaminas. kaitinant degtinėje, visas amfetaminas ištirpo, išskyrus keletą nuosėdų gabalėlių. tada įdėjau į šaldiklį nakčiai, o kai išėmiau, didžioji dalis buvo užšalusi apačioje, bet viršuje buvo skysčio sluoksnis, kurį perfiltravau, ir iš jo liko truputis baltų miltelių (kuriuos dar turiu pasverti).

taip pat bandžiau rūgšties ir šarmų ekstrakciją, bet pirmajame etape, kai reikėjo ištirpinti vandenyje, susidarė tik balta masė. todėl ją filtravau ir ant filtro liko baltos į pastą panašios medžiagos, o vanduo lašėjo žemyn ir kolbos dugne susidarė labai mažas kristalų sluoksnis.

čia yra išsamesnis pranešimas apie mano problemą:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/240-yield-of-amphetamine-whats-going-on.8936/#post-43483
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
nedidelis atnaujinimas: bandžiau atlikti rūgšties / bazės ekstrakciją, bet nesusidarė joks sluoksnis po to, kai pridėjau naoh, kad ph padidinčiau iki 12. tada vis pridėdavau daugiau 50 % naoh tirpalo, kad ph taptų šiek tiek aukštesnis, bet vis tiek nesusidarė joks sluoksnis. kitaip tariant, panašu, kad neturiu amfetamino.

po vario chlorido pridėjimo ipa nepašalinau. ar tai gali būti susiję su tuo, kad galutinės nuosėdos neatrodo kaip amfetaminas? @GhostChemist
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Iš kur turite savo P2NP? Ar esate tikri, kad tai P2NP, o ne jo sukčių mažasis brolis? :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
pabandysiu gauti nuotrauką, bet ji turėtų būti tikra. ji turėjo visas reikiamas savybes.

kaip manote, ar nepašalinus ipa galėtų būti priežastis, kodėl, matyt, nusėdo dar kažkas?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jis atėjo iš vieno iš didžiųjų kinų pardavėjų čia. bet kad p2np nėra autentiškas, apie tai ir galvojau...

kokia cheminė medžiaga yra sukčiaus mažasis brolis?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
1 g amfetamino sulfato yra 720 mg amfetamino
1 g amfetamino monofosfato yra 570 mg amfetamino
Tai gali būti eksplikacija.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Manau, kad tikriausiai nuo to, kur per perkristalizavimo etapą užteršiau p2np natrio bisulfitu. (jo pridėjau į etoh, kol p2np tirpsta, kaip būdą pašalinti tam tikras priemaišas). Jo panaudojau per daug (tiek, kiek turėjau p2np, nors manau, kad reikia naudoti apie 5 %).
Tačiau mano p2np atrodo ir kvepia taip, kaip turėtų, jei būtų tikrai grynas.

Aš susintetinau labai mažą partiją (mano pirmoji amfetamino sintezė), naudodamas p2np, kuris galimai nebuvo užterštas, o visa kita, kas susiję su šia sinteze, buvo tas pats, kaip ir su visomis kitomis, kurias atlikau su (greičiausiai) užterštu p2np. gavau 30 % išeigą, o tai rodo, kad sintezė buvo prasta (padariau keletą klaidų, kaip ir pirmą kartą), bet kitais atžvilgiais išeiga daugiau ar mažiau atitinka tai, ko galima tikėtis.
 

Alchemik

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 11, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Ar galiu pakeisti IPA kitu alkoholiu, pavyzdžiui, metanoliu ar etanoliu? ir įpylus 25 % NaOH tirpalo, tiesiog ekstrahuoti laisvąją bazę DCM arba tolueną (neišgarinant alkoholio). vakuuminis garinimas 20 l IPA užtrunka apie 20 valandų vakuuminiame garintuve. Tai daug laiko. Naudojant Zn/HCl nitrostirenų redukciją (metanolis, 37 % HCl), po redukcijos nereikia garinti metanolio. Po bazavimo 25 % NaOH, tiesiog ekstrahuokite laisvąją bazę DCM arba toluenu (350 g aminų laisvosios bazės pakanka 1 litro). Gaunama: 60-70 % laisvosios bazės.
 
Top