PMK aliejaus sintezė iš PMK (CAS 28578-16-7 vaškinės formos) dideliu mastu

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Štai mano paskutinis pasiekimas padaryti jį kristalizuotis natūraliai molekuline forma pats kristalas. Daugiau gryno neįmanoma!!! ;-)
Atrodo, rankų darbo, bet patikėkite manimi yra natūraliai susiformavę!
 

Attachments

  • wldNCAsF4M.jpg
    wldNCAsF4M.jpg
    139.6 KB · Views: 444
  • CKiR7j9A6g.jpg
    CKiR7j9A6g.jpg
    109.1 KB · Views: 403
  • 1X8JdEuVg6.jpg
    1X8JdEuVg6.jpg
    106.6 KB · Views: 418
  • t4kfM3X6Ks.jpg
    t4kfM3X6Ks.jpg
    120.5 KB · Views: 408

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Labai gražus darbas. Kokį procesą naudojate juodai į degutą panašiai priemaišai pašalinti? Net sniego baltumo kristaluose ji atsiranda vėlesnių rekristalizacijų metu ir galutinis produktas tampa gana tamsus.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Atliekate antrą rūgštinę bazę, kad pašalintumėte juodą medžiagą? Kai dujinu laisvąją bazę, kristalai yra sniego baltumo, bet po rekristalizacijos į didelius gabalėlius tampa tamsūs ir juose yra tos lipnios medžiagos. Plovimui naudojamame nešvariame acetone taip pat yra daug šios ir mdma. Galvojau pabandyti distiliuoti freebazę prieš kristalizuojant.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Vaškas buvo rudas. Senų atsargų. Naujasis geltonas, girdėjau, daug švaresnis. Dar neturėjau galimybės paleisti šio.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Aš tai darau tik vieną kartą galbūt prekursoriaus kokybė turi įtakos tam aš visada naudoju miltelius vaškas yra labiau nešvarus aš jį turėjau ir pradžioj.
Taip, jūsų geriausias pasirinkimas yra distiliavimas garais.
Patikrinau ir atrodo, kad priemaiša yra mdp2ppol ar panaši, bet pavadinimas šiuo atveju nėra svarbus.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Gerai, ačiū, skamba kaip milteliai. Turiu pavyzdinį miltelių kiekį konversijos metodas yra identiškas vaškui?
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022, prašau pagalbos Aš laikiausi jūsų recepto pmk 28578-16-7 miltelių sintezei į mdp2p ir po refliuksavimo įvyko aliejaus atskyrimas, tačiau aliejuje vis dar buvo šiek tiek baltos drumstos medžiagos, o aliejui atvėsus balta drumsta medžiaga tapo tirštesnė, tarsi sudrėkę grūdai, ir man liko labai mažai aliejaus.
Ar kas nors yra matęs, kad taip nutiktų anksčiau?
Ką padariau ne taip, btcboss2022?
Ar kas nors gali man padėti?
Pridėjau keletą nuotraukų.
 

Attachments

  • koTBxKiRCv.jpg
    koTBxKiRCv.jpg
    439.9 KB · Views: 227
  • R3FbCejtKV.jpg
    R3FbCejtKV.jpg
    486.3 KB · Views: 209
  • 0Tp1RDzIMg.jpg
    0Tp1RDzIMg.jpg
    463.7 KB · Views: 200
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
OMG! Turėtų būti likimas arba kažkas panašaus hahhaah
Niekada neturėjau jokių problemų per daugiau nei vienerius metus su tuo procesu, o praėjusią savaitę man nutiko tas pats su 15 kg miltelių partija (buvo paskutiniai 15 kg didelės partijos, taigi tas pats produktas)
Esu 99 % įsitikinęs, kad tai susiję su laikymu ir laikymo trukme, mano atveju laikiau kibire su dangčiu apie 6 mėnesius.
Išskyriau tą kietą medžiagą, kuri, atrodo, yra savotiška pradinės medžiagos polimerizacija.

Išbandžiau, su kokiu produktu jis išsilydo:
Vanduo: Ne
Rūgštinis vanduo: Ne
Šarminis vanduo: Beveik nieko
DCM: ne
Metanolis: Beveik nieko
Acetonas: Ne

Keista, tiesa? Jis tampa skystas tik esant aukštai temperatūrai arba naudojant karštą vandenį, panašiai kaip ir originali medžiaga, todėl vienintelės dvi galimybės yra šios:
- Nesureagavęs produktas (labai neįtikėtina po šimtų kartų to paties proceso atlikimo ir su ta pačia partija, be to, jis turi būti tirpinamas šarminiame vandenyje)
- tam tikra polimerizacija dėl laikymo laiko ir sąlygų.

Galite pabandyti ilgiau laikyti 90C temperatūroje su HCL, bet manau, kad tai nepadės.

Ką aš padariau (tai nereiškia, kad tai yra tinkamas sprendimas arba kad jūs turite daryti tą patį)

Įpyliau vandens, išmaišiau, vėliau DCM ir viską supyliau į skiriamąjį piltuvą.
Viršutiniame sluoksnyje bus vanduo, viduriniame - kietoji medžiaga, o apatiniame - DCM+PMK alyva, vėliau DCM bus išgarintas.
Tai lėtas atskyrimas, ir aš tai dariau 3 kartus su DCM.
Akivaizdu, kad išeiga yra daug mažesnė nei įprastai, bet geriau taip nei nieko.

Apgailestauju, kad negalėjau jums daugiau padėti, turėjau tą pačią problemą ir bandžiau ją išspręsti, kaip geriausiai išmanau, remdamasis sveiku protu ir ankstesne patirtimi.

Galbūt chemikas jums padėtų geriau.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022
Dėkoju už atsakymą į mano pranešimą. Milteliai atėjo supakuoti storame plastikiniame maišelyje kartoninėje dėžutėje, kaip įprasta. Gavau tik prieš 1,5mėn, bet kiek laiko sandėlyje iki manęs, kas žino. Aš jį laikau vėsioje kambario temperatūros patalpoje. Iš viso atlikau 2 reakcijas, 1 reakciją iš 1 dėžutės ir kitą reakciją iš kitos dėžutės su tais pačiais rezultatais. Spėju, kad ši partija yra sukompromituota. Sutinku su "kažkas yra geriau nei nieko".
Jūs sakėte: "Įpyliau vandens išmaišiau, o vėliau DCM ir viskas per skiriamąjį piltuvą".
Klausimas...
1. Kokiu santykiu į aliejų įpylėte vandens ir dcm ir kiek laiko maišėte?
2. Kiek mažesnė buvo išeiga?
Aš pabandysiu 90C ar aukštesnėje temperatūroje su HCL ilgesnį laiką, kaip jūs siūlėte. Jei rasiu sprendimą, paskelbsiu jį čia ir informuosiu jus.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
G.Pattonai, Gordonai Ramsey ar kiti šios bendruomenės chemikai - ar galite pasiūlyti kokių nors šios problemos sprendimų? Bet kokia pagalba yra labai dėkinga. Iš anksto dėkoju.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Paimkite baltąją fosforo rūgštį ir maišyklę ant viršaus nerūdijančio plieno keptuvėje ir tiesiog sudėkite viską kartu ir kaitinkite 80/90 temperatūroje, pamatysite, kad vyksta reakcija, o po kelių valandų reakcijos fosforo rūgštį nuplaukite iki pH 7.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Belieka tik padėkoti. Išbandysiu jūsų pasiūlymą.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Ar bus rašinys iš jūsų MDMA sintezė iš PMK aliejaus (MDP2P: cas 4676-39-5)


/ Ačiū
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Rašau apie tai, kad jei pirmtakas nėra gerų sąlygų, galite turėti kietą procesą?
Tokiu atveju visuose procesuose jis turėtų būti, tiesa?
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Artimiausias @btcboss2022 laboratorinis testas ICE PURITY & ENIANTOMETER R,S grįžkite, kad būtų atnaujintas
 

Attachments

  • 4xfwozrdWH.png
    4xfwozrdWH.png
    27.4 KB · Views: 105

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ar galima bikarbonato tirpalą pakeisti mažesniu hidroksido tirpalo kiekiu, darant prielaidą, kad jų ph yra tas pats?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Valgomoji soda neutralizuoja rūgštį, tačiau per daug valgomosios sodos padaro, kad aliejuje lieka valgomosios sodos, kurią galima ištraukti tik distiliuojant arba vėl dedant rūgštį ir paskutinę dalį šarmo
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Taigi, jei tikslas yra neutralizuoti rūgštį, kodėl natrio hidroksido tirpalas negalėtų pakeisti bikarbonato tirpalo, jei jų ph yra tas pats?

Tiesiog nesuprantu, kodėl reikia naudoti tokį didelį bikarbonato tirpalo kiekį.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Asmeniškai aš pirmenybę teikiu pagrindiniam neutralizavimui su geriamąja soda, o kai ji yra 5/6, paskutinį kartą koreguoju su šarmo tirpalu.

Jei tai hcl, HCL neutralizuojasi iki NaCl ir dujų, reiškia, kad jau buvo dalis jūsų produkto
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Aš neteisingai perskaičiau, maniau, kad norite sureguliuoti aliejaus pH po reakcijos
 
Top