Tyrimų cheminių medžiagų tyrimų būrys

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Sveikiname visus forumo narius!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pradedame atranką į Mokslinių cheminių medžiagų tyrimo būrį. Bandytojo darbas bus išbandyti RC produktus. Forumo administracija pasirūpins apmokėjimu ir transportu.

Gavę nupirktą medžiagą, turėtume iš jūsų pamatyti šią ataskaitą:
  • Kaip buvo atliktas siuntimas? Ar kilo kokių nors problemų dėl siuntinio?
  • Medžiagos nuotraukos ant svarstyklių (siuntinyje, pakuotėje, be pakuotės, tik medžiaga, bet kokio nominalo jūsų šalies moneta)
  • Išsami jūsų kelionės ataskaita.

    Kai atsakysite į visus šiuos klausimus, turite įvertinti šiuos rodiklius:

  • ⭐️ aptarnavimo saugumą (nuo 0 iki 10)
  • ⭐️ Pristatymo greitis (nuo 0 iki 10)
  • ⭐️ Produkto kokybė (nuo 0 iki 10)
  • ⭐️ Kaip gerai buvo patenkinti jūsų lūkesčiai? (nuo 0 iki 10)

Kad taptumėte visateisiu būrio nariu, turite parašyti žinutę Glitchy pagal toliau pateiktą klausimyną:

Glitchic: pagal temą: Testavimo būrys: Klauskite Glitchy: Testavimo būrys
  • Kokią medžiagą norite išbandyti?
  • Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?
  • Į kokią šalį ji bus siunčiama?


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Bandymų būrys
  • Kokią medžiagą norite išbandyti?
2c-x, DOx, metamfetaminą
  • Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?
Taip, esu peržiūrėjęs pardavėjus dėl profesionalumo, metodo ir supratimo apie sceną. Svarbiausia, kad būtų patikimi ir sąžiningi

Turiu išsamių žinių apie mano išvardytus junginius. Pateiksiu faktų, net NMR ect. Jei prašoma. Dokumentuoti visą procesą nuo pašto dėžutės iki vartojimo neatskleidžiant slaptos informacijos
  • Į kokią šalį bus siunčiama
  • JAV
Jei turite klausimų, klauskite
ačiū
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Taip, mane domina tiekėjų profesionalumo peržiūra. turiu tvirtą supratimą apie sceną. Labiausiai patikimas ir sąžiningas

Turiu išsamių žinių apie junginius Metamfetaminas . Pateiksiu sąžiningų faktų Jei prašoma. Dokumentuosiu visą procesą nuo pašto dėžutės iki vartojimo neatskleisdamas slaptos informacijos

siunčiama į JAV
prašau klausti, jei turite klausimų
ačiū jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Oksitocino, noradrenalino, dopamino ir serotonino mišinys.
#2. (Graži moteris)
#3. Jungtinės Amerikos Valstijos.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Esu JAV norėčiau išbandyti metamfetaminą turiu daug žinių šioje srityje ir galiu atskirti blogą, gerą ir puikų produktą, nesu tikras, kas yra kiti 2, bet jei jie suteikia panašų jausmą kaip ir bet kokie opioidai prašau, taip pat norėčiau išbandyti. Kur mes einame iš čia
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Gyvenu Kanadoje ir labai norėčiau turėti galimybę atlikti metamfetamino tyrimus ir galėčiau pateikti puikią apžvalgą
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, Madre, jau rašiau jums žinutę dėl šio ir kitų būdų, kaip galėčiau tapti "Breaking Bad" komandos bendradarbiu, tačiau pranešime, į kurį atsakiau, buvo rašoma, kad ieškote komandos RC tyrimams atlikti, o paskui perskaitęs šį pranešimą pamačiau, kur kaip pavyzdinį narkotiką nurodėte metamfetaminą, todėl dabar noriu sužinoti, ar tai tik cheminių medžiagų tyrimams, ar tai visi narkotikai? Nes tokiu atveju tikrai pakeisčiau savo pageidaujamų narkotikų pasirinkimą! Praneškite man, prašau, ir dar kartą ačiū už jūsų laiką ir dėmesį, gražios dienos!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nesvarbu, skaičiau naudotojo TESTINT paraišką, ir dėl jo naudoto formato pamaniau, kad tai madres posto dalis. Mano klaida.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Gyvenu JAV ir esu savarankiškai mokomas chemikas ive padarė 2cx b thru e ne D ir mda ir mescaline ir jei žinoma dmt kuris im tikri, kad dauguma ppl pradėti su extrqction ne synth nors id norėčiau duoti TSTAB šūvį id norėčiau mėginio.kai kurie rcs 2cx ir kiti entactogens / psichodelikos duos sąžiningą opibion iš mailbix į bio assay ir esu labai gerai susijęs, kur aš esu aš visą pardavimą, todėl aš dnt tikrai nedidelį rankų į rankas mano ppl padaryti didelio masto geriau ne FED nei valstybės aš sakau lol klausti ant medžio
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Gyvenu Australijoje, vietovėje, esančioje 4 nuo miesto. Manau, kad visi rūko katinoną arba žemos kokybės metamfetaminą. Iv nusprendė nustoti pirkti ir norėčiau išbandyti 2c-x.
Būčiau džiugus, jei galėčiau išmokti sintezės, bet nežinau, nuo ko pradėti ir kokio dydžio įrangą įsigyti. aš sumokėsiu už mentorių asmeniškai arba užšifruotu el. paštu. mane domina galbūt sintezė, kuri mane išmokys abit apie chemiją, o tada išbandyti meth/amph sintezę.
Ar purtyti ir kepti yra paprasčiausia, bet rizikingiausia.
Man reikia išankstinio prakeikimo šaltinio, bet planuoju vieną dieną pasigaminti savo paties dideliais kiekiais.
Kaip ir ruošti vakarienę pagal savo skonį - tokia yra mano sintezės vizija. Aš ruošiu įrankius pagal savo skonį, pridedu lil prieskonių ir viską, kas gražu.
DĖMESIO KOKS aš mokėsiu BTC BŪTI JŪSŲ STUDENTAS asmeniškai arba ENCRYPTED EMAIL.fuck pirkti gatvės narkotikus, Il padaryti savo.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ei, kolega, aš taip pat esu iš Australijos, jei jums vis dar reikia pagalbos jūsų kelionėje, leiskite man žinoti, aš turiu know how ir beveik viską, kas su tuo susiję, taika
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ei, aš irgi iš Australijos, Šiaurės Kvinslendo. Čia ieškau patikimo Meth tiekėjo. Noriu užsiimti verslu su Dead Drops, Escrow ir Crypto. PM man prašau.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Ei, vaikinai, čia žmogus iš Jungtinės Karalystės ir ketamino žinovas. Kiekvienai K partijai, kurią turėjau, esu suteikęs pavadinimą. Norite tikėkite, norite ne, bet nė vienos 2 partijos nesukelia tokio paties poveikio.

Ir galiu apibūdinti jo poveikį net būdamas apsvaigęs.

Galiu papasakoti, kodėl man asmeniškai patinka tam tikra partija arba nepatinka, arba kaip ji gali patikti kitiems.

Galiu pasakyti, ar galiu vairuoti automobilį arba važiuoti 1000 kub. cm motociklu išgėręs jūsų konkrečios partijos, ar galima valdyti skrudintuvą, ar ne.

Atsiųsiu jums vaizdo įrašą, kuriame ją išbandysiu. Netgi suleisiu, jei duosite man tiek, kad galėčiau konvertuoti (5 gramus), arba konkrečiai paprašysite.

Paprastai galiu pateikti jums gerą apžvalgą su vos 3 g. Nors daugiau yra lengviau, nes galiu neskubėti per kelias naktis.

Savo geriausiais laikais pirkdavau 80 gramų maišelius ir lengvai baigdavau per mėnesį.
Todėl manau, kad turiu reikiamą kvalifikaciją, kad galėčiau ant partijos uždėti savo patvirtinimo antspaudą.
Pateiksiu nešališką apžvalgą ir įvertinsiu ją 0/10 pagal K skalę.

Tikriausiai apsirengsiu, bet kalbėsiu tikruoju balsu. (noriu išlaikyti aukštos kvalifikacijos darbą)

Prašau susisiekti dėl mano paslaugų. Siuntinius priimu savo namų adresu.
Pagarbiai, Buffalo Phill

Be to, esu aistringas chemijos mėgėjas ir norėčiau sužinoti daugiau.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tikrai norėčiau tapti bandytojų komandos nariu,esu JAV ir noriu išbandyti daugiausia amp/M-amp tipo chemines medžiagas.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Sveiki. tam turėtumėte užpildyti formą ir parašyti man.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bandymų būrys

  • Kokią medžiagą norite išbandyti?
Amfetaminą, CMC , MMC.

  • Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?
Taip, turime profesionalias nosis. Man nusibodo tie šūdai, kurie taip ilgai išvardyti gatvėse.

Pateiksiu išsamią ir sąžiningą apžvalgą -nuo siuntimo iki vartojimo.
  • Į kokią šalį bus siunčiama
    ES / Rumunija.

    Sveikinimai!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Sveiki, atsakėme jums į trumpąją žinutę.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Meilė Rumunijai ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kanapės
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. manau, kad noriu pabandyti keletą sukų
2. o, aš turiu supratimą gerai
3. galite jas išsiųsti į mano bakalauro padą Kalifornijoje.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Esu labai patyręs daugumą stimuliatorių ir psichodelikų, be to, iš prigimties esu labai tolerantiškas naujoms cheminėms medžiagoms, todėl jei tai gerai veikia mane, paprastai tai labai gerai veikia ir daugumą kitų
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Siųskite man asmeninę žinutę.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, glitchy, aš esu super domina disertacijos kuo geriau saugiau ir naujesnis, tuo labiau pradėjau link supratimo blogiau nei vienas; kuris vis dar reguliariai žiūri televizorių. Suteik man pm nesu tikras, ką turite prieigą prie aš esu labai linkęs į hxe arba oxo pce kombainai. Ir aš taip pat esu mums. Aš studijavo chemiją, augalai grybai, nes aš buvau 12, ya aš žinau beveik kiekvieną fn augalų <~ mano vardas aš cnt vairuoti savo automobilį be antrosios rankos identifikuoti kiekvieną medžio krūmas galvoju apie mano apoc kolekcijas, kuris primena man, kad aš turiu eiti padaryti 10 mylių pėsčiomis krūva šūdas. (Mano akys tiesiogine prasme juda per augalų linijas) ir taip jūs galite žvejoti mane, jei u kada nors susidūrė su manimi. Einu žiūrėdamas žemyn ir link kitos augalų eilės. Taigi mano susidomėjimas yra natūralus ir labai agresyvus. Thx ir goodluck tikiuosi, kad netrukus gausiu žinutę.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Siųskite man asmeninę žinutę.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
norėčiau išbandyti NEP, A-PiHP ir MDPHP, Vieta Vokietijoje! Susisiekite su manimi :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV jus gąsdina?
 
Top