Tyrimų cheminių medžiagų tyrimų būrys

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Bandymų būrys
  • Kokią medžiagą norite išbandyti?
2c-x, DOx, metamfetaminą
  • Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?
Taip, esu peržiūrėjęs pardavėjus dėl profesionalumo, metodo ir supratimo apie sceną. Svarbiausia, kad būtų patikimi ir sąžiningi

Turiu išsamių žinių apie mano išvardytus junginius. Pateiksiu faktų, net NMR ect. Jei prašoma. Dokumentuoti visą procesą nuo pašto dėžutės iki vartojimo neatskleidžiant slaptos informacijos
  • Į kokią šalį bus siunčiama
  • JAV
Jei turite klausimų, klauskite
ačiū
 
View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Esu JAV norėčiau išbandyti metamfetaminą turiu daug žinių šioje srityje ir galiu atskirti blogą, gerą ir puikų produktą, nesu tikras, kas yra kiti 2, bet jei jie suteikia panašų jausmą kaip ir bet kokie opioidai prašau, taip pat norėčiau išbandyti. Kur mes einame iš čia
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Gyvenu Australijoje, vietovėje, esančioje 4 nuo miesto. Manau, kad visi rūko katinoną arba žemos kokybės metamfetaminą. Iv nusprendė nustoti pirkti ir norėčiau išbandyti 2c-x.
Būčiau džiugus, jei galėčiau išmokti sintezės, bet nežinau, nuo ko pradėti ir kokio dydžio įrangą įsigyti. aš sumokėsiu už mentorių asmeniškai arba užšifruotu el. paštu. mane domina galbūt sintezė, kuri mane išmokys abit apie chemiją, o tada išbandyti meth/amph sintezę.
Ar purtyti ir kepti yra paprasčiausia, bet rizikingiausia.
Man reikia išankstinio prakeikimo šaltinio, bet planuoju vieną dieną pasigaminti savo paties dideliais kiekiais.
Kaip ir ruošti vakarienę pagal savo skonį - tokia yra mano sintezės vizija. Aš ruošiu įrankius pagal savo skonį, pridedu lil prieskonių ir viską, kas gražu.
DĖMESIO KOKS aš mokėsiu BTC BŪTI JŪSŲ STUDENTAS asmeniškai arba ENCRYPTED EMAIL.fuck pirkti gatvės narkotikus, Il padaryti savo.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ei, kolega, aš taip pat esu iš Australijos, jei jums vis dar reikia pagalbos jūsų kelionėje, leiskite man žinoti, aš turiu know how ir beveik viską, kas su tuo susiję, taika
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Liveil yra ten toli, kur mes galime gauti rasės vienas iš jei aliejus aš distlee actone su aliejumi ir dabar jo surištas
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ei, aš irgi iš Australijos, Šiaurės Kvinslendo. Čia ieškau patikimo Meth tiekėjo. Noriu užsiimti verslu su Dead Drops, Escrow ir Crypto. PM man prašau.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bandymų būrys

  • Kokią medžiagą norite išbandyti?
Amfetaminą, CMC , MMC.

  • Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?
Taip, turime profesionalias nosis. Man nusibodo tie šūdai, kurie taip ilgai išvardyti gatvėse.

Pateiksiu išsamią ir sąžiningą apžvalgą -nuo siuntimo iki vartojimo.
  • Į kokią šalį bus siunčiama
    ES / Rumunija.

    Sveikinimai!
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Meilė Rumunijai ❤️❤️❤️❤️
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
norėčiau išbandyti NEP, A-PiHP ir MDPHP, Vieta Vokietijoje! Susisiekite su manimi :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV yra baisus?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Yra ilgas atsakymas, atsirandantis dėl to, kaip jis veikia Sim programas ir kaip kiti leidiniai / blokatoriai, kaip Ruby stuff turiu omenyje tada blokuoti re-up imtis mdpv tik blokai, bet tie gerokai mažesni ir teoriškai daug mažiau žalingi nero siųstuvai žr. labai ilgai ateiti iki daugumos žmonių racionalus yra labai mažiau priklausomybės ir veikia kaip tam tikras blokatorius kitų, tarkime, mažiau švelnių veikėjų jų receptorių tai yra labai tai yra labai tai yra labai supaprastinta versija, bet aš negaliu gyvenime negaliu prisiminti dokumentų, kurie turi atlikti tyrimą, numerius
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Įdomu, turėsiu apie tai paskaityti. Niekada nesidomėjau MDPV, kol to neišgirdau,
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kaip buvo atliktas siuntimas? Ar kilo kokių nors problemų dėl siuntos?

- Šiek tiek suklydau su siuntimo adresu, bet, laimei, @Madre buvo labai paslaugus ir padėjo, kiek galėjo. Dėl klaidos su pirmuoju siuntiniu prireikė maždaug 2-3 savaičių, kol jis atkeliavo. Kitaip jokių problemų nekilo.

* Medžiagos ant svarstyklių nuotraukos (siuntinyje, pakuotėje, be pakuotės, tik medžiaga, bet kokio nominalo jūsų šalies moneta)

- Deja, aš atidariau paketą, kol nepamiršau apie nuotraukas, atsiprašau už tai, bet galiu pasakyti, kad jis buvo labai profesionaliai supakuotas, jis buvo laiško formos ir produktas buvo pilkoje pakuotėje. O milteliai buvo mažame užtraukiamame maišelyje ir buvo paženklinti taip, kaip turėtų būti. Heres vieną nuotrauką aš paėmiau su moneta.


Išsami kelionės ataskaita iš jūsų.

- Labai grynas, niekada nebandęs šios medžiagos, bet ive perskaičiau keletą pranešimų apie tai, kad jis yra labai stiprus ir tikrai lengva perdozuoti, todėl aš paėmiau labai mažą dozę intranazaliai apie 10mg. Didelis nustebino mane, nes mažas kiekis aš paėmiau, tikrai švelnus ir opioidų kaip aukštas, bet ne tiek daug euforijos. Kitaip, mano nuomone, labai geros kokybės tiriamoji cheminė medžiaga, tačiau taip pat siūlau atlikti keletą tyrimų prieš bandant tokius dalykus. Jis netikėtai stiprus.OPNkQc3gm1
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dabar žinau, kodėl gavau panašų maišą...
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Sveiki visi, pagaliau atėjo lauktoji diena, siunta atvyko žaibišku greičiu, ačiū Glitchui, kuris mielai pasidalijo 0'250 mg iš taip aktualių: 5meo -DMT, tinkamų pagal mano, kaip neurobiologo, profesinį stebėjimą gesinant psichozės epizodus nuo sunkiųjų stimuliantų . Pati kelionės ataskaita bus paskelbta kelionių skiltyje.
Pristatymo greitis:
10:10
Paslėptas:
10:10
Švara: 10:10, 10:10, 10:10, 10:10, 10:10, 10:10:
10:10

Tikrai rekomenduoju!!!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
- Kokią medžiagą norite išbandyti?

bet kokią stimuliuojančią medžiagą, pavyzdžiui, amfetaminą, CMM ir CMC

- Ar turite idėją apie medžiagą, kurią norite išbandyti?
taip, turiu ilgametę patirtį su stimuliuojančiomis medžiagomis ir galiu atskirti produkto kokybę

-Į kokią šalį bus siunčiama

Rumunija / ES
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Im laukia jūsų PM vaikinai, ši tema skirta TIK ataskaitoms.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Turiu 2 skales. Medžiagas paprastai gaunu iš vietinio pardavėjo iš rankų į rankas. Ir pamačiau jūsų įrašą bb
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ir daugelis ataskaitų, kuriose slampinėja MD PV, jie netyčia suteikė naujų tyrimų krypčių ir receptoriaus blokavimo nesukeliant visiškos ir visiškos abstinencijos stimuliatorių pasaulyje teoriją Aš turiu jums tų ataskaitų numerius, jei norėtumėte perskaityti
 
  • Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, glitchy
esu JAV ir turiu didelę patirtį, susijusią su beveik visais narkotikais, daugiausia psichodeliniais, ne opiodiniais rcs, visais stimuliatoriais
norėčiau išbandyti bet ką, kas nėra opiatas ar sintetinis kanabinoidas
 

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Apskritai pakuotė buvo labai diskretiška, nelabai galėjai pasakyti, kas yra viduje. Didelė padėka tiekėjui už nedideles dovanėles viduje - žiebtuvėlį ir lipduką.

1. LSZ 150 MCG Blotters
⭐️ Paslaugų apsauga 10
⭐️ Pristatymo greitis 10+ (mažiau nei 4 dienos!)
⭐️ Produkto kokybė 6
⭐️ Kaip gerai buvo patenkinti jūsų lūkesčiai? 6
⭐️ Bendras įspūdis apie tiekėją 9

Dabar išsamiau. Dėl bendravimo ir pristatymo dalies - puikiai.
Nors dėl poveikio dalies buvau ne tiek patenkintas. Buvo 2 bandymai - vienas ant pilno skrandžio, kitas ant tuščio skrandžio. Maniau, kad tai padarys skirtumą, kalbant apie veikimo pradžios greitį ir intensyvumą, tačiau abiem atvejais poveikis pradėjo vystytis labai lėtai, ne anksčiau kaip po 1,5-2 val. nuo vartojimo. Maniau, kad gal tai individuali tolerancija ar kažkas panašaus - bet mano partneriui, kurio narkotikų istorija visiškai švari, pasireiškė tokia pati lėta pradžia.

Po pradžios pradėjau jausti nedidelį raminamąjį ir atpalaiduojantį poveikį, kaip po alaus pintos. Tas jausmas buvo gana pažįstamas. 2-3 valandą tokie pojūčiai kaip kvapas ir skonis tapo šiek tiek ryškesni, tas pats ir su spalvomis. Neoninės šviesos ant sienos buvo gana malonios, bet ne jaudinančios. Be to, jokio papildomo regėjimo efekto ar pan. Kažkodėl tai labiau priminė lengvą mdma su maloniais lytėjimo pojūčiais nei rūgštį su psichodeliniu poveikiu. Apskritai buvau šiek tiek nusivylęs.

4-5 valandą išsivystė lengvas derealizacijos ir depersonalizacijos jausmas, kurio tikėjausi daug anksčiau. Malonus dalykas, kuris atėjo kartu su juo - kad esu šiek tiek už savo kūno ribų, mano problemos ne mano, aplinkiniai žmonės netrikdo mano būties. Svarbiausia šioje dozėje buvo tai, kad ji buvo pakankamai lengva, kad galėčiau iš jos išlipti ir bet kuriuo pageidaujamu momentu susisiekti su realybe. Taigi jūs tarsi atsakingi už visą procesą.

Dabar už kokybę ir lūkesčius rašau 6, nes anksčiau lsz specialiai nevartojau, esu labiau susipažinęs su lsd, o šios dozės lsd poveikis, ypač vizualinis, yra daug pasakiškesnis. Taigi buvau šiek tiek nusivylęs. Nors fizinių pojūčių paaštrėjimu buvau patenkintas ir to nesitikėjau. Nesu tikras, ar poveikio švelnumą lėmė prastos transportavimo sąlygos, ar šio narkotiko reikia didesnės dozės, kad pajustum kažką daugiau, bet apskritai šio produkto neužsisakyčiau, bet tikriausiai galėčiau rekomenduoti pradedantiesiems, kurie bijo prarasti kontrolę po medžiagomis ir nesiekia stipraus poveikio.

2. Visiškai to nesitikėjau, bet papildomai gavau Metocin 4-HO-MET, 1 tabletę.

Dabar tai buvo kažkas!

⭐️ Produkto kokybė 10+
⭐️ Kaip gerai buvo pateisinti Jūsų lūkesčiai? 10+

Nors man taip pat prireikė daugiau nei pusantros valandos, kad pradėčiau kažką jausti, poveikis buvo nuostabus. Gražūs vaizdai, malonūs kūno pojūčiai, atsipalaidavęs protas, kuris skraidė toli už mano kūno ribų.

Kūnas. Jaučiau lengvus šilto oro pliūpsnius, lyg id gulėčiau ant šilto smėlio paplūdimyje. Mane supančių daiktų tekstūra džiugino, norėjau paliesti ir pajusti kiekvieną daiktą.

Vaizdai. Sienos judėjo, kvėpavo, ėjo ratu, ore mačiau vaivorykštės spalvų bangas. Kai gulėjau ant sofos, pastatas virto laivu ir ėmė lėtai plaukti gatve, aplenkdamas medžius ir kitus pastatus. Tai buvo stebuklinga.

Protas. Problemos neegzistavo, buvau toks ramus ir pasitikintis savimi. Tuo pat metu, jei kas nors įeidavo į kambarį, savo valia galėdavau lengvai išjungti poveikį ir būti bei elgtis "normaliai". Prireikus galėjau keisti poveikio intensyvumą.

Dažniausiai jis trukdavo apie 4-5 valandas, o paskui sumažėdavo. Tai buvo nuostabu! Būtinai jį įsigyčiau ir rekomenduočiau kitiems.

Apskritai. labai ačiū, tai buvo įdomi abiejų produktų patirtis!
 

Attachments

  • KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 75
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 72
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 75
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 82
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 73
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 69

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Supraskite!
Taip, tokia įdomi išsami apžvalga! Pagarba <3

DM man atrašyk, jei tavo kėdė bus pasiruošusi dar vienai kosminei kelionei ;)
 
  • Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Susidomėjote stimulais. Daugiausia PV, MMC arba CMC. Galbūt NEP
Siuntimas į JAV.
Ačiū
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Kokią medžiagą norite išbandyti?
5-meo-dmt

- Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?
Esu bandęs anksčiau, bet jos visada apgaudinėja ir niekada negali būti tikras.

Į kokią šalį bus siunčiama: Į kokią šalį bus siunčiama: Francia
 
Top