Tyrimų cheminių medžiagų tyrimų būrys

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Esu labai patyręs daugumą stimuliatorių ir psichodelikų, be to, iš prigimties esu labai tolerantiškas naujoms cheminėms medžiagoms, todėl jei tai gerai veikia mane, paprastai tai labai gerai veikia ir daugumą kitų
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Siųskite man asmeninę žinutę.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, glitchy, aš esu super domina disertacijos kuo geriau saugiau ir naujesnis, tuo labiau pradėjau link supratimo blogiau nei vienas; kuris vis dar reguliariai žiūri televizorių. Suteik man pm nesu tikras, ką turite prieigą prie aš esu labai linkęs į hxe arba oxo pce kombainai. Ir aš taip pat esu mums. Aš studijavo chemiją, augalai grybai, nes aš buvau 12, ya aš žinau beveik kiekvieną fn augalų <~ mano vardas aš cnt vairuoti savo automobilį be antrosios rankos identifikuoti kiekvieną medžio krūmas galvoju apie mano apoc kolekcijas, kuris primena man, kad aš turiu eiti padaryti 10 mylių pėsčiomis krūva šūdas. (Mano akys tiesiogine prasme juda per augalų linijas) ir taip jūs galite žvejoti mane, jei u kada nors susidūrė su manimi. Einu žiūrėdamas žemyn ir link kitos augalų eilės. Taigi mano susidomėjimas yra natūralus ir labai agresyvus. Thx ir goodluck tikiuosi, kad netrukus gausiu žinutę.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Siųskite man asmeninę žinutę.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
norėčiau išbandyti NEP, A-PiHP ir MDPHP, Vieta Vokietijoje! Susisiekite su manimi :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV yra baisus?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
MDPV YRA VIENA GERIAUSIŲ PRIEMONIŲ PRIEŠ PRIKLAUSOMYBĘ NUO AMFETAMINO, KOKIŲ TIK YRA BUVĘ AR DAR KADA NORS BUS
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
taigi kodėl neprašote sunkiųjų smūgių, o ne blankių pihp
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Yra ilgas atsakymas, atsirandantis dėl to, kaip jis veikia Sim programas ir kaip kiti leidiniai / blokatoriai, kaip Ruby stuff turiu omenyje tada blokuoti re-up imtis mdpv tik blokai, bet tie gerokai mažesni ir teoriškai daug mažiau žalingi nero siųstuvai žr. labai ilgai ateiti iki daugumos žmonių racionalus yra labai mažiau priklausomybės ir veikia kaip tam tikras blokatorius kitų, tarkime, mažiau švelnių veikėjų jų receptorių tai yra labai tai yra labai tai yra labai supaprastinta versija, bet aš negaliu gyvenime negaliu prisiminti dokumentų, kurie turi atlikti tyrimą, numerius
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Įdomu, turėsiu apie tai paskaityti. Niekada nesidomėjau MDPV, kol to neišgirdau,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV jus gąsdina?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Bandymų būrys

  • Kokią medžiagą norite išbandyti?
Amfetaminus, psichodelikus, disociatyvius preparatus, kanabinoidus, bet ką.

  • Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?
Taip, pastaruosius du dešimtmečius vartojau visų rūšių medžiagas, žinoma, kai kurias daugiau nei kitas. Daug laiko praleidau skaitydamas informaciją apie visų rūšių medžiagas, taip pat apie kitų žmonių patirtį, skaitydamas kelionių ataskaitas, tokius forumus kaip "Bluelight" ir dabar BB.
  • Į kokią šalį bus siunčiama
    ES / Islandija.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Siųskite man asmeninę žinutę.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pakuotė vis dar nenusileidžia aš gaunu. Kad yra laikas, kai seniai seniai buvo naudojamas greitasis paštas ar net DHL JAV, bet 30 % sėkmės rodiklis buvo norma, nesitikėjau, kad . Ne jie išsiuntė krovininiu laivu mums sandėliuose ir privačiu kurjeriu todėl bet kada nuo. Aš suprantu, viskas, ko aš prašau, yra dm, sakydamas man metodą, naudojamą ir junginių pavadinimai tik naudoti numerį ir dar blogiau keistos spalvos, t. y. Blue meth ment ieškoti. Kaip vario druskos. Prašome DM man su kai kurių detalių, todėl mes galime kvadratinių tai toli ačiū ir meilės
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Vis dar kantrūs ir laukia jie atsiuntė jį lėtai boaat
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
jaustis laisvai o_O hipis
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bandymų būrys

Kokią medžiagą norite išbandyti?

atsakykite: "Ką norite sužinoti apie cheminę medžiagą?" Atsakymas: "..:

Man patinka stimuliatoriai ir opioidai. Bet sakyčiau, kad iš tikrųjų išbandau viską, kas man atrodo įdomu

Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?

atsakyti:


Norėčiau išbandyti keletą mokslinių tyrimų cheminių medžiagų, tokių kaip heksedronas, pentedronas. Dipianonas ir kiti RC opioidai taip pat labai įdomūs.

Atiduočiau abu savo inkstus už kokį nors tikrą šūdą, pavyzdžiui, karfentanilą.


Į kokią šalį jis bus siunčiamas?

Vokietija
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
P.M. manęs prašau
 
  • Like
Reactions: vis

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Im JAV ir yra suinteresuoti išbandyti daug RC, taip pat daugiau nei tada pora draugų, im daugiau ieško RC, panašių į opioidus ir xanax ,,daugiau RC opioidų norėčiau gauti tiesiai fentanilio arba automobilinio fento, tai, ką aš mieliau, tada kažkas iš nitazeno klasės arba kažkas kito per tarkim - broaz flualp ,u-47700,u-8 ir panašiai, taip pat psichodelinis 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt amfetaminas & psichodeliniai amp rc, disociaciniai junginiai sintetiniai kanabinoidai mes visi turime savo gilią ir ilgą patirtį su DOC.
Tikiuosi, kad galėsiu tapti komandos dalimi!!!
Sveiki
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kaip buvo atliktas siuntimas? Ar kilo kokių nors problemų dėl siuntos?

- Šiek tiek suklydau su siuntimo adresu, bet, laimei, @Madre buvo labai paslaugus ir padėjo, kiek galėjo. Dėl klaidos su pirmuoju siuntiniu prireikė maždaug 2-3 savaičių, kol jis atkeliavo. Kitaip jokių problemų nekilo.

* Medžiagos ant svarstyklių nuotraukos (siuntinyje, pakuotėje, be pakuotės, tik medžiaga, bet kokio nominalo jūsų šalies moneta)

- Deja, aš atidariau paketą, kol nepamiršau apie nuotraukas, atsiprašau už tai, bet galiu pasakyti, kad jis buvo labai profesionaliai supakuotas, jis buvo laiško formos ir produktas buvo pilkoje pakuotėje. O milteliai buvo mažame užtraukiamame maišelyje ir buvo paženklinti taip, kaip turėtų būti. Heres vieną nuotrauką aš paėmiau su moneta.


Išsami kelionės ataskaita iš jūsų.

- Labai grynas, niekada nebandęs šios medžiagos, bet ive perskaičiau keletą pranešimų apie tai, kad jis yra labai stiprus ir tikrai lengva perdozuoti, todėl aš paėmiau labai mažą dozę intranazaliai apie 10mg. Didelis nustebino mane, nes mažas kiekis aš paėmiau, tikrai švelnus ir opioidų kaip aukštas, bet ne tiek daug euforijos. Kitaip, mano nuomone, labai geros kokybės tiriamoji cheminė medžiaga, tačiau taip pat siūlau atlikti keletą tyrimų prieš bandant tokius dalykus. Jis netikėtai stiprus.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐Paslaugų saugumas: 10/10
⭐️ Pristatymo greitis: 8/10
⭐️ Produkto kokybė: 10/10 - labai grynas
⭐️ Kaip gerai buvo patenkinti jūsų lūkesčiai? 10/10 - Tikėjausi paprasto opioidinio pakilimo, kurį gavau, ir šiek tiek daugiau.
Esu dėkingas už galimybę būti bandomojoje grupėje ir tikiuosi, kad ši apžvalga bus naudinga.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Dėkojame už jūsų darbą, pone.
Laukiame jūsų pm dėl tolesnio bendradarbiavimo ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dabar žinau, kodėl gavau panašų maišą...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Ši tema kuriama tik reivams ir kelionių ataskaitoms. Kiti atsakymai bus ištrinti. Ačiū vaikinams.

Jei norite tapti bandytoju, laukiame jūsų <<<<PM>>>>.


 
Top