2C-feniletilaminų sintezė

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ar galėtumėte pasakyti, kokios laboratorinės įrangos reikia 2-CB cheminei sintezei?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
viskas priklauso nuo sintezės būdo. jums reikia atspirties taško ir kelio, kuriuo norite eiti.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Henrio reakcija, kolba, grįžtamasis kondensatorius, įkaitinta magnetinė maišyklė, vandens vonia (arba tai daryti mikrobangų krosnelėje), matavimo cilindras, vakuuminis filtras Buchnerio piltuvėlis ir Bünseno kolba bei patys filtrai, karščiui atsparios ąsočiai žemas snapelis
Redukcija ličio aliuminio hidridu yra ta pati, tik reikės ledo ir piltuvėlio stireno tirpalui lašinti, o tada lašiname etilo acetatą arba etilo alkoholį, kad sunaudotume ličio aliuminio hidrido perteklių.
Bromavimas yra toks pat
svarstyklės ir panašiai.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ličio aliuminio hidridas nemėgsta pokštų, mėgsta sprogti ir padegti tirpiklius. jo negalima gesinti vandeniu, anglies dioksidu, kitaip jis nemėgsta peroksido ir vandens THF
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Taigi geriau būtų naudoti cheminį reaktorių, kad jis nesprogtų ir man nepakenktų? O jei taip, kokios talpos turėtų būti cheminis reaktorius?
Ar anksčiau esate gaminę 2C-B?
Ačiū!
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kaip jums padės reaktorius? tinkamai dirbti su ličio aliuminio hidridu, viskas kuo sausiau, geras aušinimas, tirpiklyje nėra peroksido priemaišų.
Aš tai dariau paprastoje trijų kaklelių kolboje ledo vonelėje, kartais su sprogimais ir gaisrais, per pirmąsias sintezes, paskui išmokau =)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
blogas patarimas) jau įsivaizduoju, kaip sausas stirenas maišomas su aliuminio hidridu (dioksanas turi tas pačias fluoro ir thf problemas)
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
mate, neturiu jokio supratimo apie chemiją, bandau mokytis, bet tai vargina, per daug informacijos, vis dar nežinau, prie kurios cheminės sintezės likti ir į ją susitelkti, galvoju arba 2-CB, arba MDMA, nebent persigalvojau, iš pradžių norėjau atlikti LSD sintezę, bet pamačiau, kad sintezė, skirta tik lizergo rūgščiai, LSD pirmtakui, gaminti, yra labai sudėtinga ir reikalauja daug reagentų ir cheminių reakcijų.
Ačiū!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mano drauge, iš kur nusipirkote (CAS: 93-02-7)?

2,5-dimetoksibenzaldehidą

Alibaba radau pardavėją, kuris neva parduoda šią medžiagą, bet kaip gavęs ją galiu įsitikinti, kad tai yra ta medžiaga?
Kuo ji skiriasi nuo šio 2,5-dimetoksi-beta-nitrostireno?
Ačiū! ir atsiprašau, bet neturiu jokio supratimo apie chemiją.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pirmasis yra aldehidas, antrasis - nitrostirenas. skirtumas be to, kad formulėje jie turi skirtingas fizikines ir chemines savybes
patikrinti lydymosi temperatūrą
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Šiuo metu esu įpusėjęs 2c-b sintezatorių ir susidūriau su direktyva, kurioje sakoma

"Į 250 ml RB kolbą buvo įpilta 16,6 g 2,5-dimetoksibenzaldehido,
1,6 g NaOAc ir 50 ml nitrometano. Refliuksuojant 4 val. po rekristalizacijos gauta 14,4 g atitinkamo nitrostireno [1].
Į 4,0 g natrio borohidrido tirpalą 100 ml izopropanolio buvo pridėta 5,0 g 2,5-dimetoksilfenil-2-nitroeteno. Gauta 4,2 g geltono aliejaus
po to, kai borohidrido perteklius buvo išskaidytas ir atliktas įprastinis apdorojimas (B).
2,5-dimetoksifenil-2-nitroetanas buvo ištirpintas 100 mL izopropanolio su 8 moliniais ekvivalentais Zn ir 3,5 moliniais ekvivalentais HOAc (lyginant su Zn kiekiu). Gauta 2,0 g 2,5-dimetoksifenilamino kaip silpnai geltonas aliejus (C).

Man reikia pagalbos dėl pabraukto sakinio. Ką tiksliai tai reiškia. Prieš pradėdamas, supratau, kad tai reiškia, jog aliejus bus plaunamas acto rūgštimi ir atskiriamas per separacijos piltuvėlį. Dabar, kai esu sintezės proceso viduryje, nesu toks tikras. Būsiu dėkingas už bet kokią pagalbą šiuo klausimu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
paprastai borohidrido perteklius suskaidomas rūgštimi, o druskos filtruojamos.

Man neramu, kodėl Henrio kondensacijai naudojamas natrio acetatas, ir nesuprantu, kodėl pirmiausia atkuriama dviguba jungtis, o paskui atskirai atkuriama nitro grupė. Stirenai redukuojami ant cinko druskos rūgštyje (dviguba jungtis ir nitro grupė), tai neveikia nitropropenų atveju.

arba galite naudoti natrio borohidridą su vario katalizatoriumi
 
Last edited:
View previous replies…

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Klausimas jums, pone, nes, atrodo, žinote daugiau už mane ir buvote naudingas. Aš taip pat turiu paladžio ant anglies %10. Darau prielaidą, kad tai taip pat galėtų būti pagrįstas kelias, bet kartais turiu bėdų, kai darau prielaidas. Vietoj cinko ir hcl.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Be to, nesu susipažinęs su šiuo konkrečiu sintezatoriumi, bet mačiau, kad K2CrO4 parduodamas populiarioje namų mokslo svetainėje. Nesu tikras, ar tai yra tai, ko ieškote.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Iš kur įsigijote 2,5-dimetoksibenzaldehido?
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Paklausiau organinės chemijos profesoriaus, ar kas nors, neturintis supratimo apie chemiją, galėtų laikytis cheminės sintezės recepto, ir jis pasakė, kad taip, todėl prisijungiau prie šio forumo, aš esu prarastas, aš nežinau, nuo kokios sintezės pradėti, ir aš tai darau Siekiant pelno, galiu investuoti laiką ir pinigus mokytis, mano tikslas yra gaminti dideliu mastu ir parduoti didmenine prekyba, bet matau, kad ši pramonė yra labai sudėtinga, ne tik atlikti cheminę sintezę, bet ir gauti reikiamus cheminius reagentus ir pirmtakus, Bet kokios rekomendacijos, kokią sintezę daryti? ačiū!!!
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Wut. Jei tai darai tik dėl pelno, kodėl apskritai norėtum vargintis su 2c serija... Ne priklausomybę sukeliantys, nišiniai narkotikai. Turėsite daugiau pelno augindami piktžoles.
 
Top