2C-feniletilaminų sintezė

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Šiuo metu esu įpusėjęs 2c-b sintezatorių ir susidūriau su direktyva, kurioje sakoma

"Į 250 ml RB kolbą buvo įpilta 16,6 g 2,5-dimetoksibenzaldehido,
1,6 g NaOAc ir 50 ml nitrometano. Refliuksuojant 4 val. po rekristalizacijos gauta 14,4 g atitinkamo nitrostireno [1].
Į 4,0 g natrio borohidrido tirpalą 100 ml izopropanolio buvo pridėta 5,0 g 2,5-dimetoksilfenil-2-nitroeteno. Gauta 4,2 g geltono aliejaus
po to, kai borohidrido perteklius buvo išskaidytas ir atliktas įprastinis apdorojimas (B).
2,5-dimetoksifenil-2-nitroetanas buvo ištirpintas 100 mL izopropanolio su 8 moliniais ekvivalentais Zn ir 3,5 moliniais ekvivalentais HOAc (lyginant su Zn kiekiu). Gauta 2,0 g 2,5-dimetoksifenilamino kaip silpnai geltonas aliejus (C).

Man reikia pagalbos dėl pabraukto sakinio. Ką tiksliai tai reiškia. Prieš pradėdamas, supratau, kad tai reiškia, jog aliejus bus plaunamas acto rūgštimi ir atskiriamas per separacijos piltuvėlį. Dabar, kai esu sintezės proceso viduryje, nesu toks tikras. Būsiu dėkingas už bet kokią pagalbą šiuo klausimu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
paprastai borohidrido perteklius suskaidomas rūgštimi, o druskos filtruojamos.

Man neramu, kodėl Henrio kondensacijai naudojamas natrio acetatas, ir nesuprantu, kodėl pirmiausia atkuriama dviguba jungtis, o paskui atskirai atkuriama nitro grupė. Stirenai redukuojami ant cinko druskos rūgštyje (dviguba jungtis ir nitro grupė), tai neveikia nitropropenų atveju.

arba galite naudoti natrio borohidridą su vario katalizatoriumi
 
Last edited:
View previous replies…

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ei, w2x3f5, ačiū už atsakymą. Tai buvo vienas iš tų dalykų, dėl kurių man reikėjo įsitikinti. Ir vertinu rūpestį. Nesu tikras, ką tiksliai turite omenyje sakydamas "atkurti dvigubą jungtį ir nitro atskirai". NaBH4 redukuoja dvigubąją jungtį, o tada acto rūgštyje esantis cinkas redukuoja nitro grupę. Galbūt kadangi tai yra skirtumas, todėl nėra jokio dvigubos jungties atstatymo, t. y. nevyksta oksidacija. Labai stengiuosi pridėti failą, bet man nepavyksta. Jei turite wickr paskyrą arba proton mail, galiu atsiųsti jums jį tokiu būdu. Taip pat galiu jums pranešti, kaip viskas pavyko. Turiu ir kitų darbų, bet norėjau išbandyti šį, nes teoriškai gaunama tik apie 2 g galutinio produkto ir pamaniau, kad būtų įdomu, jei jis veiktų. Suprantu, kad nenaudoju LAH, ir tai padaryta tyčia. Rankraštis prasideda nuo anyžių aliejaus, nuo kurio ir pradėjau. Sunkiausia cheminė medžiaga, kurią buvo sunku gauti šiai darbo daliai, buvo kalio dichromatas. Teko jį užsisakyti iš Kinijos. Ne pigus ir labai pavojingas dalykas. Praneškite man, jei jus domina
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Stireną galima redukuoti cinku ir druskos rūgštimi vienos reakcijos metu. ši reakcija veikia tik stirenams.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Klausimas jums, pone, nes, atrodo, žinote daugiau už mane ir buvote naudingas. Aš taip pat turiu paladžio ant anglies %10. Darau prielaidą, kad tai taip pat galėtų būti pagrįstas kelias, bet kartais turiu bėdų, kai darau prielaidas. Vietoj cinko ir hcl.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Be to, nesu susipažinęs su šiuo konkrečiu sintezatoriumi, bet mačiau, kad K2CrO4 parduodamas populiarioje namų mokslo svetainėje. Nesu tikras, ar tai yra tai, ko ieškote.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Iš kur įsigijote 2,5-dimetoksibenzaldehido?
 
View previous replies…

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ei, C. M., aš to nepadariau. Pradėjau nuo anyžių aliejaus. Perskaitykite mano atsakymą aukščiau. Jei nori, galiu tau ką nors atsiųsti ir per protonų paštą ar kokią nors anon platformą
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ne juokas vaikinui. Anyžių aliejus(anetolis) į anizaldehidą į anizaldehidą į o-formal-4-metoksifenolį į 4-metoksifenolį į 2-hidroksi-5-metoksi-benzaldehidą į 2,5-metoksi-benzaldehidą . Kaip minėjau, atrodo, kad negaliu prisegti failų, bet jei turite protonmail paskyrą, galiu atsiųsti. Gali būti, kad jis yra čia, kiek aš žinau. Aš jo iš čia negavau. Jis paimtas iš olandų mokslinių tyrimų ataskaitos.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
bet jūs manote, kad pelninga atlikti visus tuos veiksmus, nežinau, ar jūs gaminate 2-CB dėl pramogos, ar norėdami jį perparduoti.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Pelninga? Priklauso nuo to, kaip jūs ginate pelną, spėju. Svarbiausia? Patirtis. Daryti klaidas ir mokytis. Šiems dalykams reikia daug visko. Pinigų. Žinių. Patirties. Laiko. Energijos. Man beveik visada smagu. Galbūt vieną dieną pelnas. Bet jos kaip tu sakei... kur galima gauti 2,5 bnzldyd? Kažkas turi tai padaryti, kad tai nėra korporacija. Aš neuždirbu tiek, kad galėčiau parduoti rn, bet gal vieną dieną. Po to, kai tai dariau porą metų, galiu pasakyti, kad jei tai darote tik dėl pelno, mesti dabar ir sutaupyti sau laiko ir pinigų. Man trūksta kelių kreditų iki biochemijos bakalauro laipsnio ir aš vos išnaršiau šio dalyko paviršių.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Atsiprašau žmogaus. Tik dabar perskaičiau kai kurias tavo žinutes aukščiau. Nežinau, ką tu čia veiki, jei neturi jokio supratimo apie chemiją. Jūs nežinote, kiek 2-cb gausite iš 100 g beta-nitrostireno? Tai beveik visada būna bet kokio apdorojimo, kurį vykdote, pabaigoje. Yra daugiau nei vienas būdas, kaip gauti galutinį 2cb produktą. Nė vienas iš jų nėra lengvas ir neturėtų būti atliekamas žmogaus, kuris "neturi supratimo apie chemiją". Pradėkite nuo metamfetamino žmogaus. Nuspręskite, ar tai yra tai, ką, jūsų manymu, galite ar net norite daryti. Tada pradėkite nuo to. Neturiu supratimo apie chemiją. Še tau, vaikine.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Paklausiau organinės chemijos profesoriaus, ar kas nors, neturintis supratimo apie chemiją, galėtų laikytis cheminės sintezės recepto, ir jis pasakė, kad taip, todėl prisijungiau prie šio forumo, aš esu prarastas, aš nežinau, nuo kokios sintezės pradėti, ir aš tai darau Siekiant pelno, galiu investuoti laiką ir pinigus mokytis, mano tikslas yra gaminti dideliu mastu ir parduoti didmenine prekyba, bet matau, kad ši pramonė yra labai sudėtinga, ne tik atlikti cheminę sintezę, bet ir gauti reikiamus cheminius reagentus ir pirmtakus, Bet kokios rekomendacijos, kokią sintezę daryti? ačiū!!!
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Wut. Jei tai darai tik dėl pelno, kodėl apskritai norėtum vargintis su 2c serija... Ne priklausomybę sukeliantys, nišiniai narkotikai. Turėsite daugiau pelno augindami piktžoles.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ar kas nors turi gerą nitrometano tiekėją JAV, kuris nepraneša? Išgaudavau iš lenktyninių degalų, bet tai darosi nuobodu. Visi skelbimų skyriuje esantys tiekėjai, su kuriais man teko bendrauti, yra už JAV ribų.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Radau vieną, kuris parduoda krūvą įvairių degalų ir teigia, kad turi 100 % NitroM. Dar neužsakiau ir atrodo pusiau legalus. Bet kas žino. Spėju, tik vienas būdas tai sužinoti.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Man kyla abejonių dėl paskutinio 2CB sintezės etapo. Ten rašoma: "Reakcijos mišiniui buvo leista grįžti į kambario temperatūrą, jis buvo filtruojamas, o kietosios medžiagos taupiai plaunamos šalta acto rūgštimi." Kol žinau, kad acto rūgštis tampa kieta 16-17C temperatūroje, tad ką tiksliai reiškia šalta acto rūgštis?
Ačiū.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. darau prielaidą, kad šalta rūgštis reiškia kambario temperatūrą, nes yra paaiškinimas, kad reakcijos metu išsiskiria šiluma.
 
View previous replies…

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Suprantu, kad likęs elementarusis bromas iš produkto, kaip ir bet kuris tirpiklis, išgaruoja ore, todėl laikui bėgant neliks jokio pagrįsto kiekio. Gaminant HCL nedžiovinant HBr - sėkmės norint gauti grynesnį produktą, nes gali tekti susidurti su bromo druskomis, esančiomis bromo/GAA tirpale, ir pačiu bromu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nematau jokių problemų sumušti bromo likučius su tiosulfatu, paskui atvesti ph iki šarminės terpės ir surinkti aliejų su tirpikliu.
 
Top