Efedrino sintezė iš propiofenono

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Last edited by a moderator:

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ei, G.pattonai, ar galiu šiai reakcijai kaip halogeno pakaitalą naudoti jodą? O ir HBr / vandenilio peroksidą galima naudoti vietoj bromo?
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Atsiprašome, jei ši žinutė kartojasi. Kas šioje procedūroje yra atvirkštinis šaldytuvas? Niekada negirdėjau apie tai
 
  • Like
Reactions: T 3

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Manau, kad vertime kažkas pasimetė! Pabandykite žodžius "atvirkštinis šaldytuvas" pakeisti žodžiais "slėgį išlyginantis pridėtinis piltuvėlis" ir pažiūrėkite, ką manote tada :);):cool:! Ten yra dar kelios vietos, prie kurių vis dar dirbu!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Šiame metode yra netikslumų.
Rengiame vaizdo įrašą šia tema, laukite jo netrukus.
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Tačiau kiek pelninga gaminti efedriną šiuo metodu? Ar galime visiškai pasikliauti šiuo gamybos metodu?
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi. Ar kas nors gali pateikti nuorodą, kaip iš d-l alananino, metilananino pagaminti efedriną, pseudoefedriną, vakar kažkas tai skelbė, bet negaliu rasti, prašau padėti.
 
  • Like
Reactions: gmo

ilovelamp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 8, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Dėdė Festeris savo knygoje "Metamfetamino gamybos paslaptys" (The Secrets of Methamphetamine Manufacture 8th ed.) turi skyrių "Pasigaminkite savo efedrino" (angl. Cooking Your Own Ephedrine). Jau kurį laiką domėjausi šiuo metodu. Tai galėtų sukelti revoliuciją slaptoje chemijoje, jei būtų taip paprasta, kaip atrodo. Nekantrauju sulaukti, kada pamatysiu žingsnis po žingsnio vaizdo įrašą.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Išsekus savo ištekliams, bandant gauti pseudomedžiagų, užkliuvau už būtent šio metodo, vartydamas Festerio knygą, ir vėl įgijau daug vilčių. Kiek suprantu, tai yra daugiau ar mažiau lygiavertis procesas, kaip ir gaminant savo degtinę nuo nulio. Šį kartą slaptasis ingredientas yra benzaldehidas, kurio, kaip suprantu, yra karčiųjų migdolų aliejuje ir kurio koncentracija yra gana didelė (priklausomai nuo prekės ženklo). Daugiau ar mažiau 90 % grynumo? Jo galima rasti maisto prekių parduotuvėje ir pan. prieskonių ir (arba) kvapiųjų medžiagų skyriuje. Ant nedidelio migdolų aliejaus buteliuko tiesiog parašyta "sudėtyje yra: benzaldehido". Nežinau, ar migdolų aliejų prieš dedant į "mielių košę" reikia rafinuoti, jei būtų suteiktas jo grynumas - nemanau, kad priemaišos galėtų potencialiai trukdyti fermentacijos procesui. Ar kas nors žino? Ar kas nors fermentavo benzaldehidą ir šiais būdais gavo efedrą? Praneškite man.

Kai tik išsiaiškinsiu, jei ką, pasidalysiu geromis naujienomis. o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nemanau, kad BAE yra 90 % benzaldehido. Manau, kad tai 90 % etanolio. Jį tikrai reiktų distiliuoti, o jūs prarasite užpakalį dėl kainos. Yra pigesnių medžiagų, iš kurių galima gauti benzaldehido. Esu tikras, kad sviesto migdolų ekstraktas negalėtų pakeisti benzaldehido be gryninimo ir koncentravimo. Aš jį nuodugniai ištyriau ir nusprendžiau, kad man tai nėra geras pasirinkimas. Iš 55 galonų statinės galima pagaminti 20 g L-pak kas 4 dienas. Norint iš 50+ galonų dumblo išgauti tuos 20 g, reikia įdėti daug darbo.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Turiu omenyje, kad lemsiu geriau, daugiau ar mažiau remiuosi Festerio SOMM#8. Tikriausiai esate teisus, jei jis kada nors ir veikė, tai tikriausiai prieš 20 metų, po tam tikro perdirbimo. Jis daro taip, tarsi tai būtų atsakymas į visas mūsų maldas, jei efedra yra uždrausta ir nėra kitų galimybių. Tokį pat skepticizmą turėčiau taikyti ir kai kurių šių dalykų atžvilgiu - pavyzdžiui, kad galėčiau ką nors padaryti skubiai su Levo iš inhaliatorių. Dabar jau turėčiau geriau žinoti, kad jei tai būtų taip paprasta, tai darytų daugiau, jei ne visi, ir tai būtų GERAI. Aš mokausi nemažai, nors įdėti į kojų darbą, kad išsiaiškinčiau šiuos dalykus.. sunkus būdas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tai veikia tai, kas buvo daroma ir daroma, ir daroma, ir daroma. Visą " 20 gramų L-pak išgauti iš 50 galonų skysčio" mačiau masinėse slaptose centrifugose, vietoj 15 ml centrifugos mėgintuvėlių - 5 galonų kibirai su dangčiais. Arba nepertraukiamo proceso slingerį. Jų galima nusipirkti už 10 tūkstančių dolerių, todėl dabar svarstote apie 3 fazių 2 AG variklį, suvirintą karuselę ir bent jau rūsį ar garažą. Negalite tiesiog nusodinti 50 galonų tirpiklio, nes bazė kainuos tiek daug. "Google scholar" parodys jums 100 rašinių apie tai. Manau, kad fenilacetatą galėčiau pasigaminti pigiau. Kartą perskaičiau reakciją "Mokslo beprotybėje". Vaikinui reikėjo bevandenio etanolio. Kad jį gautų, jis sudaužė etilo acetatą, ir aš pagalvojau, kad tai beprotybė, kai jį galima distiliuoti pačiam, bet žinote, jis turėjo bevandenį etanolį per mažiau nei 1 valandą, o etilo acetatas kainuoja 25 dolerius už litrą, taigi, jei jums reikia tik 150 ml. Tai. Atrodo. Daug. patraukliau
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
YT yra NileRed vaizdo įrašas, kuriame jis iš ebay gauna palyginti gryną "migdolų eterinio aliejaus" ar kažko panašaus pavyzdį ir sako, kad jis yra pakankamai grynas, kad jį būtų galima naudoti reakcijose, bet vis tiek jį išgrynina. Festeris sako, kad reikia kelias minutes palaikyti vakuumą, kad būtų pašalintas HCN. Minėta, kad BAE/benzaldehidas yra kontroliuojama medžiaga JAV, o tai juokinga, nes vakar turguje tiesiog pagriebiau nedidelį BAE buteliuką, kuriame kaip vienintelė sudedamoji dalis nurodytas benzaldehidas. Suprantu, kad popieriuje tai skamba geriau.

Atsiprašau, drauguži, Fritai, nesugebu suprasti, ką tu sakai. Tai, ką tu matei ir nusprendei, kad buvo ar nebuvo praktiška tau ar kam nors kitam, nebūtinai bus teisinga visiems. Bandau įsteigti gamybą, brolau, jei supranti, ką turiu omenyje, ir kol kas mane stabdo tam tikro ingrediento trūkumas. Kol kas kaip paskutinę išeitį turiu Ma Huang , bet net nesistengiu eiti šiuo keliu, jei neprivalau. Šiuo metu ir ateityje mano pagrindinis prioritetas - neatkreipti į save dėmesio ir nepalikti jokio pėdsako.

Jei kas nors norėtų paspartinti gamybą, Festeris sako, kad tai yra perspektyvi alternatyva, palyginti su tablečių pirkimu ar augalų gavyba. Jei kas nors norėtų pradėti 5Gal kibirą ar du, skirtus benzaldehidui fermentuoti, kontiuityviai, jokia įranga, apie kurią kalbate, nereikalinga, o melasos/cukraus/raugų/BAE kaina man nėra svarbi. Nors distiliavimo, refliukso aparatas ir t. t. būtų gražu ir naudinga, bet kol kas to dar nesu pasiekęs.

Išgauti L-PAC yra gana paprasta (pagal šį aprašymą somm). Filtruokite tirščius ir naudokite tolueno arba eterio plovimą, kad juos ištrauktumėte ir išgarintumėte. Stengiuosi šį procesą užbaigti iki efedros, todėl kitas žingsnis - redukuoti metilaminu. Jei tai jau buvo padaryta ir padaryta, tai niekas apie tai tikrai nekalba ir, atrodo, daug nežino, kad man pavyko rasti. Atleiskite man, kad ieškau išsamesnės informacijos ir viską priimu su druskos grūdu, nepaisant visų lankstymosi ir gatvės kreditų. Kaip jau sakiau, bet kuriuo atveju daug ko išmokstu viską aiškindamasis. Ačiū už jūsų laiką ir indėlį. o7
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Tai norefedrinas, pabandžiau, gavosi balti milteliai, kartūs kaip efedrinas ir reaguoja kaip efedrinas, bet tai norefedrinas ir jo negalima naudoti metamfetaminui gaminti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nei administracija, nei kas nors kitas neatsakė į mano nurodymą, kad pabaigoje esančiose cheminių medžiagų nuotraukose pavaizduotas nei efedrinas, nei efedrinas ar pseudoefedrinas. Mane taip pat intriguoja, koks mechanizmas pavertė šią chiralinę molekulę į kažkokią kitą su specifiniu 2 chiralinių angliavandenilių stereo išdėstymu. Paprastai tam reikia chiralinio reagento arba susidaro raceminis produktas. Prašau, turiu žinoti šį raganavimą
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Štai ką sugalvojau, sviesto migdolų ekstrakto sudedamosios dalys: Vanduo, alkoholis (36 %) ir karčiųjų migdolų aliejus.
Valstijų ir federaliniuose įstatymuose sakoma, kad migdolų ekstrakte turi būti ne mažiau kaip 1 % karčiųjų migdolų aliejaus. Taigi vanduo, daugiau nei 36 %, nes jis išvardytas pirmas, 36 % etanolio, tai yra mažiausiai 73 %.
 
Top