Paprasčiausia metamfetamino sintezė iš amfetamino

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
@G.Patton Manau, kad vienas iš šioje sintezėje (ir iš originalaus straipsnio apie rodį) piešiamų tarpinių produktų yra neteisingas.

(3) pavaizduotas amfetamino-formaldehido imino tarpinis produktas turi tokią pačią struktūrą kaip ir fenilacetono-metilamino iminas, kurį galima pamatyti kitur

man tai neatrodo teisinga dėl dviejų priežasčių: pirma, nubrėžus standartinį imino susidarymo mechanizmą ant substrato, gaunamas iminas, kuriame dviguba jungtis yra tarp N ir būsimos metilo grupės metamfetamine, o NE tarp N ir alfa anglies, kaip nurodyta pateiktoje struktūroje. ir pagalvokite: dviguba jungtis susidaro, kai amino vienguba pora išmuša vandenį, susidariusį ant formaldehido deguonies, kaip išeinančią grupę, o tai turi būti padaryta formaldehido (būsimos metilo grupės) pusėje

antra, sintezė yra stereospecifinė pagal pradinį substratą. tai yra, redukuojant d-amf gausime d-meth ir tą patį l-izomerą. struktūra, kaip parodyta (3), neturi chiralinių centrų, o jos redukavimas yra lygiavertis standartiniam redukciniam fenilacetono aminavimui, kurio metu gaunamas raceminis produktas. siūloma tarpinio junginio struktūra, kurią pateikiau, turi chiralinį centrą, kuris būtų toks pat kaip pradinės medžiagos ir todėl atitiktų stebimą reakcijos stereospecifiškumą.

jei esu teisus, tai leistų išsiaiškinti anksčiau šioje temoje iškeltus klausimus dėl reakcijos stereospecifiškumo. jei kur nors suklydau, atsiprašau, bet man buvo įdomu, kodėl redukuojant nechiralinį (3) gaunamas nerachirinis produktų mišinys, kai naudojama nerachirinė pradinė medžiaga amfetaminas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. pirma, a anglis turi didesnį elektronų tankį nei metilo anglis. Tipiškas mechanizmas lemia tokį tarpinį junginį (paslėpta po Breaking Bad vandens ženklu, sry):
MEbZ1GwD3P

Antra, ar turite kokių nors patikimų duomenų apie stereospecifinį šios sintezės rezultatą?
 
View previous replies…

NexusPrime

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Rodiklis yra klaida, dvigubos jungties nėra, žr. toliau pateiktą pavyzdį su benzaldehidu
 

NexusPrime

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Rodiklis yra klaida, dvigubos jungties nėra, žr. toliau pateiktą pavyzdį su benzaldehidu
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, chemikai, virėjai, teisėsaugos pareigūnai ir visi kiti žmonės, besidomintys slapta narkotikų sinteze,
Ar kam nors pavyko sėkmingai užbaigti šį monometilinimą ir ar galėtų pasidalyti patarimais ir išeigomis?
Bandžiau kelis kartus, bet niekada nesėkmingai. Paskutinį kartą, kai bandžiau, paėmiau neapdorotą amfetamino laisvąją bazę iš sintezės, pridėjau didžiulį perteklių paraformaldehido aq tirpalo ir molinį kiekį nabh4, tada kelias valandas maišiau. Monometilinimas per nabh4 nėra aprašytas tarp kelių būdų Erowid, bet išstudijavęs monometilinimą mokslinėje literatūroje supratau, kad tai turėtų veikti, ir tiesiog pabandžiau jį išbandyti. Rezultatas, žinoma, buvo nesėkmingas, man nepavyko amfetamino monometilinti į metamfetaminą
Po parūgštinimo liko baltų kristalinių kietųjų dalelių mišinys, dažniausiai netirpus izopropilo alkoholyje. Darau prielaidą, kad tai buvo arba paraformaldehido perteklius, arba nesureagavęs amfetaminas, arba intermidiatas (tlc nebuvo atliktas, todėl negaliu patvirtinti). Nepaisant to, nedidelis kiekis buvo tirpus alkoholyje, o po rekristalizacijos ir įdėjimo į mano draugo krekingo pypkę (lol im not ruining my own) BEHOLD! Tai ji! Visų stimuliatorių karalienė!
Mano eksperimento išvada tokia:
1/ 10 g neapdoroto amfo freebazės ir kitų cheminių medžiagų dingo
2/ maždaug vienas raceminio metamfetamino smūgis iš pypkės
Ar kas nors turi patarimų kitam mano bandymui arba pastabų mano brangenybėms?
Mano idėjos yra šios: Perteklinis nabh4? Mažiau paraformaldehido? Šilumos? Daugiau laiko? Pirmiausia išgryninti neapdorotą amfobazę? O gal viskas pavyko gerai, bet išeiga yra šūdina? Be to, norėčiau išbandyti vieną iš metodų, tiksliai aprašytų "Erowid".

Laukiame jūsų įžvalgų!
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kodėl naudojote paraformaldehidą? IMO jis buvo hidrolizuotas ir nedelsiant redukuotas NaBH4. Arba NaBH4 hidrolizavosi vandeniniame tirpale, kol dar nespėjo redukuoti nieko kito, išskyrus vandenilį.
Pabandykite iš formaldehido tirpalo (ne paraformaldehido) ir amf. laisvosios bazės alkoholiniame tirpale prieš tai bent kelias valandas suformuoti iminą ir tik tada jį redukuoti? Arba pabandykite iminui redukuoti naudoti vietoje susidariusį triacetoksiborohidridą? Kad geriau suprastumėte, ką daryti, raskite internete keletą paruošiamųjų metodų, kuriuose Na(AcO)3BH naudojamas selektyviai redukuoti iminus.
Ar amfas ir formaldehidas sudaro kokius nors polimerus, panašius į "fenolio-formaldehido dervas"? Jei ne, tuomet ši reakcija turėtų būti gana paprasta - manau.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
NaBH4 reaguoja su vandeniu, darau prielaidą, kad tai ir yra jūsų nesėkmės priežastis. Pabandykite su Al/Hg.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ohh 😯 😯 😮 😮 😮 😯 😯 😮 😯 aš apie tai galvojau, ir po to, kai pagalvojau, kad nahh tai nesąmonė, bet jūs paskelbėte čia tikslų recepto aprašymą! Oho 😳
Pagarba priklauso tau!
Taip pat pagarba ir už kitus dalykus, kuriuos čia jau paskelbėte
 
Top