1-fenil-2-nitropropēna (P2NP) videosintēze no benzaldehīda un nitroetāna. Henrija reakcija.

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Man ir izdevies to iegūt no ebay:
XrcI8OeL7Q


klikšķiniet šeit
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Es pasūtīju šo un galu blenderi, ko viņš pārdod, tas ir no ķīmiskās ražošanas, ko sauc eurchem, kas rakstīts tieši tā. tas ir augstas kvalitātes,
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Problēma ir šajā daļā! tas nozīmē, ka jūsu adrese var tikt apdraudēta! Esiet uzmanīgi

transporta iepakojuma sertifikācija
standartizācija
Piezīme
:
:
:
:
:
:


saskaņā ar valsts transporta ( IATA, ADR, ECHA-REACH ) noteikumiem.
īpaši ķīmisko vielu pārvadāšanai
C.O.A., MSDS, GMP, API, USP, EUP, ECHA-REACH, ORIGIN u.c.... *
* (oriģināli tiks piegādāti kopā ar preci, bet kopijas - pēc pasūtījuma apstiprināšanas)
saskaņā ar ES - Echa-Reach noteikumiem
produkta cena jau ir samazināta par -25 % salīdzinājumā ar oficiālo cenu, kas ir spēkā "Starptautiskajā ķīmisko un farmaceitisko produktu biržā", ko izsniedz ICIS.
 

Pavel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Kā kuriozs, tas izdevās arī istabas temperatūrā. bet tas ir daži desmiti dienu. Izmantojot cikloheksilamīnu, Bet neaizmirstiet izmantot ledus etiķskābi...
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
N-butilamīns

Es saņēmu šo
Di n butilamīns
CAS:111-92-2
Vai es to varu izmantot
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Vai šie reaģenti ir pareizi vai nepareizi? Vēlos saņemt jūsu palīdzību CAS numura iegūšanā
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Gaaaah. Šoreiz man izdevās pieskrūvēt reakciju un atstāt rm bez uzraudzības uz divām stundām. Kad atgriezos, tā bija krietni virs 110 C, droši vien jau kādu laiku, un tumši sarkanīgi brūna, ar ļoti izteiktu smaržu, ko grūti aprakstīt. Kā jūs domājat, vai es sadedzināju šo partiju? Ja man izdosies no tās kaut ko izkristalizēt, vai tā vispār ir uzticama?

Man JĀPIENĀCĪGI ir jāiegādājas sildīšanas plate ar labāku temperatūras kontroli.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vai smarža ir līdzīga benzaldehīdam, bet vairāk riekstu smaržas?
Jebkurā gadījumā, nenāktu par ļaunu pamēģināt to izkristalizēt, redzēsim, kas iznāk lol
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nē, vairs nav benzaldehīda smaržas. Atstāja to stāvēt ārā (zem plastmasas plēves) aukstā ziemas temp, nav kristālu. Tas, iespējams, ir crap. Dammit.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Patiesībā, izdzēsiet to! Tas ir izkristalizējies smalki pa nakti. Bet ap dzeltenajiem kristāliem ir brūna putra, un tā noteikti slikti smaržo.
Es pagatavoju vēl vienu partiju bez jebkādām temperatūras ķibelēm (patiesībā , izmantojot sous-vide sildītāja nūjiņu, ir ideāla sildīšanas sistēma šim sintezatoram! Uztur perfektu ūdens cirkulācijas vannu precīzā temperatūrā, tikai padoms.). Tagad otrā partija sastāv gandrīz tikai no cietiem, perfektiem dzelteniem kristāliem.

Bet par slikto partiju: Es gribu to kārtīgi iztīrīt. Bet ir grūti atrast P2NP šķīdības vai drīzāk INSOLUBILITĀTES datus. Atgādiniet man @G.Patton @William Dampier u.c., vai P2NP nešķīst ūdenī? Acīmredzot tas lieliski šķīst gan metanolā, gan DCM.- Kā ar nepolāriem? Piemēram, toluols? Vai es to varētu mazgāt ar to? Kāda būtu labākā tīrīšanas procedūra?
Pārkristalizēšana no IPA atsevišķi, es domāju.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ūdenī nešķīst, viegli šķīst nepolārās vielās.
 
View previous replies…

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Patiesībā, vai jums ir kāds avots? Jo es nevaru internetā atrast nekādus reālus šķīdības datus, kas mani kaitina.
Un tas acīmredzot šķīst etanolā un citos alkoholiskos dzērienos, tātad šķiet, ka tas varētu šķīst arī ūdenī?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ha. Ha. Ok. Nu, par laimi, ir arī citi informācijas avoti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Lūk, šāds ir attēls. Kanāriņdzeltenie kristāli no perfektas temperatūras kontroles pa kreisi, tumšāk dzeltenie pa labi, no darbības, kas ilgāku laiku ilga krietni virs 110 C.

Labākā tīrīšana tagad? Pārkristalizēt no metanola vai IPA?
 

Attachments

  • lF8dcjxSik.JPG
    lF8dcjxSik.JPG
    450.6 KB · Views: 306

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, varbūt var iztikt ar mazgāšanu ar minimālu aukstu ipa vai acetonu. bet ideāla ir pārkristalizācija šķīdinātājos, ko minējāt, vai, vēl labāk, etilacetātā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Produktu var pārkristalizēt no heksāna, metanola, etanola, izopropanola.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tāpēc es izvēlējos pārkristalizāciju no metanola Krāsu atšķirība joprojām ir s´tā, bet nedaudz mazāka. Tomēr metanola izvadīšana no kristāliem ir grūts darbs, es visu dienu strādāju ar žāvēšanu vakuumā.

Bet esmu pārgājis uz reducēšanas fāzi ar NaBH4, tagad ledusskapī stāv pudele formillamfetamīna acetonā ar MgSO4, lai rīt sālītu. Man tikai jāsaņem tīra, laba sālīšanas skābe, kuras man diemžēl pašlaik nav.
 
Top