4′-metilpropiofenona bromēšana līdz 2-brom-4'-metilpropiofenonam. Liela mēroga.

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Man atsūtīja 2-brom-4-metilpropiofenonu 4metilpropiofenona vietā, vai nātrija hidroksīda reflukss likvidētu 2-bromu?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jūs varat nekavējoties iegūt vajadzīgo vielu no alfa-brom-4-metilpropiofenona, uzrakstiet saņemtās vielas CAS numuru.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jums ir nepieciešams parastais propiofenons un pēc tam bromēt un iegūt alfa-bromopropiofenonu, vai arī jūs uzreiz izmantojat gatavo alfa-bromofenonu.
Es nesaprotu, kā jūs vēlaties no MMC atdalīt 4-metilu))))
 

Shehry

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki draugi, pirms reakcijas es izmantoju 60 ml 4 metilpropiofenona un racionālus HBr un H2O2 daudzumus. tomēr RM palika sarkans pēc tam, kad izmantoju pusi H2O2 Qty. Pēc tam es pievienoju atlikušo H2O2 daudzumu un vēlāk novēroju, ka veidojas ciets produkts. Naktī atvēlēju RM atpūsties un nākamajā rītā novēroju zaļo krāsu. Es vakuumfiltrēju RM un ieguvu 36 g produkta ar zaļu nokrāsu. filtrēšanas kolbas apakšā zem ūdens fāzes es atradu nedaudz zaļa šķidruma (apmēram 40 ml). lūdzu, norādiet man, kas ir šis zaļais šķidrums, kāpēc tas veidojas, kāpēc es ieguvu mazāk produkta un kur es kļūdījos, vadot procesu. Paldies visiem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Rakstiet precīzus reakcijā izmantoto vielu daudzumus, proti, ūdeņraža peroksīdam jānorāda tilpums un tā koncentrācija, kā arī HBr skābei. Svarīgi ir zināt arī reakcijas temperatūru un citus apstākļus. Jo precīzāk uzrakstīsiet, ko esat darījis, jo precīzāku atbildi saņemsiet.
 
View previous replies…

Shehry

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dārgais brāli, liels paldies par laipno atbildi. Es biju izmantojis 60 ml 4-metilpropiofenona, sajaucot ar 46 ml HBr (48 %). paņēmu 26 ml H2O2 (35 %) un pievienoju pa pilienam. Tomēr RM krāsa palika sarkana arī pēc tam, kad bija pievienoti apmēram 15 ml H2O2. Pat tad es biju pievienojis atlikušo peroksīda daudzumu. Sākotnējās H2O2 pievienošanas laikā RM temperatūra paaugstinājās pārāk augstu, tāpēc kolbai bija grūti pieskarties, tad to kontrolēja, ap kolbu ieliekot ledus atdzesētu ūdeni. pēc kāda laika izveidojās balta pūkaina cieta viela, un viss RM tika atstāts nostāvēties visu nakti. nākamajā rītā kopā ar cieto produktu tika atrasts zaļš šķidrums (apmēram 40 ml), un šis šķidrums atradās apakšā, tas nozīmē, ka tas nešķīda ūdens šķīdumā. ceru, ka šī informācija būs noderīga.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Visticamāk, reakcijā jums pietrūka brīvās skābes un bija tikai broms, un skābe, kā zināms, ir bromēšanas katalizators (visā bromēšanas procesā ir nepieciešama stabila ketona enolizācija). Es ieteiktu izmantot papildu sērskābi, lai nepārtraukti enolizētu ketonu, broma krāsai reakcijas laikā vajadzētu ātri izzust.
 

Shehry

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Paldies, brālīt, nākamreiz es parūpēšos... vēlreiz liels paldies.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Tas ir tik viegls process, salīdzinot ar Br2 ceļu DCM/toluolā. ❤️

Wr4V8l9ZQm
 
  • Love
Reactions: $!$

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Dīvaini, ka izrādījās, ka tās ir granulas. Taču dažkārt tā gadās. Ja struktūra ir kristāliskāka, tad galaprodukts būs vieglāk kristalizējams.
 
View previous replies…

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Nu, es neesmu 100% ievērojis procedūru, kas varētu paskaidrot. Es to vienkārši uzstādīju, pievienoju pilienveidīgi un aizgāju gulēt. Nākamajā rītā tas bija pārāk karsts, un es samazināju pievienošanu. Pēc 8 stundām pamanīju, ka pievienošana ir apstājusies, bet maisījums bija pilns ar kristāliem, un es atvēru vārstu, kas pievienoja visu atlikušo h2o2, izraisot strauju broma izdalīšanos un karstumu. Es uzskatīju, ka tas ir izšķiests, bet turpināju maisīt. Beigu beigās viss izrādījās labi. Man pat patīk granulas, jo tās ir vieglāk pārnest, izraisot mazāku sērgas iedarbību uz mani 😁. Vismaz es zinu, ka ir nepieciešams daudz, lai tas neizdotos, un tas padara to par slepkavu recepti. ❤️
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Kā to izkristalizēt? Veidojot piesātinātu šķīdumu izopropanolā un ļaujot tam nostāvēties, viss saturs "izkristalizēsies" (ar vairākām mitrām iekšējām daļām)?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Dcm etilacetāts
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18

Hidrobromskābe 47% Man izdevās atrast 47% šī reaģenta, labi?

 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
cik ml 47% hidrobromskābes ir izmantojams
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Jūs varat izmantot aptuveni tikpat daudz. Produktu (4-metilpropiofenona) tīrība ne vienmēr ir 99%+, tāpēc iespējamas nelielas kļūdas.
4mp - 1000 g
HBr47% - ~800 ml (~1100 g)
H2O2 - ~300 ml (~330 g)

Labāk sākt ar šādiem daudzumiem un nelietot reaģentu pārpalikumu, vairāk problēmu ar attīrīšanu, nekā iegūt papildu starpprodukta procentuālo daudzumu.
 
Top