4-MMC un to, ko jūs faktiski saņemat.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Man bija konversācija ar @Gordon Ramsay un @Heineken par 4-MMC, un aktualizējās tēma par testēšanu un kvalitāti, tāpēc es gribēju sākt šo pavedienu, lai fiksētu daļu no tā, ko esmu atklājis.

Aplūkojot milzīgās kvalitātes, izskata, tekstūras un sausuma atšķirības, kas konstatētas pie daudziem šo vielu pārdodošajiem pārdevējiem, nav brīnums, ka cilvēkiem ir grūti saprast, ko viņi saņem.

Arī faktisko medicīnisko pētījumu par šo vielu (un 3-MMC) ir ļoti maz, tāpēc devas, L50 un daudzi citi svarīgi faktori lielā mērā nav zināmi.

Aplūkojot dažu testu statistiku:
CLEARNET LINK

Parauga nosaukumsVielaDeva/daudzumsDatumsAtrašanās vieta
Aktīvais saturs
Pulveris
Pārdots kā: 4-MMC / Mefedrons
  • 4-CMC
Jūnijs 30, 2023
(Testēts: 2023. gada 15. jūnijs)
Vīne, Austrija
Pulveris
Pārdots kā: 4-MMC / Mefedrons
  • 4-CMC
Jūnijs 30, 2023
(Testēts: 2023. gada 1. jūnijs)
Vīne, Austrija
Pulveris
Pārdots kā: Mefedrons / 4-MMC
  • 4-metilmetkatinons
  • Metamfetamīns
  • Neidentificēts
2023. gada 15. jūnijs
(Testēts: 2023. gada 1. aprīlī)
Vīne, Austrija
Balts pulveris
Kods: 384JGS
Pārdots kā: 3-MMC
  • Metilmetkatinons
  • 1
Jun 09, 2023Tiešsaistē
Tan pulveris
Kods: 10241
Pārdod kā: 4-MMC
  • Hlormetkatinons
  • 1
2023. gada 30. maijsTiešsaistē
Donkey Kong
DK
Pārdots kā: MDMA / Ekstazī
  • MDMA
  • 4-metilmetkatinons
  • 27,30 mg
  • 5,90 mg
2023. gada 19. maijs
(Testēts: 2023. gada 21. februārī)
Cīrihe, Šveice
Balts pulveris
Kods: JB3MMC
Pārdots kā: 3-MMC
  • Metilmetkatinons
  • 1
2023. gada 17. maijsTiešsaistē, Kanāda
Gaiši balts pulveris
Kods: 86JLS
Pārdots kā: 4-MMC
  • Metilmetkatinons
  • 1
Apr 28, 2023Tiešsaistē, Nīderlande
Gaiši balts pulveris
Kods: X3s01
Pārdots kā: 3-MMC
  • Metilmetkatinons
  • 1
Apr 11, 2023Tiešsaistē, Nīderlande
Balts pulveris
Kods: IHN18
Pārdots kā: 4-MMC
  • Metilmetkatinons
  • 1
Mar 10, 2023Tiešsaistē
Pulveris
Pārdots kā: 4-MMC / Mefedrons
  • Dipentilons
Feb 28, 2023
(Testēts: 2023. gada 01. februārī)
Vīne, Austrija
Pulveris
Pārdots kā: 4-MMC / Mefedrons
  • 4-CMC
Jan 30, 2023
(Testēts: 2023. gada 10. janvārī)
Vīne, Austrija
Balts kristālisks pulveris
Kods: gnos1
Pārdots kā: 4-MMC / Mefedrons
  • N-cikloheksilmetilmetilons
  • 1
Dec 23, 2022Tiešsaistē

Es tikko ieguvu 2023 ierakstus, kas satur 4-MMC.

Kā redzams iepriekš, pat nosūtot lietas testēšanai tik mazam paraugam, vērojamas milzīgas atšķirības, un nepietiekams skaits paraugu faktiski atbilst tam, ko tie apgalvo.

Veicot testēšanu ar reaģentu mājas apstākļos, ir jāizstrādā drošs veids, kā izolēt šo savienojumu, jo gan tas, gan tā daudzās variācijas rada potenciālu risku, jo īpaši sajaucot ar MDMA, amfetamīnu un metamfetamīnu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tieši tāda ir situācija!

Tagad, publicējot šos attēlus, es negrasos nosaukt nevienu vārdu vai runāt slikti par citiem pārdevējiem. Bet, daloties ar šiem Archetyp galveno pārdevēju attēliem, es varu teikt, ka burtiski neviens no šiem pārdevējiem ne tīra savu produktu pareizā veidā, ne arī reklamē šo produktu pareizā veidā.

Tas, ko pārdod mūsdienās, ja tas ir "tīrs" mefedrons, būtībā ir neiztīrīts mefedrona pulveris vai kristāli, kas satur piemaisījumus vai šķīdinātāju.

RtbvXeycul
JD5kpGoJF4
NAPX3jS8Wk
PfGtS8FcAJ
PSj3HP16ht
Pwf4CM6Buj


Tas ir skumji redzēt kā Mefedrons var būt skaists produkts, ja tas tiek darīts pareizi. Salīdzinājumam tīra mefedrona pulvera attēls pret tīriem kristāliem būs noderīgs, lai labāk izprastu šausmīgo tirgus situāciju :(

.
S0rcbBIp4u
UPHUCL6vB2
NnRdBgc2xI


Atkal, līdzīgi kā tas notika ar amfetamīna pastu, mums patiešām ir tirgus situācija, kurā pārdevējiem nerūp produkta kvalitāte, un patērētāji to pieņem, jo nezina labāk.

Tādi attēli, kādus es ievietoju iepriekš, nozīmē ne tikai sliktu produkta kvalitāti, bet arī kaitējumu veselībai un vēl ļaunākas lietas... tādi sīkumi kā šie tumsonavā būtu jāaizliedz.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Šie kristāli ir krāšņi!
Tāpat kā 3-MMC kristāli - tie ir vienkārši skaisti, vienmēr ir žēl tos sasmalcināt haha.

Bet jā, tas liecina par vispārējo kvalitāti, ko atrodam dabā.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Manuprāt, 4MMC gadījumā ir viegli iekrist slazdā, strādājot ar viegli pieejamiem ceļiem, kas it kā pieņemamā veidā ražo mērķa produktu. Nedaudz attīrot sintēzes laikā, jo īpaši pudurus, rezultāts būtu daudz labāks. Spriežot pēc attēliem, man šķiet, ka neviens no šiem piegādātājiem nevelta laiku ne produkta tīrīšanai, ne arī ilgam un tīram kristalizācijas procesam. Viņi vienkārši vēlas ātri pārdot.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pārdodiet ātri... Tas mani uztrauc.
Kāds citā grupā kādu dienu no cienījama pārdevēja saņēma WET LSD BLOTTERS.
Iespējams, tas bija etilspirts, bet tomēr, kā jūs varat nosūtīt klientam bloteri, kas vēl ir pilns ar alkoholu, LSD nebūs pilnībā nostādināts, klientam nav ne jausmas, ko viņš ir saņēmis, visi zaudē.

Lielākā daļa man zināmo ķīmiķu nevēlas pārdot nekvalitatīvu preci, tāpēc par tādiem kļūst pārdevēji/starpnieki, kas stiepj preci... nopūta.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jā, jums taisnība, tas ir šausmīgi dzirdēt par LSD.

Strādājot ar ķīmiskajām zālēm, ir tik svarīgi pārdot tikai tīras vielas labā kvalitātē.
Sekas var būt briesmīgas, ja tas netiek darīts

Daudzi pārdevēji mūsdienās arī paši ir ražotāji, jo zināšanas par narkotiku ražošanu nav kaut kas tāds, kas ir pieejams vai saprotams tikai ķīmiķiem.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Arī fiziķi izprot procesus, taču speciālistu zināšanas ir jāpārstrādā😅.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Man šķiet, ka es vienkārši sekoju jums līdzi, jo ikreiz, kad meklēju informāciju, nonāku kādā no jūsu ziņām 🤔

Jā! Šie attēli ir tieši tas, ko es meklēju. Es jau kādu laiku gribēju izmēģināt mefedronu. Sākumā es gatavojos to pagatavot, bet secināju, ka nevēlos savā mājas virtuvē mieloties ar bromu. Tāpēc nolēmu iegādāties. Pirmais pirkums bija 2 g no viena no šeit esošajiem pārdevējiem. Lai arī ko es dabūju, tas neko nedarīja. Es iztērēju visus 2 g, un man pat nesāpēja galva.

Agrāk es biju skatījies uz Archetyp, tāpēc es esmu redzējis šīs bildes iepriekš. Gāja cauri vairākiem sarakstiem, es zvēru, ka viens no tiem vienkārši izskatījās kā p2p.

Vismaz tagad es zinu, ka man būtu jāmeklē sniega pārslām līdzīgi kristāli, tāpēc paldies.

Turklāt šķiet, ka visi pārdevēji ir ES. Šķiet, ka tas ir tāds produkts, ar kuru kāds varētu ātri kļūt bagāts ASV. Īpaši, ja viņi izgatavotu kvalitatīvu produktu, lai cilvēki zinātu, kādam tam jābūt. Šāda rīcība samazinātu to mazo konkurenci, kas ir.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Haha Es priecājos, ka varu jums palīdzēt ar šiem ziņojumiem :D

. Domāju, ka ikviens, kas spēj kvalitatīvi izgatavot šo produktu, ir gatavs veiksmīgam biznesam, jo tirgus vēl ir diezgan mazs, bet strauji aug!
Šobrīd ir viegli izcelties no pūļa ar augstas kvalitātes produktu.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nē katrs ķermenis izgatavots tīrs kristāls viens daži % cilvēku, kuri vēlas izgatavots produkts premium daudz laboratorijas izgatavots netīrs produkts vēlas pārdot ātri un lēti....
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nē katrs ķermenis izgatavots tīrs kristāls viens daži % cilvēku, kuri vēlas izgatavot produktu premium daudz laboratorijas izgatavots netīrs produkts vēlas pārdot ātri un lēti
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
4mmc sintēze ir ļoti vienkārša, bet lielākajai daļai ražotāju nesaprotama. no tā, kas redzams, liela problēma ir tīrība, kur laboratorijas par to nerūpējas, bet gan par daudzumu un ātrāko un lētāko veidu, kā to izdarīt. cita problēma ir kristalizācija, kas arī ir ļoti vienkārša, bet lielākajai daļai laboratoriju nl vai pl vai de tā ir liela problēma. Kvalitāte = cena.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Es redzu, ka lielākā daļa 4MMC tiek pārdota par 5 tūkstošiem par kilogramu, faktiski neņemot vērā kvalitāti, tāpēc šaubos, vai tirgus pašlaik cenšas diferencēt.

Kad mēs redzam, kā izskatās rezultāti no video ceļvežos un ko kāds cits piedāvā, es nekad neesmu redzējis kristālus, kas pietuvinātos šiem attēliem/video no BB administrācijas, un ir skumji, ka viss produkts, kas tiek pārdots, ir no nelielas kvalitātes, kā parādīts iepriekš.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Esmu redzējis tikai 3-MMC ar tiem skaistajiem stiklainajiem kristāliem...
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Tikai 1 video ir labs, kur jūs veicāt reālu tīru un labu 4mmc ar benzēnu, kāpēc, jo, kad jūs metat skābi, jums ir nepieciešams iegūt milf baltas krāsas šķidrumu, tad jūs nesaņemat sūdus produkta iekšpusē. tikai mazgāt acetonu nepietiek, lai mazgātu visus sūdus produkta iekšpusē.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Drīz sāksim 4MMC partijas ražošanu, un es esmu sajūsmā, ka man izdosies izgatavot stiklam līdzīgus kristālus, piemēram, šo :). Redzēsim..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ņemot vērā visas dažādās receptes un to, ka cilvēki ražo lietas slepeni, bez izglītības un laboratorijas aprīkojuma, daži no šiem cilvēkiem pat nezina, ka ražo 3 mmc, kad mēģina izgatavot 4 mmc. Tas, cik daudz informācijas ir nepieciešams, lai izveidotu stabilu karbonizāciju, novirzītu pareizo pozīciju un iegūtu tīru aizvietotāju...... Tas ir ļoti daudz. Ir grūti para novirzīt ketonu, ketoni ir meta direktori. Cik man zināms, nav iespējams iegūt augstāku nekā 92 % tīrību nevienam aizvietotājam aromātiskajam ketonam. Tas ir kā ņemt maisu ledus no ledusburga. Es domāju, ka katjoni ir tieši tādi paši, kā aldehīdi ir problemātiski tā paša iemesla dēļ. Ķīmija ir nomācoša
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Šis forums ir pārsteidzošs, l atmeta meklēšanu faktiski, bet l redzēt cerību šeit.
Un jā, Darknet lietas pēdējos divus gadus bija viss sūds. Mēs zinām.
 
Top