4-MMC un to, ko jūs faktiski saņemat.

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Šis forums ir pārsteidzošs, l atmeta meklēšanu faktiski, bet l redzēt cerību šeit.
Un jā, Darknet lietas pēdējos divus gadus bija viss sūds. Mēs zinām.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
3h formā 2b4m līdz mmc HCl kristālam
Nevajag izmantot acetonu IPA spirtu dcm nav nepieciešams filtrēt to uz Buknera piltuves.
Sakratiet un cepiet.
 

Attachments

  • NVy0iz8pQL.jpg
    NVy0iz8pQL.jpg
    383.5 KB · Views: 41
  • 9bWp8FJsgt.jpg
    9bWp8FJsgt.jpg
    422.7 KB · Views: 43

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ļoti skumji redzēt, ka mūsdienās jūs pat nesaņemat to, ko lūdzat.. Zāļu tirgi vairs nav tādi, kādi tie bija.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
Bulshit ja u zina, kā veikt, tad u ir gandrīz par brīvu visas zāles
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Es piekrītu, bet es runāju par ielas tirgu, nevis par to, kā sintezēt pašam. Vispirms formulējiet manu vēstījumu, tad rīkojieties gudri.
 
  • Like
Reactions: $!$

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Esmu ļoti priecīgs, ka uztriecos uz šo pavedienu. Liels paldies par dalīšanos! Es visur meklēju tieši to, ko jūs sniedzāt, kas būtībā ir tikai saraksts ar to, kas šīs lietas "patiesībā" ir. Ar An AI palīdzību man izdevās izveidot pievienoto tabulu, kurā uzskaitīti visi diega sākumā uzskaitītie reaģenti.
No AI:
Slejā "stiprums" ir balstīts uz subjektīviem ziņojumiem, un tas var atšķirties atkarībā no individuālajām reakcijām un devām. Izdevumu ailē ir norādītas to reaģentu izmaksas, kas nepieciešami savienojuma sintēzei.Slejā "Tīrība" ir norādīts, cik tuvu savienojums ir faktiskajam mefedronam tīrības ziņā.
Joprojām ir grūtības pierunāt AI sniegt skaidrākus katra savienojuma aprakstus, bet tas, kā tas ir tagad, man šķiet diezgan noderīgi. Taču tas man radīja jautājumus: Kāpēc hlormetkatinons ir uzskaitīts kā "visaugstākās" tīrības pakāpes, ar viszemākajām izmaksām, bet "vāja" iedarbība? Tas pats ar N-cikloheksilmetilonu? (izņemot izmaksas)

@BevItUp "Turklāt šķiet, ka visi pārdevēji ir ES. Šķiet, ka tas ir produkts, ar kuru kāds varētu ātri kļūt bagāts ASV. Īpaši, ja viņi izgatavotu kvalitatīvu produktu, lai cilvēki zinātu, kādam tam jābūt..."
Nevar piekrist jums vairāk!!! Tik daudz cilvēku šeit lūdz īstu piedāvājumu, un es grasos viņiem to sniegt. Bet spēcīga... Ne vājš? lol?

Es patiešām novērtēju visu jūsu ieskatu arī @Gordon Ramsay!
 

Attachments

  • qtzGQpAO0i.png
    qtzGQpAO0i.png
    221.3 KB · Views: 15

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
3cmc ir kā ātrums vai metamfetamīns ir ciets miegs nākamajā dienā
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
IT ir 3cmc daudz laboratorijas nevar izgatavot kā šis stikls daudz ir netīrs brūns dzeltens, ja u to izgatavots u var izgatavot miljonu $ 100kg var izgatavot apmēram 1 dienu
 

Attachments

  • Yto7VeRW9z.jpeg
    Yto7VeRW9z.jpeg
    1.1 MB · Views: 15

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
🤑🤤🤑

Varbūt es vispirms mēģināšu 3CMC????
 
  • Like
Reactions: $!$
Top