4-MMC (mefedrona) sintēze. Pilnīga video pamācība.

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tāda pati problēma, ar kuru sastopos arī es. Patiesībā galaprodukts asaro acis un dedzina mēli
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, vai kāds, lūdzu, var padalīties ar uzticamu 2-brom-4-metilpropiofenona vai 4-metilpropiofenona piegādātāju Eiropā? PM ime, ja šeit forumā nav atļautas reklāmas. Būtu pateicīgs arī par jebkuru padomu, kuru no tiem ir drošāk (mazāk novērots) iegūt. Es nevaru vien sagaidīt, lai izmēģinātu video redzamo sintēzi, bet man ir nepieciešams iegūt izejmateriālu.
 
Last edited:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Šobrīd es nevaru atrast 250 ml konstantā spiediena cilindra dalāmo piltuvi. Vai man ir kāda cita iespēja? Vai kāds var sniegt ideju?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Thanx mate, mana kļūda. Es gribēju teikt

Pastāvīga spiediena piltuve. Kā es varu tādu improvizēt?

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Klaizena adapteri var pievienot ar parasto piltuvi... Vai arī pilināt pilienu pa pilienam, izmantojot acu pilienu pilienveida pipeti/paster pipeti no aptiekas.
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
"Metilamīns 40% (ūdens šķīdums) - 200 ml"

Vai to var aizstāt ar metilamīna HCI? Es pamanīju, ka tas ir pārslveida pulveris, vai kāds to ir izmēģinājis?
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Es atradu šo, bet reāla risinājuma beigās nav, domāju, ka arī šī amata OP ir aizķēries:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamine-hcl-usage.1135/#post-3791
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Sākot ar 100 g 2br4m, esmu izpildījis soļus kā video, bet benzola vietā esmu izmantojis toluēnu un nmp vietā esmu izmantojis dmf.
Mans iznākums bija tikai 10 g pulvera, man jāpiemin, ka 55 sālsskābes vietā es izmantoju dažus pilienus, jo neesmu pārliecināts, vai zinu, kā izmērīt PH. Vai ir kāds ieteikums, kur es kļūdījos?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien. Jūs jau atbildējāt.
Lielākā daļa jūsu produkta ir brīvās bāzes formā. Es izveidoju tēmu par pH, uzreiz pēc tās publicēšanas izveidoju saiti uz jums.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Hei, pirmo reizi publicēju plakātu ilgu laiku lasīju šeit un daudzās citās ķīmijas forumos.

Pirmkārt, liela cieņa ekspertiem šeit par palīdzību topošo ķīmiķu kopienai, jūs esat devuši man ticību un daudz vairāk cerību manā mācību ceļā, un, kad es esmu ieguvis vairāk zināšanu ar organisko ķīmiju, es ceru, ka tuvākajā nākotnē kaut kādā veidā varēšu atdot ..

Lai nu kā, bet par manu ziņu būtību. Es pēdējā laikā esmu daudz mācījies skaidrā tīklā no Rhodium un erowid arhīviem u.c., lai paplašinātu savu darbības jomu un izpratni par vispārpieņemtajām metodēm, ko izmanto ķīmijā, un es patiešām stingri ticu, ka es lēnām gūstu labu izpratni par visiem pamatiem, tā sakot. Tomēr, manuprāt, var teikt, ka esmu nonācis strupceļā un man ir vajadzīgs padoms.

Sākotnēji es cerēju iemācīties ražot fenil-2-propanonu (P2P), pēc tam turpināt gatavot kristālmetālu, ko esmu izmantojis agrāk.
Tomēr pašlaik man nav atbilstoša aprīkojuma(drīzumā iegādāsies destilācijas komplektu, atbilstošu stikla trauku komplektu, magnētisko maisītāju un vakuumu u. c.). Es godīgi zaudēju ticību un kļuvu pārāk neapmierināts, lai veiktu pienācīgu mēģinājumu.
Es atradu labu avotu nitroetāna iegūšanai vienam no sintētiskajiem materiāliem, ko es nopietni apsveru, izmantojot eBay, kā šķidru "nagu suku slotiņu glābšanas līdzekli" kopā ar citiem regeantiem, bet es joprojām šaubījos par savām spējām bez pašlaik pieejamā aprīkojuma.

Tāpēc pēc šī sākotnējā kritiena es esmu centies saglabāt pozitīvu attieksmi un vienkārši uzsūkt tik daudz, cik vien varu, par organisko ķīmiju..

Jebkurā gadījumā, tad man gadījās paklupt uz šo vietni, lasot par to citos forumos, un atradu šo apbrīnojamo vietu, kur saturs ir daudz svaigāks, un kopiena šķiet daudz izglītotāka nekā citi, ko esmu redzējis, un tad es atradu šo konkrēto pavedienu, kas īpaši piesaistīja manu uzmanību. Man patiešām patīk, kā šis videoklips tika apkopots, un tagad esmu pievērsies 4-MMC ražošanai, lai radītu galaproduktu manam pirmajam legālajam eksperimentam.

Drīzumā man būs viss nepieciešamais aprīkojums, lai to reāli izmēģinātu, un es cerēju, vai es varētu lūgt dažas lietas, vienlaikus neprasot pārāk daudz.

Esmu atradis piekļuvi visām sastāvdaļām, izņemot dažas acīmredzamas, jo, cik man zināms, tās tiek diezgan stingri kontrolētas.

Regeanti, par kuriem es runāju, ir 4-metilpropiofenons un metilamīna hidrohlorīds (40 % ūdens šķīdums).

Esmu izlasījis abas saites, kuras esmu pievienojis tālāk, attiecībā uz ražošanu no nulles. Tomēr es gribēju uzzināt, vai, pirmkārt, attiecībā uz metilamīnu ir iespējams visu recepti samazināt, vienlaikus izmantojot tieši to pašu video metodi, kas aprakstīta šajā tēmā. Tas man patiešām palīdzētu, padarot manus pirmos mēģinājumus kopumā pieejamākus. Vai arī šeit ir kāda mazāka mēroga metode, uz kuru jūs varētu mani norādīt, kas arī būtu lieliski =)

Metilamīna hidrohlorīda sintēze lielā mērogā

Attiecībā uz mēroga lielumu man ir piemērota zemāk piedāvātā metode, ko es atradu 4-metilpropiofenonam, tomēr šajā posmā es cerēju, ka kāds eksperts šeit varētu (ļoti lūdzu) izveidot padziļinātu video vai norādīt man pareizo virzienu, lai atrastu labu metodi, kas ir mazliet draudzīgāka "amatieru ķīmiķiem"...?

4-metilpropiofenona sintēze no toluola pēc Frīdela amatniecības reakcijas 1 kg mērogā.

Paldies par jūsu laiku, puiši un meitenes, un es ceru, ka tuvākajā laikā jūs visus informēsim par maniem ceļojumiem un taku skrējieniem. Esmu ļoti apņēmības pilns apgūt pēc iespējas vairāk, un jebkura palīdzība ir ļoti pateicīga. Lūdzu, rakstiet man, ja jūtaties ērtāk apspriest lietas šādā veidā.

Veselība,
Sitr1x.
 
Last edited:

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tāda bija arī mana sākotnējā doma, jo iepriekš esmu lasījis līdzīgas problēmas ar citiem sintaktiskiem tekstiem pavedienos.

Tātad es pieņemu, ka acetonu vajadzētu sintezēt pašam, vai tomēr var iztikt, izmantojot acetonu no veikala? Vai arī ir kāda īpaša tīrība, kas man būtu jāmeklē, kad runa ir par šāda veida ķīmiju, kas man būtu jāievēro? Paldies
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tā kā biju pārāk aizņemts ar lasīšanu, es neapzinājos, ka metilamīna sintēzes video, ko lejupielādēju fonā un ko minēju savā iepriekšējā ierakstā, patiesībā ir veikts pienācīgā sākuma mērogā lol

Tāpēc, lūdzu, neņemiet vērā šo daļu. Man vienkārši būs jāgaida, līdz es saņemšu savu pienācīgu stikla trauku un destilācijas komplektu, šķiet.
 

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds no klātesošajiem zina, kāda ir racēmiskā 4mmc iedarbības atšķirība salīdzinājumā ar enantiomēra 4mmc iedarbību? es gribu zināt, vai ir vērts to izgatavot
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Jā! Labs lūgums, es arī to labprāt.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Sveiki. Ja es izšķīdu 2-brom-4-metilpropiofenonu NMP, visu to uzsildītu līdz 40 grādiem C un tikai tad pievienotu metilamīnu 40 % ūdenī, vai man tas ir jāpievieno pa daļām, lai nepārsniegtu minētos 60 grādus C, vai es to varu pievienot visu uzreiz? Tikai pēc metilamīna pievienošanas es pievienoju aukstu ūdeni un benzolu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jūs varat pievienot visu metilamīnu uzreiz, un īpaši neuztraucieties par augsto temperatūru.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Paldies par atbildi. Tikko pamanīju, ka, pievienojot metilamīnu 40% ūdenī 2-brom-4-metilpropiofenona šķīdumam NMP (uzsildīts līdz 40 grādiem C), temperatūra strauji paaugstinājās līdz 60 vairākiem grādiem. Tāpēc manas bažas.

Galu galā produkts tik un tā iznāca zils, to nebija iespējams noskalot ar acetonu, bet tas bija tāpēc, ka acetons nebija ledus auksts (man nebija sausā ledus, lai to atdzesētu) un bija istabas temperatūras. Līdz ar to, iespējams, piemaisījumu masa un degradācija/pārvēršanās dimerā.

Tomēr vēlreiz paldies
 
Top