4-MMC (mefedrona) sintēze ar DCM

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Esmu izmēģinājis šo sintēzi un ieguvu iznākumus, kas svārstās no 30 % 45 %. Dalos ar informāciju, ja tā varētu būt noderīga citiem. Un otrādi, citi cilvēki varētu zināt izmaiņas šajā sintēzē, lai iegūtu lielāku iznākumu.

Uzlabojumi vienmēr ir apsveicami.

Nepieciešams:
100 g 2-brom-4-metilpropiofenona
500 ml DCM
200 ml metilamīna 40 % ūdens šķīdums
60 ml HCI 30÷ ūdens šķīdums
550 ml Acetons
2 L Deminiralizēts ūdens
PH mērīšanas sloksnes
1 L IPA

Aprīkojums:
Apļa dibena kolba 2 L
Karstā plate
Mērglāzes 1 L
Kristalizācijas trauks
Vakuuma sūknis
Buknera kolba

1. Pievienojiet 100 g 2-brom-4-metilpropiofenona 500 ml DCM un ļaujiet tam izšķīst.
2. Pievieno 200 ml metilamīna 4 porcijās.
3. Pēc 30 minūtēm novieto uz karstās plīts un samaisa.
4. Temperatūra 32-36 C 4 stundas vai 40 C 2 stundas.
5. Izskalo mērglāzē ar demi ūdeni, līdz vairs nav metilamīna smakas. Pēc pievienošanas samaisa vai sakrata.
6. Pievieno ledus aukstu acetona/HCI šķīdumu 550ml/60ml vai pievieno ledus aukstu acetonu un pēc tam pievieno HCI.
7. Izmēra PH, jābūt 6.
7. Ievietojiet 4-MMC frībāzi saldētavā uz 12 h.
8. Noskalojiet ar ledus aukstu acetonu caur Buknera filtru.
9. Ja esat ieguvuši sausu 4-MMC, pagatavojiet 50/50 pusūdens un IPA šķīdumu. Pievieno 1 g uz 2-3 ml šķīdinātāja. Vāra, līdz 4-MMC (ne ilgāk, nekā nepieciešams, apmēram 1-3 min.). Ielej kristalizācijas traukā. Kad istabas temperatūrā kristalizācija apstājas, trauku ielieciet ledusskapī. Pēc tam ielieciet saldētavā, un jums paliks skaisti izskatīgi kristāli.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@HerrHaber šī ir metode, ko es līdz šim izmantoju.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Mitrie kristāli
 

Attachments

  • 9HNRIJXl5E.jpg
    9HNRIJXl5E.jpg
    1.2 MB · Views: 468

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Tas ir daži smalkas kristāls jums tur ican smarža tas iemeta ekrānu jau 😄 4mmc bija man vismaz nekad rreally populārs šeit ASV, bet es iegādājos dažus kg, pirms tas got likts uz aizliegumu diemžēl pagājis, bet dārgi garām. Bet 4mmc absolūti nākamais manā sarakstā, kā drīz. Kā es pabeidzu a-pvp Synth. Tātad jūs iegādājaties bromoketonu, izlaižot bromonatio. Visi kopā? Es atradu dažus šķietami labus metilpropiofenona avotus, bet es nekad nevarēju atrast 2 bromo sugas, kas būtu super!
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Paldies. Tam noteikti ir smarža. Tomēr es nebiju apmierināts, tāpēc atkārtoju mazgāšanas un kristalizēšanas procedūru.

Jā, es cenšos izvairīties no darba ar bromu. Un jā, mans piegādātājs nodrošina augstas kvalitātes bromketonu, un viņi zina, kā to nosūtīt.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
4 punkts. 35 grādu temperatūrā reakcija notiek divās stundās, 40 grādu temperatūrā būs vairāk piemaisījumu. Kāds ir pulvera iznākums? Kristāls ir netīrs.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Jūs kļūdāties. Tās 4 h 35 c
Lasiet, nevis tikai skatieties uz manu kristālu. Ur anwsers ir manos ziņojumos lol.
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Atvainojiet, es nepamanīju vielas izlaidumu. Tagad redzu, ka tas ir nomācoši 35-45.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Citā sintēzē tiek izmantots arī NMP. Vai tas faktiski nav nepieciešams? Vai tā neizmantošana samazinās iznākumu?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Par to neesat pārliecināts. Šī sintēze darbojas, bet, iespējams, ir labāki veidi. Izmēģiniet to, un jūs to uzzināsiet. Man tas nostrādāja.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@SonicNL, gribēju uzzināt, vai, aizstājot NMP ar DCM, pirms ļaut slāņiem sadalīties, joprojām ir nepieciešams pievienot benzolu? Vai esat to pārbaudījis? Tāpat interesē, vai jūs žāvējāt frībāzi virs MgSO4?

Izpētīju šo sintēzi https://bbgate.com/threads/mephedrone-synthesis-4-mmc-in-nmp-solvent-large-scale.231/, bet NMP vietā izmanto DCM, kā arī etilacetātu acetona vietā, un neesmu pārliecināts, vai benzols ir nepieciešams vai ne.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Hei, vēlu atbildēju, bet, lai atbildētu uz jūsu jautājumu:
Nē, benzola pievienošana nav nepieciešama, jo šķīdinātājs ir DCM, nevis benzols. Benzols ir kancerogēnāks par DCM.

Es neesmu izmēģinājis NMP, un es neesmu eksperts, varbūt kāds cits var uz to atbildēt.
 

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Why hcl 30% not 35-38 % ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jo tas darbojas tieši tāpat un ir lētāk/vieglāk atrodams, iespējams
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
jā, ir daudz valsts ir grūti atrast 35-38% skābes
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, jūs varat atrast arī sililhlorīdus, lai izgatavotu bezūdens hcl vai iegādātos ēterī vai metanolā.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Meklēja, bet nevarēja atrast izmantojamu informāciju. Vai jūs varētu sniegt sīkāku informāciju?
 

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Šai sintēzei nav nepieciešams atgaitas kondensators? Dcm karsēts līdz 40 grādiem (viršanas temperatūra) dažkārt var izraisīt sprādzienu, karsēts tik ilgi šādā temperatūrā slēgtā kolbā?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
labāka prakse ir izmantot kondensatoru ar balonu vai cimdu, kas nosedz izeju, nav nepieciešams cieši aizbāzt aizbāzni
Es šo sintēzi veicu DCM un izmantoju 0 karstumu, tikai labi samaisot un atstājot uz nakti.
 

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Bet, ja es veicu šo sintēzi, sildot līdz 40 grādiem ar slēgtu kolbu, ir iespējams sprādziens?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
drīzāk iespējama nekā iespējama Es teiktu, ja visa masa atrodas 40C temperatūrā slēgtā stikla sistēmā.
iespējams, ka autors to ir vienkārši iestatījis uz 40C, nemērot masas temperatūru, vai varbūt es viņu nenovērtēju par zemu.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Tas varētu būt man, bet lasīt, ka nekur nav izmantota slēgta kolba. Un kāpēc jūs to darītu? Slēgta kolba, ja spiediens kļūst pārāk augsts, aizbāžnis atplīst nekas vairāk nekas mazāk.
 

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Spiediena veidošanās, ja jūs pilnībā aiztaisāt, es ieteiktu nedaudz aiztaisīt, lai novērstu spiediena veidošanos un arī aizturētu jebkādus izgarojumus / smakas, protams, ir ieteicama kāda veida ekstrakcija. Man ir ērti izmantot temperatūru no 38 °C līdz 40 °C, veicot 4MMC sintēzi, izmantojot DCM. Var arī izmantot 0 °C temperatūru 18 līdz 24 stundas, vēlams 24 stundas.
 
Top