4-MMC (mefedrona) sintēze ar DCM

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Šai sintēzei nav nepieciešams atgaitas kondensators? Dcm karsēts līdz 40 grādiem (viršanas temperatūra) dažkārt var izraisīt sprādzienu, karsēts tik ilgi šādā temperatūrā slēgtā kolbā?
 
View previous replies…

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Spiediena veidošanās, ja jūs pilnībā aiztaisāt, es ieteiktu nedaudz aiztaisīt, lai novērstu spiediena veidošanos un arī aizturētu jebkādus izgarojumus / smakas, protams, ir ieteicama kāda veida ekstrakcija. Man ir ērti izmantot temperatūru no 38 °C līdz 40 °C, veicot 4MMC sintēzi, izmantojot DCM. Var arī izmantot 0 °C temperatūru 18 līdz 24 stundas, vēlams 24 stundas.
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Hallo guys,
Es arī dodu priekšroku metodei DCM.
Es sajaucu 100 g bromketona 300 ml DCM un lēnām pievienoju 200 ml metilamīna 40%a.q. šķīduma.

Tagad mans jautājums, kāda temperatūra un laiks būtu vislabākais.
Pēdējo reizi es uzturēju 36-37 grādu temperatūru, un reakcijas laiks bija 3 stundas.
Bet produkts pēc oksidēšanas bija ļoti zils.

Kā es varu labot vislabāko attiecību starp temperatūru un gatavošanas laiku?
Mazāka temperatūra = ilgāks reakcijas laiks?

Kāda temperatūra nedarbojas.

Vai kāds var palīdzēt un paskaidrot temperatūras un gatavošanas laika iemeslus?

Liels paldies.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Mana pieredze liecina, ka to var viegli izdarīt 40 (rm temp! Izmantojiet stikla termometru, kas ieiet jūsu maisījumā). DCM, šķiet, ļoti nelabprāt sāk faktiski vārīties (it kā tam būtu sava veida buferzona). Ja es paaugstinu temperatūru, tas spītīgi paliek pie 40.

Jebkurā gadījumā. Šī laika/temperatūras attiecība ir svarīga tikai tiem, kas pastāvīgi steidzas. Tas, ka reakcija ilgst noteiktu laiku, nenozīmē, ka jums ir stingri jāpalaiž hronometrs. Produkts neiet prom. Uz 35 pa nakti, 25 pa nakti, 40 pēc 2 stundām, 40 pēc 8 stundām . jūs iegūsiet tādu pašu rezultātu (kur, imho, ilgāk = labāk).
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
veidlapas 1kg 2b4m 400g 4mmc pulveris vai kristāls ?? wow
Es biju get daudz gadu iet 880g pulveris 820g kristāls uz dcm tagad man 600g kristāls ir labāks, kurš es daru visu savu darbu 2h kristāls, ko es darīju tagad tajā pašā day.All info kā veikt u ir forumā, ja zinu somting par ķīmiju.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u izmantot 400g 2b4m un iegūt 400g pulvera 4mmc ???
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
265,5.
Reakcija, ko veicu neilgi pēc tam, bija reakcija no 200 g, bet tajā tika izmantoti 800 dcm. Šī deva 165 g. Tātad tas ir aptuveni 75 procenti (ja ņem vērā dažus zudumus kristalizācijas laikā). Daudz labāk nekā tajā, kurā tika izmantots pārāk maz DCM.

Tātad 6 stundu reakcija man jāatzīst, ka tā nebija tik laba (nākamajiem lasītājiem).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
2h 40° to labākais veids uz dcm true.
A lot u lost when u wash it acetone daudz produktu joprojām ir uz dcm, kad to mazgāt
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Meph in DCM
 

Attachments

  • 5WJN0nE4Df.jpg
    5WJN0nE4Df.jpg
    3.4 MB · Views: 41

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Manuprāt, 300 ml DCM ir pietiekami daudz šim BK4 daudzumam, 500 ml, manuprāt, ir pārāk daudz, un tā vietā jūs varētu ietaupīt naudu.

Cik ilgi ilgst jūsu kristalizācija?

Ceru, ka jums klājas labi.
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Man aizņēma 1 dienu
 
View previous replies…

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Tie izskatās jauki.

Tātad viss šķīdums, kas saturēja jūsu šķīdinātāju un jūsu izvēlēto/os šķīdinātāju, pilnībā izkristalizējās 1 dienas laikā, vai arī šie kristāli ir izņemti, pirms visa kristalizācija bija beigusies?

Mēs arī izmantojam aptuveni dienu, bet esam palielinājuši šo laiku līdz 36 stundām un pašlaik no 1000 g BK4 sintēzes iegūstam aptuveni 600 g kristālu, iespējams, man ir metode, ar kuru es varu to palielināt vēl vairāk, bet tā nav pārbaudīta, tāpēc es nevaru apstiprināt.

Ļoti tīrs, labs darbs tur pal.
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Paldies, es redzu jūsu kristālus?
 
Last edited:

Albert13

Don't buy from me
Member
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Vai runa ir par kristalizāciju ledusskapī?
 
Top