Looking for a vendor 4-MMC mefedrona, triptamīna un disso ražotājs

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Es meklēju 4-MMC vai mefedrona ražotāju. Es meklēju arī tos, kas var ražot vai piegādāt 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK un 5-meo-pce (vai pcp). Es neņemšu vērā pārdevējus, kas izspiež cenas, un tos, kas ir nepieredzējuši. Es pērku lielos apjomos, bet sāku ar mazāku daudzumu, kas laika gaitā palielinās atkarībā no tā, cik labi es jūtos ar piegādātāju. Par tām nav iespējams vienoties.

Īpaša tīmekļa vietne un/vai klātbūtne DN tirgū ir priekšrocība, bet nav obligāta, ja par jums ir kāds atbilstošs cilvēks, kas par jums galvotu.

Darījumam jābūt noslēgtam uz apsardzes rēķina.

Nākotnē plānoju izveidot savu 4-MMC. Bet, ja piedāvājums būs lielisks un piegādātājs profesionāls, es apsvēršu iespēju pašam to neražot un turpināšu pirkt. Esmu pieradusi pie augstas tīrības pakāpes un profesionāli izgatavotiem produktiem, tāpēc zinu, kā izskatās pareizs produkts, un būšu ļoti izvēlīga.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Sveiki.
jums būs problēma es arī jau sen meklēju 4mmc, tāpēc izveidoju kontu šeit. tur, kur es dzīvoju, 4mmc ir ļoti sliktas kvalitātes, bet ļoti lēts...... Ja kādam ir kvalitatīvs 4mmc, es arī to pirksim!!! Ķīna vai Indija vairs neražo šos medikamentus, kas ir žēl ;(
 

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Sveiki! Vai esat kādreiz mēģinājis iegādāties no viņiem?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Nē, bet viņi pārdod nelielu gramu, kā u redzēt
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Es varu jums nodrošināt dažus 4 mmc paraugus, lai tos pārbaudītu, gandrīz 99,9 % tīrības pakāpe.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Vai šis piedāvājums joprojām ir labs?

Es labprāt samaksāšu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Atļauts. Pastāstīšu jums vairāk, pēc dažām stundām mēs ieviesīsim funkcionalitāti, kas ļaus ikvienam droši pirkt un pārdot forumā, nebaidoties no krāpšanas.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, mēs esam MefedronsRus.. Mēs specializējamies mefedrona ražošanas un piegādes jomā, Mēs varam palīdzēt :)
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Bet jūs taču esat tikai Apvienotās Karalistes un Apvienotās Karalistes valstspiederīgais, vai ne ?
 

SubFocus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
puiši, man vajadzīga palīdzība, tā kā jūs esat no Krievijas, labi, ka jūs esat krieviski runājoši. rakstiet lis, es nevaru atrast normālu recepti.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
ja vēlaties mefedronu arons stīvenss ir jūsu cilvēks, telegramā viņš ir @asbbgate
viņš nodrošinās vislabāko cenu un vislabāko kvalitāti.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Jūs varat arī iegādāties ketamīnu. Es nezinu, vai viņam būs triptamīni, bet noteikti viņš tos var dabūt.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Ja saskaņā ar jūsu pieprasījumu.
Mēs varam viegli izpildīt jūsu vajadzības.

Šajā forumā mēs varam veikt darījumus ar depozītu.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Sveiki! Kā jau @sadow teica, mēs varam piegādāt 4MMC😉

Apskatiet mūsu piedāvājumus BB tirgū un pievienojieties mūsu grupai!

[GROUP=73][/GROUP]
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Meklē 4-MMC pārdevēju gan maziem daudzumiem, gan liela apjoma sūtījumiem, ideālā gadījumā no valstīm, kas nav ES valstis.
Nav padoma par DNMs pārdevējiem, izņemot vienu (vienīgais nav UK vai PL, vienīgās valstīs, kur 4-MMC ražošana ir milzīga, bet nav nosūtīšanas ārpus to valstīm, jo ir lieli riski, nosūtot to ārpus tām), visi pārējie piegādā tikai lētus nejaušus katinonus, kas nopirkti no Ķīnas vai ES noliktavās atlikušajiem.

Paskatieties paši dažādos publiskos oficiālos laboratorijas testu rezultātus un redzēsiet, cik daudz pārbaudīto "4-mmc" nav pat 3-mmc, bet gan 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC utt. utt.

Neinteresē arī nejaušs surogātpasts no pārdevējiem, kas pārvadā tikai 20+ produktus / pārsūtītājiem - bieži vien pat ar labiem nodomiem un likumību, viņi nevar pārbaudīt / izmēģināt katru partiju katram savienojumam, viņi uzticas savam vairumpiegādātājam, un krāpšanās ar katinoniem ir vislielākā tendence. Tātad bezjēdzīgi, jo 4-mmc sintēze ir lēta un vienkārša, atrast prekursorus arī ES nav liela problēma.

Tiešais ķīmiķis/ražotāji specializējušies tikai dažās ķimikālijās, bet tādas dažas izgatavotas profesionāli, ar lielu slēptu un voched no pircējiem ar labu reputāciju. šeit vai citās uzticamās kopienās.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
??? Jauks joks, atrodot 4-MMC (4-metilmetkatinonu) no porcelāna..
RC pārdevēji no Ķīnas pat sadedzina atlikušās krājumus, tiklīdz kāds savienojums tiek aizliegts - viņi riskē ne tikai slēgt savu biznesu, bet arī (burtiski) zaudēt galvu.
Protams, ir arī pagrīdes pārdevēji (lielākoties tie sadarbojas ar organizēto noziedzību vai Meksikas karteli), bet noteikti ne 4 mmc sintēzei..
 
Top