5-MeO-tripamīna sintēze no melatonīna

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kādam vajadzētu spert papildu soli un pirms paskābināšanas vai tās vietā pievienot dimetilēšanu, lai

5-meo-dmt....(?)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Pirmajā posmā acetila grupas hidrolīzi (N-deprotektēšanu) var veikt gan ar skābi, gan bāzi (ko es izvēlētos), bet tas, iespējams, nav tas, ko jūs domājāt ar paskābināšanu, un tā iegūst primāro amīna (R-NH2) mexamīnu, ko var tālāk dialkilizēt (dimetils ir tikai populāra izvēle starp daudziem) un ar preparatīvo veselo saprātu vienkāršu metodi izolēt un attīrīt N,N-dialkil-5-MeO-triptamīns ir hidrohlorīda sāls veidošana ar HCl, tādējādi iegūstot stabilu baltu (mexamīna hidrohlorīda gadījumā) cietu vielu, nevis brūnganu cietu vielu, ko labāk uzglabāt saldētavā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es domāju 5-meo-dmt, un tā bija mana dabiskā doma, jo tas ir kūpināms šādā formā, un tā ir dabiska forma, kas sastopama augos un Kolorādo upes krupju izdalījumos. vit ir arī viegli pagatavojams, izmantojot dimetilēšanu, ja monamīns etāna daļas terminālajā pozīcijā. Tam ir daudz pierādīta labvēlīga iedarbība, kas nav pierādīta dialkilšķirnes un 30 mg devas izrāviena pieredzei.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Visi šie materiāli ir legāli pieejami man, lai es varētu iegādāties. ive izlasīju komentārus un redzēju, ka tā nav aktīva un ir prekursors citām 5meo ķimikālijām. Vai būs viegli pagatavot 5 meo mipt, tā ir vienīgā ķimikālija, kas interesē mani triptamīni. dipt arī varētu darboties.
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nu melatonīns ir pieejams lielos daudzumos par salīdzinoši zemu cenu, un melamīnu no tā ir viegli iegūt pieklājīgos daudzumos, 5-MeO-tripamīnu daži pārdod arī šeit, šajā forumā (pārbaudiet piedāvājumus). No komerciālā meksamīna (5-MeO-tripamīna) ir labāk, jo no tā var sagaidīt lielāku tīrību. Alkilēšanas reakciju parasti veic ar formaldehīdu un STAB (Na triacetoksi borohidrīdu), iznākums ir labāks, ja izmanto formaldehīda bisulfīta piedevas savienojumu, bet der arī vienkāršs, kā arī NaBH4 STAB vietā. Šķiet, ka 1,2-dihloretāns viena vai otra iemesla dēļ ir visizplatītākais šķīdinātājs. Uz veselību!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Simetriskus produktus ir vieglāk pagatavot, piemēram, DMT, DET, DPT un DIPT, kam ir interesanta iedarbība uz diizopropiltriptamīnu (bez 5MeO) iedarbība ir 100 %auditīva. 5-MeO-MIPT ir forši, bet to ir sarežģītāk pagatavot arī no meksamīna.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Liels paldies par atbildi. Patiesībā es esmu jauna visā šajā jomā, un es esmu daudz lasījusi par ķīmiskajām vielām, kuras varu sagatavot juridiskā ceļā. 5-meo-tripamīns ir vienīgais prekursors, ko es varu pagatavot, jo visi tam nepieciešamie reaģenti un ķīmiskās vielas manā valstī ir legālas un diezgan lētas, izņemot melatonīnu. Pārējām ķimikālijām man nepieciešams vismaz 1 nelegāls prekursors. Tāpēc es pagaidām izvēlos 5-meo. Man ir jautājums - es esmu veicis pamata DMT ekstrakciju no MHRB, zinu, ka tas ir ļoti vienkārši, salīdzinot ar šeit apspriesto ķīmisko vielu sintēzi, bet es labi ievēroju instrukcijas. Vai jūs domājat, ka kā pilnīgs iesācējs es varu sekot instrukcijām un sintezēt 5 meo mipt vai vismaz kādu no ķīmiskajām vielām, izņemot mipt. ? tas ir tīri balstīts uz manu ziņkārību, un man nav nodoma palielināt un pārdot. Un es tiešām nevēlos pirkt pelēkas legālas ķimikālijas no ārpuses. lai gan mums nav analoga likuma, es tomēr nevēlos riskēt, pasūtot triptamīna prekursoru. 100$ es varu iegādāties visas šajā amatā minētās ķimikālijas. un vēl 100$ par stikla traukiem, un es varu doties. ko jūs iesakāt?
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Vai jūs domājat, ka es varu pagatavot DMT,DET,DPT ar triptamīna prekursoru un ir vieglāk nekā 5-meo-mipt no triptamīna prekursora? atvainojiet par muļķīgo jautājumu, es esmu šeit jauns un cenšos apgūt pēc iespējas vairāk ar visu ķīmisko terminoloģiju.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
No melatonīna var iegūt 5MeODMT, 5MeODET un tml. Tādas vienkāršas vielas kā DMT, DET un só on jūs sākat iegūt no triptamīna.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Vai būtu viegli izgatavot mipt no triptamīna? Ja es pareizi ievērošu norādījumus? Vai arī tas ir sarežģītāk nekā dotajās instrukcijās
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Labs jautājums, slāpekļa alkilēšana notiek, uz laiku veidojoties imīnam (ar slāpekli dubultā saitē savienots ogleklis), ko reducē ar STAB, kas ir visselektīvākais imīnu reducēšanai. Ja vēlaties, lai abi slāpekļa aizvietotāji būtu identiski, tas ir daudz vienkāršāk, metilam pievienojot stehiometrisku daudzumu, piemēram, formaldehīda. Attiecībā uz miptamīnu triptamīns (ar vai bez MeO uz 5) vispirms jāapstrādā ar acetonu, tad jāreducē līdz RHN-iPr imīns, pēc tam apstrādājot ar formaldehīdu un reducējot. Alkilhalogenīdi ir bēdīgi slaveni, jo veido halogēnu četraizvietoto amonija sāli, tāpēc MeI ir izslēgts. Vēl viens līdzeklis ir dimetilsulfāts, bet tas ir ļoti bīstams. Acetona imīns, tad reducēšana, kam seko apstrāde ar Me2SO4, kā es to redzu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Iespējams arī, ka melatonīna hidrolīze būtu vienkāršāka un augstāka iznākuma nekā triptofāna dekarboksilēšana. Pastāv arī cenu atšķirība... attiecībā uz triptofānu jums vajadzētu zināt, ka LD (racêmiskais) ir tikpat labs kā optiski tīrais L-Trp tikai gadījumā, ja tas ir lētāks. Esmu redzējis melatonīnu super pieejamu līdz pat kilograma daudzumiem, ja jūs pērkat, piemēram, ceturtdaļkilogramu vai vairāk ... 15-25g es arī būtu pateicīgs. Man ir kādi 5g un man vajadzētu to hidrolizēt, man bija panākumi ar metanola KOH.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
patiešām novērtēju jūsu detalizēto atbildi. Ive pārbaudīja pavedienu, kurā lietotājs ir veiksmīgi veicis mipt. Vai, jūsuprāt, man vajadzētu to pamēģināt? es esmu pilnīgs iesācējs, bet varu labi sekot instrukcijām. kā jūs domājat par pilnīgu iesācēju, kas sintezē triptamīnu un pēc tam no tā mipt?
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
manā valstī par kilogramu melatonīna jāmaksā 200 dolāru. bet par 20 dolāriem es varu dabūt 100 g melatonīna. pārējās ķīmiskās vielas ir zem 10 dolāriem.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
arī es nemaz negrasos to palielināt un pārdot. tas ir balstīts tikai uz manu zinātkāri, lai mēģinātu izgatavot šo vielu, un tikai personīgam patēriņam. tāpēc pat ja man ir 2G katras ķīmiskās vielas, es esmu vairāk nekā laimīgs! haha!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Priecājos, ka, nodarbojoties ar ķīmiju, jūs nedomājat par finansiālu labumu. Sajūta, kas rodas, lietojot kaut ko tādu, ko esi izgatavojis pats vai saņēmis no kāda, kuru esi uzskatījis par preparatīvo tumsonību. Šobrīd es baudu kādu D-ampu no drauga, kurš pēc mana ieteikuma ieguva ķīmijas inženiera grādu. Tava melatonīna cena ir ļoti laba, es gribētu, lai es varētu to dabūt par tik zemu cenu, bet tad atkal man ir tikai neliela daļa no manas bijušās laboratorijas un daži iztrūkstošie būtiskie elementi ir jāpērk. Es strādāju ar triptamīnu gan savā mājas laboratorijā, gan akadēmiskā vidē, un es iesaku darīt vismaz divus simetriskus produktus dimehijlu un diizopropilu, tad jūs varat zināt savu ceļu, kā padarīt mipt. Tā kā jūsu melatonīns ir tik pieejams, es neredzu jēgu praktizēt ar nesubstituētu triptamīnu. Esiet uzmanīgi ar 5MeO lietošanu vai nejaušu mijiedarbību ar tiem, tie ir spēcīgi un tos vēlams lietot labprātīgi piemērotā brīdī. Es veicu melatonīna hidrolīzi un kāda nejaušība mani noveda pie atklājuma, kā to labi attīrīt, bet šī piezīmju grāmatiņa ir pazaudēta.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
nevaru sagaidīt, kad sāksim šo ceļojumu. ķimikālijas šeit ir lētas, bet man nav pieredzes to iegādē, tāpēc pirms pirkšanas man ir daudz jāpēta. Es noteikti vispirms izmēģināšu vieglākās vielas, kuras jūs minējāt. Jā, šie 5 meo ir aktīvi mg. ill noteikti jābūt uzmanīgiem. paldies par palīdzību. :D
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Lieliska sintēze :)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es būtībā esmu tādā pašā situācijā kā OP, tikai iv izmēģināju ketona katalīzi no triptofāna līdz triptamīnam, izmantojot cikloheksanonu.
Iv mēģināja to darīt trīs reizes saskaņā ar literatūru par rodiju, un divas reizes triptofāns pat neizšķīda, tas viss kļuva tumši brūns (šķīdinātājs), un putekļi (kas, es pieņemu, bija nepārvērstais triptofāns) bija dzelteni.
Otrajā reizē es nodomāju, ka jāgudra, un pievienoju daudz vairāk cikloheksanona, un triptofāns izšķīda.
Tad sajaucu to ar DCM vai metilēnhlorīdu, un tagad man jāpērk soda vai soda bikarbonāts, lai to nomazgātu.
Pēc tam es novērošu, kas notiks - iespējams, man vajadzēs to ievietot saldētavā, lai izskalotu triptamīnu, ja tāds tur patiešām ir!
Attiecībā uz dzelteno gļotu, es darīju to pašu. Es to ekstrahēju ar DCM un pēc tam izmazgāju - mani attur tas, ka kolbas dibenā tā nekad nav pārstājusi būt pulvera veidā. Tā izlaida daudz burbuļu, bet tas notiek, kad tā refluksējas.🤣
Es teiktu, ka arī man, kā pilnīgam iesācējam, šo reakciju ir diezgan grūti pareizi izspraust.
Es arī mēģināju izmantot piparmētru vai piparmētru konversijas metodi, bet bez panākumiem.
Tbh, es tagad tikai domāju izmantot cikloheksanonu citai reakcijai ar kādu vielu, kas iegūta un izgatavota no pipariem. Mani pārsteidza, cik viegli tas izskatās.
Man gribētos, lai kāds vienkārši pareizi uzrakstītu sintēzes (ja vien tas nav tikai man).
Man vajag mazliet vairāk izpētīt TLC - man ir silīcija dioksīda plāksnītes un mazas stikla mēģenītes tam.
Domāju, ka YouTube ir vajadzīgs, lai attīrītu man pieejamo melno piparu ekstraktu līdz piperīnam un pēc tam līdz piperidīnam.
No turienes es ZINU, ka cikloheksanons var būt ļoti noderīgs PCC ražošanai.
Atkārtoju, es negrasos palielināt vai pārdot - tie laiki jau sen ir pagājuši. Savu pārdošanas posmu es paveicu, un tagad es palieku pie sevis.
Es domāju, ka pat ja es varu pārvērst gramu triptofāna triptamīnā - man tas ir tā vērts.
Būtībā esmu atvēlējis sev gadu, lai ražotu DMT, DET, DPT, nevis vienkārši ekstrahētu sakņu mizu, ja izdotos to izdomāt, es varētu sev uz mūžu saražot pietiekami daudz DMT...🤷‍♂️🤔👍
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Iespējams, neesat pamanījuši, ka cikloheksanons ir karbonils un bezūdens apstākļos ir gatavs reaģēt ar amīnu, veidojot cikloheksiljimīnu, tikai šajā konkrētajā gadījumā tas varētu būt mazāk piemērojams. Es gadiem ilgi lasīju tihkalu, pirms sapratu, ka oksalila hlorīds var reaģēt ar diviem molāriem indola ekvivalentiem un neatgriezeniski sabojāt šo partiju. Es zināju, ka triptamīniem ir vajadzīga lielāka pieredze un rūpīga sagatavošanas detaļu, piemēram, laboratorijas temperatūra, apkārtējās vides mitrums un inertā gāze, noteikšana. Taisnība, ka LAH ir novecojis, un būtu jāiegādājas tādas lietas kā Red-Al, lai droši reducētu indol-3-il glioksilamīdus līdz triptamīniem bez ugunsbīstamības.
 
Top