5-MeO-tripamīna sintēze no melatonīna

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Vai var darboties kaut kas cits, izņemot n butanolu
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Vai hidrīdu reducēšanai NaBH4 vietā ir iespējams izmantot cirkonija(II) hidrīdu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Izklausās eksotiski, tāpēc man nav nekāda priekšstata, bet jums vajadzētu pārbaudīt līdzīgu procedūru zināmam Na borohidrīda sagatavošanai, pēc tam salīdzināt apstākļus, lai būtu priekšstats par nepieciešamajiem datiem, lai pietuvotos šim.
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Es pieļāvu lielu kļūdu. Es domāju, ka lietoju butanolu, bet galu galā tā vietā lietoju metanolu. Savu kļūdu sapratu pēc 2 stundu karsēšanas un maisīšanas, un, kad atstāju to atdzist, tas sacietēja želejveida konsistencē. Pievienoju metanolu, samaisīju, koncentrēju, izmantojot to pašu procedūru, ko butanola lietošanas gadījumā, un pēc atdzesēšanas tas kristalizējās. Iznākums ir vājš.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
tā mēs apgūstam un ieviešam zināšanas... lietas parasti nedarbojas no pirmā mēģinājuma, to, ka tās darbojas, bet ir ļoti neefektīvas, parasti iegūst pirms reakcijas izpētes. Es jūtu, ka esmu gatavs pamēģināt ar IPA butanola vietā (apzinoties nesajaucamību), mani nedaudz mulsina ditionīta izmantošana (sākotnējā rodija rakstā) un plānoju pievienot nedaudz NaBH4, lai maisījums būtu reducējošā vidē.
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Vai ir kaut kas nepareizs ar plūsmu no ģenerētā 5meo-T, izmantojot šādu metodi?
Šeit ir norādīti ekstrakcijas soļi.


1:
4,7 gramus 5Mmeo-T izšķīdina 100 ml metanola,
kas ledus un sāls vannā tika atdzesēts līdz 0° C temperatūrai.

2:
Pēc 15 minūtēm lēnām pievienoja 1,45 g NaBH4, lai šķīdumu uzturētu zem 5 °C temperatūrā, un pēc 15 minūtēm pievienoja 3,70 ml acetona. To maisīja ledus vannā 60 minūtes.

3:
Pēc 60 minūtēm to maisīja 35 °C ūdens vannā, lai atdzesētu NaBH4 .

4:
Atdzesējot metanolu līdz 0 °C, pievienoja 0,75 g paraformaldehīda šķīduma. Pēc 15 minūtēm lēnām pievienoja 0,65 g NaBH4 . Pēc 60 minūtēm to maisīja 35 °C ūdens vannā, lai dzēstu NaBH4

5:
Pēc pievienošanas 48 stundas maisīja istabas temperatūrā.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Tātad, lai sāktu, kāpēc acetons?
Otrkārt, es nedomāju, ka paraformaldehīds varētu darboties.
arī wtf, kāpēc jūs to tik sarežģījāt, kāpēc 3. solis??????????.
skaidri, ja ur rūdīšanas to beigās, kāpēc būtu nepieciešams to rūdīt pirms jūs saprotat, ka aukstā temperatūra ir daļēji tur, lai tas mazāk mijiedarbojas ar formalīnu arī nemaz nerunājot, kopš kad siltuma rūdīšanas NaBH4 u didt pievienot jebkuru Warter vai kaut ko, ka es redzu, ka tas varētu reaģēt ar.
o arī vēl viena lieta, es šaubos, vai ledus sāls vanna varētu paveikt darbu, jo ir nepieciešams zem -15
vienkārši ejiet pēc šīs metodes https://bbgate.com/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/
ur tikai izšķērdēt chemikālijas ar to.
O arī vēl viena lieta, es šaubos, vai ledus sāls vanna varētu paveikt darbu, jo u nepieciešams zem -15.
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Neesmu izstrādājis procesa detaļas pēc reakcijas pabeigšanas, bet es domāju par to šādi.

1:
Pievieno HCl, līdz maisījuma pH ir aptuveni 3, un iztvaicē metanolu (vēlams vakuumā).

2:
Pēc tam atlikušo maisījumu 3 reizes izskalo ar 50 ml DCM un DCM izmet/atkārtoti izmanto.

3:
Pēc tam ūdens šķīdumam pievieno NaOH, līdz pH ir aptuveni 10, un šķīdumu atkal 3 reizes izskalo ar 50 ml DCM, savāc un uzglabā. DCM izžāvē ar MgSO 4 un DCM iztvaicē.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Vienkārši sekojiet iepriekš sagatavotajai metodei, ja jūs vēlaties kādu iznākumu, es varu teikt, ka jums trūkst pieredzes, lai "izstrādātu" sintēzi, tāpēc vienkārši sekojiet procedūrām.
 
Top