5cl sintēzes komplekti ķīna

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Vai

(2-bromoetil)benzolu CAS: 103-63-9 var izmantot 5-brom-1-pentēna vietā?

 

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Vai jūs domājat, ka

2-bromoetil)benzols CAS: 103-63-9

arī var izmantot, bet tas būtu mazliet vājāks? Vai daudz vājāks? Paldies.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Neviens nezina, es domāju, ka 10-50% iedarbība no mātes savienojuma. Mēģiniet atrast oriģinālo darbu par 5Cl atvasinājumiem, varbūt tika testēts fenil etil atvasinājums.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
kāds apstiprina, ka tas ir galvenais ingridients?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jā, bet jums būs zema vielas iedarbība.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Tātad ar šo 4 materiālu/vielu.
Šī metode darbotos, lai izgatavotu 5cladb?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Domāju, ka šī ir galvenā sastāvdaļa, kas cas# 946343-59-5 ir jāpārbauda kopā ar ekspertiem.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Sveiki, pēc lielas avārijas mēs atkal esam atgriezušies. Domājot par pirkumu, lai izmēģinātu tieši šo ceļu/recepti , man radās jautājums, vai 5-bromo-1-fluoropentāns (CAS Nr. 407-97-6) varētu aizstāt 5-bromo-1-pentēnu (CAS 1119-51-3). Ty iepriekš par atbildi.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
i wpuld teikt ģe
jwh18 un ur144 izgatavošanai nepieciešamās ķimikālijas ir daudz vieglāk iegūt.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Bet , vai šie jwh18 un ur144 ir spēcīgāki par 6cl-adb-a vai pat 5cl-adb-a ?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3

Tieši tā, saskaņā ar manu 7-8 gadu pieredzi karalis bija 5F-SGT-151. Super sarežģīta sintēze. 5F-ADB un 5F-MDMB-2201 bija nedaudz zemāki, bet joprojām super spēcīgi. Un no pēdējā gada tirgū nonākušajiem noīdiem 6cl-adb-a ir visspēcīgākais, un tad 5cl-adb-a. Tomēr tie abi nav tādi kā karalis 5F-SGT-151 (5F-CUMYL-PEGACLONE). Tradicionālajam 10 gadus smēķējošajam nūju smēķētājam šī ADB-Butinaca, ko tagad visi pārdod, ir ļoti viegla un ar zemu iedarbību, un viņš pēc tās neatgriezīsies, kā tas būtu jādara pēc 6cl-adb-a. Jums ir nepieciešams dubultot butinacas daudzumu, lai iegūtu pusi no 6cl-adb-a iedarbības. Pašlaik mēs cenšamies atrast šo prekursoru cas. 1971007-89-2 - IUPAC - Metil(S)-2-(1H-indazol-3-karboksamido)-3,3-dimetilbutanoāts, lai izmēģinātu pašreizējo tur lasīto recepti , vai nu ar 1-bromo-5-pentēnu (iespējams, rezultāts būs 5cl-adb-a), vai ar 1-bromo-5-fluoropentānu (iespējams, rezultāts būs kaut kas stiprāks). Visas sastāvdaļas atrodam vietējā tirgū (ES), bet kaut kāda iemesla dēļ, kamēr pat fluoropentānam ir normāla cena (dārgs kā molekula, bet normāla, es domāju, ka tas ir "taukains šķidrums"), pentēns ir ļoti dārgs. Mēs tikko atkal tikām apkrāpti par iepriekš aprakstīto prekursoru. Un, kamēr mēs pasūtījām dažus materiālus vietējā tirgū, mēs atkal sākām meklēt prekursoru. Un atvainojiet, ja es pārkāpju noteikumus par "avotu iegūšanu" , bet es esmu tik neapmierināta...
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Es kļūdījos par cas, es domāju pozīcijas numuru 27248 kaimanu salās
 

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
öncelikle bu hizmetlerden çok teşekkür ederim.
Es savācu visus priekšmetus. Bet es nevarēju atrast galveno sastāvdaļu. Vai tas ir labi, ja es šo annu sastāvdaļu izmantoju kā indolu? vai man ir vajadzīga papildu informācija par galveno priekšmetu. Vai galvenajiem priekšmetiem ir cass numurs?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Nevienam no prekursoriem neesmu atradis nekādus cas numurus. Pat daži ķīnieši, kas pārdod visu komplektu vai tikai prekursoru, šķiet, ir mazumtirgotāji, un viņi jums nenorāda pat IUPAC. Vai arī viņi to nezina. Clearnet Caymanchem ir produkts/pozīcija 27248.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Kāpēc jums ir svarīgi, lai tas būtu CAS?
 
Top