5cl sintēzes komplekti ķīna

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5c材料

①. Galvenā sastāvdaļa, 1 kg
②. dmf, 2,5-3 litri (68-12-2)
③. Kālija karbonāts, 700g (584-08-7)
④. 5-brom-1-pentēns, 514 g (1119-51-3)

Solis:
Pievieno ①②③ reakcijas kolbā, samaisa, uzkarsē līdz 60-70 grādiem,
Lēnām pievieno ④, reaģē 2-3 stundas, atdzesē līdz istabas temperatūrai.

Kā iegūt gatavo produktu:
1. Reakcijas šķīdumu maisot ielej ledus ūdenī un lēnām pievieno. Iegūtais pulveris ir gatavais produkts.

2. Reakcijas šķīdumu divas reizes ekstrahē ar dihlormetānu un ūdeni, koncentrē līdz sausumam, pievieno 1,5 kg etanola, ieliek ledusskapī uz 1-2 dienām, un iegūst kristālisku pulveri, kas ir gatavais produkts.

Pirmā veida gatavais produkts nav tik labs kā otrā veida labs produkts.

iekārtas:
①. 50 litru reaktors,
②. 20 litru rotācijas iztvaicētājs,
③. saldētava,
④. Sūkšanas filtrs (centrifūga),
⑤. Ekstrakcijas un kristalizācijas mucas 60 litri, 4 gab,
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
vai rotācijas iztvaicētāji vai destilatori ir grūti lietojami
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Vai jums ir paveicies ar šo tulkojumu? Vai esat atraduši piegādātāju?
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Es augšupielādēju oriģinālo dokumentu no ķīniešu piegādātāja
 

Attachments

  • NvBYngr6Fw.jpeg
    NvBYngr6Fw.jpeg
    331.7 KB · Views: 569

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Es pilnībā piekrītu jūsu teiktajam. Man šķiet, ka man ir prekursors, par kuru jūs runājat, un man šķiet, ka tas ir tas pats 5cl. Jums ir taisnība, ka, reaģējot ar 5-bromo-1-pentēnu, iegūst 5cl, ko nav iespējams kristalizēt, un es ziņoju, ka esmu reaģējis ar to pašu prekursoru ar 1-bromo-5-fluoropentānu un ieguvis spēcīgāku produktu, un es pieņemu, ka tas ir 1971007-89-2, S- izomērs (vai varbūt racēmiskais maisījums, CAS 1715016-75-3?). Pēc dažiem testiem man izdevās konstatēt, ka ieguves koeficients palielinājās gan tad, ja izmantoja žāvētu un svaigi destilētu DMF, gan svaigi žāvētu karbonātu, gan tad, ja to veica argona plūsmā. Es nevaru precīzi noteikt, cik daudz, bet tradicionālā nūdeļu analīzes iekārta izdrukā rezultātus ar neapšaubāmiem datiem, piemēram, "DUUUUUUUDE I CANT MOVE", kam seko tipiska atmiņas izrakstu plūsma, kas norāda uz vismaz kādu 21,75 % iznākuma palielinājumu*.
Vēl viens komentārs un jautājums, izskatās, ka ir MDMB-5br-inaca, kas iet apkārt kā prekursors, iespējams, lai apietu noteikumus. Šķiet, ka tā izskats ir atšķirīgs, izteikti dzeltens. Vai kāds par to ir dzirdējis vai zina? Vai ir kādi ieteikumi par praktisku testu vai metodi, lai noteiktu Br klātbūtni? Ar praktisku es nedomāju FTIR, HPLC-MS, NMR vai tamlīdzīgu ierīci garāžā blakus virpām, kur vajadzētu atrasties automašīnai.

* Šis dokuments ir domāts tikai izklaidei, nekāda informācija nav jāuztver nopietni, ja vien jūs neesat idiots**.
** ja esat idiots, neuztveriet šo dokumentu nopietni.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Sveiks draugs un paldies par atbildi un veltīto laiku. Man ir šis prekursors. 5BR-INACA (ADB-INACA), un es gaidu alkilhalogēnu, lai sāktu eksperimentēt. (Tik grūti atrast). Es noteikti informēšu šo pavedienu par eksperimentiem un rezultātiem ar šo prekursoru. Es pievienoju tā nomenklatūru. Bet... Es esmu mazliet skeptisks par šo broma atomu, kas atrodas gredzena 5. pozīcijā. Maisījuma karsēšana 70° - 75° C temperatūrā noteikti NEIESPĒJ pārraut šo oglekļa - broma saiti. Tāpēc man ir neliela ideja, ka, lai gan 5-brom-1-fluoropentēns vai pentāns, vai brombutāns pārfokusēs ūdeņradi, kas saistīts ar slāpekli gredzenā, tomēr galaproduktā saglabāsies šis broma atoms. Neatkarīgi no nosaukuma, kas varētu būt, piemēram, 5BR-ADB-5FLUORO..(kaut kas), šis broma atoms var samazināt iedarbību. Domājams, mēs redzēsim. Man ir arī šis 5br inaca (vai adb-incaca) prekursors no divām dažādām partijām, un man ir piekļuve NMR. Tātad visi gan prokursori, gan iegūtie kristāli vai cietā viela (ja man izdosies, protams) tiks detalizēti izskaidroti vai nu šeit, vai arī kādā videomateriālā.
 

Attachments

  • 5WIFec1EC6.png
    5WIFec1EC6.png
    13.3 KB · Views: 342

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Es tikko sastapos ar piegādātāju, kurš gribēja man pārdot galveno prekursoru 5cl un pārējās ķīmiskās vielas, bet es esmu nedaudz skeptisks. Pārāk liels ir krāpšanas risks...!
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
jā, recepte ir pareiza, bet kāds galaprodukts rodas reakcijas rezultātā? Vai kāds zina, vai tas tika analizēts laboratorijā?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Kāda viela rodas no iepriekš minētās reakcijas?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Vai kāds zina, kāda viela rodas no iepriekš minētās receptes un to sintēzes? analizēta laboratorijā?


Vai kāds zina gala produkta ķīmisko formulu vai nosaukumu?
 

sgbaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nesen izmēģināju šo sintēzi, lai gan produkts bija aktīvs, pamanīju, ka pēc 5 stundu maisīšanas palika daudz izejvielas. Vai tās bija nereaģējušas? Es nezinu.
Ja tie bija, šķiet, ka tas varētu ietekmēt produkta iedarbību.

Kādi padomi, puiši?
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
5cl prekursors , vai ne?
 

ging6910

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 30, 2022
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Es nopirku komplektu, un man ir eļļains produkts, kurā nav cieto vielu dozes kāds zina, kā to dabūt līdz gatavam produktam
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi,
Ir interesanti uzzināt, vai kādam ir izdevies vienkāršā sintēzē, kas minēta iepriekš, iegūt no MDMB-INACA
gala produktu MDMB-4en-PINACA ?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Jā,
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
vai pietiek ar prekursora karsēšanu DMF ar 5-bromo-1-pentēnu un kālija karbonātu 3 stundas 60-70 grādos, kā rakstīts pavediena sākumā, vai sintēzē nepieciešami papildu soļi?
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
karstā pārdošana par visu to kopumu, laipni aicināti uz izmeklēšanu!
 
Top