aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Es tiešām vēlos, lai līdz tam nenonāktu, bet esmu zaudējis pacietību.

Pēdējo pāris mēnešu laikā esmu sadarbojies ar aaronstevens.
Patiesībā aaronstevens bija pirmais tiešsaistes pārdevējs, ar kuru es jebkad sadarbojos.
un mēs esam veikuši diezgan daudz veiksmīgu darījumu.
pat tad, kad produkti neparādījās, viņš bez vilcināšanās nosūtīja atpakaļ.

bet..
pirms pāris nedēļām es veicu pasūtījumu par 1 kg ātruma ar track&trace sūtījumu.
es nesaņēmu track&trace, un parādījās tikai puse no produkta.
Es viņam sūdzējos, un mēs vienojāmies par trūkstošo 500 g atkārtotu nosūtīšanu.
Piektdien (29. septembrī) es pasūtīju papildu kg ātrās pastas, ko bija paredzēts nosūtīt kopā ar trūkstošajiem 500 g.
Kad es veicu maksājumu, viņš man vairs neatbildēja, un es mēģināju sazināties ar viņu vairākās platformās.

mani informēja, ka viņš pirms dažām dienām ir nosūtījis vēstuli.
tāpēc šorīt sazinājos ar viņu viņa jaunajā Proton pasta kontā un saņēmu atbildi, bet tā bija īsa saruna, un kopš tā laika es neesmu no viņa neko dzirdējis.

Es ieteiktu katram ķermenim pagaidām neveikt nekādus pasūtījumus.
es ceru, ka tā ir viena liela kļūda un mēs varēsim rast risinājumu.
jo man ir bijusi lieliska pieredze ar aaronstevens.. līdz šim.

Es turēšu yall atjauninātu
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Draugs, lūdzu, nosūtiet mums vēl vienu e-pastu, mums ir bijis milzīgs jaunu e-pastu pieplūdums pēc tam, kad viens no mūsu biedriem tika arestēts, lūdzu, esiet pacietīgi, mēs jums atbildēsim pēc iespējas ātrāk. Paldies par sapratni.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
mans pasūtījums, kas veikts pirms aptuveni 5 nedēļām, joprojām nav saņemts nevēlos nevienu apsūdzēt vai tā pagaidām, bet nesenie notikumi ir ļoti dīvaini, kā arī pasūtījumi, kas veikti pirms ilgāka laika, joprojām ir liels "?".
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Kā es dzirdēju, galvenais lietotājs, kas darbojas ar kontu aaronstevens, ir arestēts, kāpēc par to vēl nav paziņojuma? Es domāju, ka jūsu kopienai vajadzētu zināt, vai varbūt jūs vēlaties nākt klajā ar patiesību, lai visi varētu pārtraukt minējumus.

Jūs esat brīdinājis savu e-pasta sarakstu, ka jūsu vecais e-pasts ir kompromitēts, tomēr BB jūs neko neteicāt par šo faktu. Vai esat pamanījuši, ka jūs, izsūtot e-pastu visiem saņēmējiem vienlaicīgi, esat viens otram uzspieduši doxx? Vismaz viņu pasta adreses. Izskatās ļoti slikti, kā jūs rīkojaties ar savu klientu sensitīvajiem datiem.

Es nedomāju, ka nenoteiktība pozitīvi ietekmē šādas situācijas. Atklājiet un paskaidrojiet, kas notiek.

BB vajadzētu ieviest tirdzniecības aizliegumus šādās situācijās, līdz aarons visu noskaidro!!!! Lai gan darījumi ir bijuši ārpus depozīta, šī konta galvenais īpašnieks, kurš it kā ir arestēts, ir situācija, ar kuru nedrīkst spēlēties.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Esmu ziņkārīgs par lielo stāstu, ko mēs šoreiz dzirdēsim, godīgi sakot, kļūst emberassing un sāpīgi vērot, kā šis cilvēks turpina melot savai sabiedrībai!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
lieliski, tā, viņa tika arestēts. ļauj cerēt, ka viņa spēj no atmaskot visu, WTF. Gone uz 4 nedēļām 25 sūdi skābes tabs vēlāk, nevaru dabūt manu galvu pār šo! Joprojām ir nepieciešams cid pārdevējs, kurš wont rip mani no! DM TIKAI, lūdzu
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Gaidīju 4 nedēļas uz savu un nekā, biju domājusi, vai esmu vienīgā. Domājams, ka nē
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
man vairāk nekā 5 nedēļas... viņš pat atsūtīja man pakas fotoattēlu ar izsekošanas numuru.
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jauki idiots pieņem darījumus, kad zina, ka nevar tos izpildīt
vismaz es veicu escrow un saņēmu savu naudu atpakaļ, atskaitot maksu
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kur ir mans pasūtījums? es pasūtīju 100 g kokaīna saņēmu tikai 98,5 g es pasūtīju heroīnu no valentino cartel un joprojām neesmu to saņēmis vēl????? rakstīju viņam ziņojumus sesijā. caur e-pastiem nav atbildes !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mums jau tagad vajadzētu izveidot sarakstu ar kopējo viņa izkrāptās naudas summu... Es atvainojos brālis
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Šis pavediens būs labs piemērs tam, kāpēc piespiedu glabāšana būs izšķiroši svarīga, lai platformas aizsargātu savus lietotājus :) XMR padarītu šaubas par apdraudēto privātumu apsūbējušas.

Ir viegli teikt, nav escrow nav atbildības, bet laiks atkal un atkal parāda, ka cilvēki izmanto kopienas un platformas, kad vien var!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Šeit ir tērzēšana no izplatītāja un manis. Viņš to var arī apstiprināt, ja viņam ir konts
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kad jūs pievienosiet laboratorijas testu, vai varat pievienot arī pasūtījuma apliecinājumu? Tātad ekrānšāviņš, kā jūs to pasūtījāt tieši no aaron (TXID, maku adrese).
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Šī bija kļūda no iepakojuma komandu puses, mēs atvainojamies par to, bet cilvēki dažkārt kļūdās. H tika nosūtīts, tomēr izskatās, ka tas ir pārtverts, mēs atbildējām uz jūsu e-pasta vēstuli un teicām, ka varam jums piedāvāt 50% atkārtotu nosūtīšanu, jūs neesat atbildējis. Ceru, ka tas atrod jums labi.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
Es saprotu @aaronstevens bet man tika solīts izsekošana es nekad to nesaņēmu. es jautāju katru dienu es tikai saņēmu teica il saņemt to šovakar 1 nedēļu taisni. tad kokss nāca īss es ziņoja jums par to nd jūs teicāt, ka tā ir daļa no slēpto metodi un tad 3 dienas vēlāk es saņēmu 7g un es ziņoja jums atkal tā īss jūs tad dint atbildēt uz dažām dienām, un jūs teicāt "tā tās 3,5g leju" pēc tam es nekad saņēmu atbildi atpakaļ. es pastāvīgi jautāja jums par nosūtīšanas ceļa numuru H jūs ignorējat šo jautājumu. Man teica, ka 50% atmaksa vai 100% atkārtota nosūtīšana, ja tas nav ieradies.. mans pirmais laiks, kas nodarbojas ar jums, es uzticos jums. ja mēs varam atrisināt šo jautājumu, tad es neiebilstu, mēģinot otro mēģinājumu. kā jūs teicāt, mēs esam cilvēki, mēs kļūdāmies. es esmu nosūtījis jums atpakaļ.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz no d met nekad nav parādījusi cilvēkiem bija par labi ļauj ielieciet
tas vismaz, kas notiks, ir iegūt manu galvu celms sliktāk
saņemt nogalināt mani, .2cartel mail bs nāk atpakaļ kā nepiegādājams
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Nosūtiet man privātu ziņu šeit, ja e-pasts nedarbojas, norādot visas savas problēmas
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
mans parādījās NZ pasūtīja oz md 4. septembrī , tas ieradās 8. oktobrī tas ir mans 2. pasūtījums, un viss ieradās , kad es to nosveru, tas bija 30 grms..so nav sūdzību šeit, tikai laiks, kas nepieciešams. bet tas ir tas, kas notiek, kad ya dzīvo pasaules apakšā................thanks aaron VC,fuck ir viņš tiešām ir arestēts, meklē, lai ievietojot vairāk pasūtījumu..I did paziņojums hi proton mail atgriezties kā apdraudēta
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Paldies, brā novērtējam atbalstu, ko sniedz tādi klienti kā jūs.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vai aaron tagad šeit pat nepārdod ?,cant find him lol
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Neseno aizdomu dēļ viņa saraksti un pavediens tika dzēsti, bet viņa konts joprojām nav aizliegts.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top