aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds ir saņēmis kaut ko pēdējā laikā? Viņš teica, ka paies nedēļa un man būs izsekošana. Tad viņš teica, ka "tik mazam sūtījumam viņi nedod izsekojamību". Un es esmu ASV austrumu piekrastē, btw. Tas ir no 7. oktobra. Es brīnos, kāpēc viņš turpināja atbildēt uz e-pastiem kādu laiku.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Vai aarons vēl aizvien tagad veic darījumus un atbild cilvēkiem tieši tagad?
 
View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Tā vairs nav.
Iesniedza pasūtījumu apmēram tajā pašā laikā. Viņam pat bija akmeņi, lai lūgtu mani ziņot modiem šeit, ka viņš nav krāpnieks.
2 nedēļas bez kontakta, tad, kad es viņam darīju zināmu, ka gatavojos pievienot savu vārdu sadedzināto sarakstam, es saņēmu atbildi, ka man vajadzētu atdzist. Saka, ka viņš bija atvaļinājumā!
Pāris dienas vēlāk viņš jautā: "Uh.... Kāds atkal bija jūsu pasūtījums? Pēc tam sekoja vēl nedēļu ilgs klusums.
Tad viņš saka, ka tas tika pārtverts. Nav izsekošanas, bet kaut kā viņš zina, ka tas tika apturēts. Piedāvā nosūtīt vēlreiz vai atmaksāt 50 %. saku, lai nosūta vēlreiz, un vēl pāris dienas ir radio klusums. jautāju viņam par izsekošanu, un viņš saka, ka "es esmu sestais rindā uz pasūtījumu nosūtīšanu, ceru, ka mēs neliksim jums gaidīt pārāk ilgi." Smug, bottomfeeding bloatfish thief probably couldnt boil out an egg yet alone cook anything of value. Tāpēc viss, ko viņš var darīt, ir krāpšana. novēlot viņam zagļu karmu, lai viņš visu atlikušo mūžu domātu, ka cilvēki vēlas viņu apzagt.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Tikai priecājieties, ka viņš jums nesūtīja burtisku DIRTU, kā viņš to izdarīja ar kādu no citiem upuriem šajā tēmā 🤣 Aaronstevens noteikti uzstādīja latiņu visiem krāpniekiem krāpniekiem.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Velnišķīgi, kādēļ es viņu izvēlējos, nevis Gordonu? Es derētu derēt, ka viss vc.2 e-pasts bija krāpšana. Es to nesapratu tik slikti kā daži no jums. Ne tonna bs un ne liels pasūtījums. Jebkurā gadījumā Gordon ir vienīgais legit viens? Es esmu ASV. Paldies par atbildi
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Tas ir smieklīgi, kā apsūdzētāji bieži vien ir paši vainīgākie.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kāpēc jūs kopš dažām dienām izplatāt tikai FUD, kas jūs esat?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Kas jums liek domāt, ka es runāju par jums?
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Pēdējo e-pasta vēstuli no viņa saņēmu apmēram pirms 1-2 nedēļām. Tomēr es vairs neatbildēju. Mans pēdējais pasūtījums pienāca oktobra sākumā.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Esmu saņēmis savu pasūtījumu. Tas aizņēma mazliet ilgāku laiku, kā esmu pieradusi ar VC, bet man viņš nav krāpnieks. Es saņēmu tādu pašu perfektu apkalpošanu, kādu esmu no viņa gaidījis. Stealth bija tikpat diskrēta kā vienmēr, un ātruma kvalitāte bija tikpat laba kā 20 pasūtījumi, ko es iepriekš biju izvietojis ar Aaron Stevens. Pasūtījums aizņēma ilgāku laiku, nekā es zinu no viņa, bet viņš man atbildēja tajā pašā dienā. Viņš teica" Es cenšos atjaunot biznesu pēc tam, kad mums ir aizliegts." Viņš man nosūtīja manu pasūtījumu ar lielu piemaksu. Es veicu pasūtījumu 20. oktobrī, un es to saņēmu 5. novembrī. Man viņš nav scammer, un es turpināšu veikt darījumus ar viņu.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Nezinu, vai kāds cits to ir sajutis, bet man ir sajūta, ka kāds cits ar varu ir pārņēmis šo uzņēmumu, veids, kā pēdējie pasūtījumi ir bijuši super nesakārtoti, piemēram, "kāds atkal bija jūsu pasūtījums?" Kas ir tas, ko viens no citiem lietotājiem saņēma kā atbildi, liecina, ka vadītājs burtiski nav redzējis pārējo sarunu. cits veids, kā tas izpaužas, ir tas, cik nesakārtoti un novēloti ir pasūtījumi, piemēram, ko mēs redzējām ar @tegritycantbebought

Mums nav ne jausmas, kas var būt kontrolē, tas burtiski varētu būt tiesībaizsardzības iestādes, un es personīgi ieteiktu nestrādāt ar kaut ko tik neskaidru.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top