aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Diemžēl man ir tāda pati slikta pieredze ar aaronstevens! tajā pašā laikā es arī domāju, ka tā ir ļoti gudra krāpšana aaronstevens!
sākumā ar mazākiem dažādu lietu testa pirkumiem viss ir bijis kārtībā!
komunikācija vienmēr bija ļoti profesionāla, tagad arī zinu, ka tie bija tikai "jauki vārdi", lai izveidotu zināmu "uzticības" līmeni!
Es pasūtīju kilogramu sausā amfetamīna!
bet ar pēdējo pirkumu viņš mani kārtīgi izkrāva!
Es diemžēl biju spiests dažādu iemeslu dēļ nav bb-market escrow izmantot pēdējo pirkumu (viens no tiem monero!)
kas ir bijusi lielākā kļūda!!!
Paskaties ko es dabūju pēc labām 4 nedēļām gaidīšanas!
Es domāju, ka bildes es augšupielādēt runā paši par sevi!
Es savā dzīvē esmu redzējis daudz netīrumu, bet šis pārspēj visu iepriekšējo!
Es nekavējoties sazinājos ar Aaron Stevens, lai ziņotu par krāpšanu un lūgtu problēmas risinājumu, jo iepriekšējā komunikācija vienmēr bija tik "profesionāla", es domāju, ka viņi atradīs risinājumu, kas abus apmierinātu! Īsāk sakot, vairāk Bet atkal nedzirdēju "jaukus vārdus" un "atvainošanos"!
Tad aaronstevens pazuda kā spoks!
Es arī sniegtu foruma administratoram savu e-pastu vēsturi ar aaronstevens kā pierādījumu, ja rastos šaubas!


Jūs vienmēr pēc tam esat gudrāks
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
labi, kas ellē tas ir tagad lmao im sorry par to, kas tas ir tas ir tik slikti tā smieklīgi atkal scamming ir viena lieta, bet ņemot sūdi savā pastkastē ir cita lieta
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Izsaku līdzjūtību par jūsu zaudējumu! Tas ir traki, kādā bezjēdzībā ir pārvērties šis pavediens!
 
View previous replies…

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
"Cilvēki šajā platformā neatbalsta krāpšanu"

Tas ir pilnīgi nepatiess apgalvojums.

Pajautājiet man, no kurienes es to zinu.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Tāpēc, ka viņu aizliedza? Un ir saraksts ar zināmajiem skandālistiem, kurā ir vairāk nekā 30 pavedienu? Vai arī viņu piedāvātais glabāšanas pakalpojums, kas novērstu lielāko daļu no šiem gadījumiem?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Atvainojiet, tas bija domāts marty€mcfly
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Nē, nevis tāpēc, ka viņi viņu aizliedza.

"viņu piedāvāto glabāšanas pakalpojumu, kas novērstu lielāko daļu no tā, kas notiek vispirms?".

Galvenais vārds jūsu rakstītajā ir "lielākā daļa".

Nauda, ko es ieguldīju eskrovizācijas pakalpojumā, ko viņi šeit piedāvā, pazuda.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Es neesmu pārāk tehniski zinošs, bet vai eskreditēšanas sistēma to nebūtu novērsusi?
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Cotton Jerzy Atvainojiet, ka bija domāts marty€mcfly

Ah, es to tikko ieraudzīju. Nekādas raizes.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Pēcnāves labad piebildīšu, ka viņu saišu katalogam šeit noteikti vajadzētu pacelt dažas uzacis.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Tā es šeit jūtos par lielāko daļu pārdevēju lol. Es pieturējos pie nelieliem izmēģinājuma pasūtījumiem vai paraugiem, līdz redzu pietiekami daudz pozitīvu atsauksmju, pirms veicu lielāku pasūtījumu. Man paveicās, ka es savu pasūtījumu saņēmu tieši pirms oktobra,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
depozīta nauda nekad nepazūd. Ja vien jūs publiski nesniedzat pierādījumus par to, ko esat teicis. Jūs tiksiet izslēgts par foruma reputācijas diskreditēšanu. Mēs visi gaidām jūsu pierādījumus.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Pēc manām zināšanām & pamatojoties uz analītiskajiem datiem, Cotton Jersey: jūs esat saņēmis vairāk nekā pietiekami daudz labumu no ļoti "gudriem cilvēkiem", izmantojot šo konkrēto platformu. Ja nebūtu viņu, jūs nebūtu aprīkoti, lai saprastu šāda veida lietas.. Theres māksla būt pateicīgs labs draugs.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ir veidi, kā atgūt naudu pat tad, ja scammed kontu, ka! Bet jums ir jāvadās ar tiem, kas ir sertificēti un cienījamu reputāciju! Jūs nevarat kļūdīties.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Jā, eskorts to noteikti būtu novērsis, bet, tā ir pircēju uzdevums palīdzēt platformai saprast notiekošās problēmas, lai tās novērstu. Ja jūs saņemsiet scammed kā šis, ir departaments ~ šeit uz platformas jā~ par to, bet tas ir jābūt legit prasības, kas pārkāpj noteikumus & varētu būt citādi gudri tika novērsta.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
jā, tam vajadzētu būt amfetamīns
it kā
Es domāju, ka tam vajadzētu būt maskētam kā kapučīno pulverim (skat. iepakojuma attēlu,hahahhaha)
Godīgi sakot, man vispār nebūtu problēmu to attīrīt, tas tiešām būtu vismazākā problēma, bet tur tiešām ir 0 aktīvās vielas, tāpēc nebūtu vērts piepūlēties! Tas tiešām ir ļoti skumji!
ZRJmVOidqC
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Tā es šeit jūtos par lielāko daļu pārdevēju lol. Es pieturējos pie nelieliem izmēģinājuma pasūtījumiem vai paraugiem, līdz redzu pietiekami daudz pozitīvu atsauksmju, pirms veicu lielāku pasūtījumu. Man paveicās, ka es savu pasūtījumu saņēmu tieši pirms oktobra,
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Vai tas kādam atgādina situāciju ar DžonuVilksBūfu? Viņš arī bija visaugstākās klases, līdz kādu dienu viņš teica, ka viņu vajā policisti un aizveda viņu uz cietumu, neatceros viņa attaisnojumu, kāpēc, bet viņš sāka uzvesties patiešām nepareizi, tad viņš vienkārši pazuda. Kaut kas, ka es tikko pamanīju, ir viņi varētu būt vienīgie pārdevēji, es esmu sastapies, kas izmanto sesiju tikai saziņai, Es esmu pārliecināts, ka tā ir sakritība, bet es nevarēju palīdzēt, bet brīnums, kā viņi varētu saņemt nabated, kamēr simtiem ir atklāti vending par telegram
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Es vienkārši aizmirsu, ka nofotografēju savu pasūtījumu, man ir žēl, ka šie cilvēki tik karaliski apvainojušies. Es neesmu super pazīstams ar Meth, bet šī partija bija labākā, ko esmu redzējis.
 

Attachments

  • JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 186
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top