aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kur ir mans pasūtījums? es pasūtīju 100 g kokaīna saņēmu tikai 98,5 g es pasūtīju heroīnu no valentino cartel un joprojām neesmu to saņēmis vēl????? rakstīju viņam ziņojumus sesijā. caur e-pastiem nav atbildes !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mums jau tagad vajadzētu izveidot sarakstu ar kopējo viņa izkrāptās naudas summu... Es atvainojos brālis
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ja šī persona var rakstīt, tad palūdziet tai doties uz forumu un publicēt savu prasību, sīki izklāstot apstākļus.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vai aaron tagad šeit pat nepārdod ?,cant find him lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Cilvēks, kurš krāpj citus, ir tikai sliktākā nešķīstība, kāda vien pastāv. Ejiet ārā un pelniet naudu, strādājot godīgu darbu. Šāda veida cilvēki ir narcistiski, un viņi pat neizjūt nožēlu par nodarīto ļaunumu... it kā pasaule viņiem būtu kaut ko parādā. Vai arī viņi ir dusmīgi uz pasauli, jo viņu dzīve ir briesmīga. Tā ir tava vaina, ka tava dzīve ir sūdaina, tu, sūro neveiksminiece.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Mēs tam pilnībā piekrītam, mēs ļoti cenšamies, izmantojot visus savus resursus, novērst šīs problēmas, rūpējies brāli.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vai jūs man atbildējāt nejauši? Man šķiet, ka tas bija veltīts aaronam, ko jūs teicāt.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Runa ir par manu pasūtījumu, kas bija papildināts ar... Turpmākie pierādījumi no mana klienta un viņa klienta tiks nosūtīti rīt, jo visi guļ.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Lai gan aarons veica labus darījumus ar daudziem un kopumā bija labā tempā par saviem pasūtījumiem, man viss par viņu jau no paša sākuma bija aizdomīgs, jo es varēju pateikt, ka viņš nav patiesi iesaistījies kopienā personīgiem mērķiem, un arī viņa plašais krājums, kas nekad nešķita kopā vienā vietā, man vienkārši izskatījās pēc "Darknet Vendor 101", Jebkurā gadījumā dropshipping ir mūsdienīgs biznesa modelis, bet man šķita, ka tas cheesy ir šāda veida reklāmas, kad jūs acīmredzami neesat puisis :D Sakarā ar viņa aizdomīgu uzvedību es tiešām audzis daudz spīts pret viņu, par to, ka viņš varētu izmantot šo lielisko kopienu viņa personīgo labumu.

Meli parasti nekad nenonāk tālu, šajā incidentā intriģējošais sižets, ko aarons ir izveidojis ap sevi un daudzām citām personībām (pircējiem un pārdevējiem), kas viņam ir šajā tirgū, man atklājās šā gada 29. augustā. Tomēr es nejutos tā, ka gribētu kaut ko darīt, jo dažādu identitāšu turēšana tumšajā tīmeklī ir kaut kas tāds, kas ir ļoti izplatīts un ko daru arī es.

Tomēr tas bija 22. augustā, kad ar mani sazinājās lietotājs Breaking Bad un lūdza dažādas narkotikas, bet galvenokārt oksikodonu privātai lietošanai. Mēs uzsākām sarunu, un apmēram pēc nedēļas pakete bija ceļā. Tas bija tas brīdis, kad pircējs ar mani sazinājās vēlreiz ar šādu ziņu:

Šajā posmā es gribētu, lai jūs pārtrauktu, atvērtu sesiju un paskatītos, vai šis ID jums varētu būt pazīstams :D

Stāsts turpinās..

Tā kā man nekad iepriekš nebija bijis kontakts sesijā ar aaron, es nevarēju redzēt, kas bija gatavs attīstīties, un turpināju sazināties ar lietotāju ar laisku ziņu "Yo Gordon", lai viņš zinātu, kas es esmu.

Pēc 2 stundām un 2 minūtēm mans ziņojuma pieprasījums tika pieņemts. Lietotājs atbildēja:

Kad es turpināju konfrontēt viņu, sakot:
Viņš neko neteica visu dienu, lai gan pirms tam viņš bija ļoti atsaucīgs, un ASV vēl bija pusdienlaiks.
Es turpināju rakt:
Viņš nāca ārā un teica::
Es saņēmu dažus fugazi paskaidrojumus, kāpēc mans klients viņu nosūta pie manis, jo aaron esot liels oksikodona piegādātājs ASV :D :D Man tas ir diezgan skaidrs :)

BB lietotājs, kurš man nosūtīja profilu, arī neatbildēja vienu dienu un pēc tam teica: "Es neatbildēju:

Kad es atbildēju:
Es nesaņēmu atbildi, kad pakete tika piegādāta, ar mani vairs nesazinājās, bet konts joprojām ir aktīvs uz šodienu (pēdējo reizi aktīvs: 2023. gada 9. oktobris).

Tas varētu atstāt nelielu interpretācijas iespēju, bet man viss ir diezgan skaidrs.

No datiem, ko es redzu adresē, redzu, ka persona, kas atrodas aiz konta, ir no ASV! (Neprasiet man viņa adresi :D)

Es varētu turpināt pievienot pierādījumus iepriekš minētajiem apgalvojumiem (ekrānšāviņi + video), kas man ir, bet tas ir laika un enerģijas izšķiešana!

Citas situācijas, kas ir radījušas manu viedokli par aaron ir:

1. Kad es tikko sāku strādāt kā pārdevējs, man bija tādi lietotāji kā Chobeskunk un vēl 2 cilvēki no Francijas, kas gaidīja aaron atbildi jau vairāk nekā 3 nedēļas pēc pasūtījuma veikšanas un monētu nosūtīšanas, un kopš tā laika tas nekad nav apstājies, jo cilvēki ik pa laikam nāca šeit ar to pašu problēmu, ka viņi nedēļām ilgi tiek izsaukti, un tas ir pirms 4 mēnešiem.
Ghosting pēc pasūtījuma pieņemšanas = krāpšana
2. Viņa kokaīns tika pārbaudīts uz 70%, reklamēts uz 90%+
3. Cilvēki pasūtīja metamfetamīnu, saņēma 4MMC
4. Viņš man atzinās, pārdodot oksikodonu, kas sajaukts ar fentanilu.
5. Sludina par 95% 4MMC, bet klientiem sūta netīro sūdus. Kad tas iznāk ārā, viņš patiešām saka, ka viņš to apstrādājis, lidojot uz laboratoriju ar lidmašīnu, lai uzlabotu savu ķīmiķu darbu.

Puiši, tas viss ir tik slikti, es nevaru noticēt, kā tas varētu iet tik ilgi un tālu, un kā šis puisis vēl nav aizliegts?? Tas bija smieklīgi skatīties, bet godīgi, vai mēs vēlamies, lai šāda veida uzmanību, ka lietotājs, kas iegādājās narkotikas par Breaking Bad no tā nokļuva slimnīcā? aaronstevens ir jādodas un katrs no viņa sānu kontiem!

Es tiešām brīnos, cik daudz naudas viņš izkrāpa no cilvēkiem.

Es tiešām mudinu nepieciešamību piespiedu eskreditēšanas darījumus par Breaking Bad, ikviens draging cilvēkus ārpus foruma būtu nekavējoties jāaizliedz, ja to nav piešķīruši administratori.
 
View previous replies…

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tas ir tik sus, šķiet, ka aaron paslīdēja abit tur, Es domāju, ka tas notiek, kad jūsu žonglē tomēr daudzus sānu kontus jūs aizmirstat, kas jūsu domājams, lai būtu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Man tas tiešām ir ļoti sus, es nezinu, godīgi sakot. Īpaši tas, ka šis lietotājs ar mani vairs nekad nav sazinājies, lai gan piegāde ir bijusi perfekta, tas ir neparasti.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordons, man nav ne uz pusi tik lielas izpratnes par šo pasauli kā tev, bet manā zemē es esmu viltīga veca lapsene šajā biznesā, un Ārona uzvedība bija aizdomīga no pirmā brīža.
Es jau gadu esmu vērojis šo puisi, cik augstprātīgi viņš cenšas nospiest citus pārdevējus. Bet izskatās, ka arī es novecoju, jo laiks pagāja, es redzēju, kā uzkrājas pozitīvi vērtējumi, un man tikai ienāca prātā, ka varbūt ir vērts pamēģināt...
Tad izcēlās skandāls, man par laimi. Par laimi arī tev, jo tu ar savu uzticamību viņu praktiski pārspēji īsā laikā.
Tā ka es drīz pie tevis pierakstīšos, lai saņemtu mazliet amfetamīna, ja neiebilsti... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Lielākā daļa lietu ir tik pašsaprotamas, ka, manuprāt, nav vajadzīga nekāda iedziļināšanās :) Bet jūs, protams, vienmēr varat sazināties ar mani, un mēs redzēsim, vai mums izdosies jums izpildīt pasūtījumu! Protams, es neiebilstu :D :D :) :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens un citi

BB komanda labi apzinās, ka aresti ir kaut kas tāds, kas notiek mūsu biznesā. Ne katrs arests iznīcina uzņēmumu.
Tiklīdz parādījās ziņas, ka @aaronstevens ir nonācis nepatikšanās, viņš nekavējoties sazinājās ar mums un lūdza atcelt visus pasūtījumus, lai cilvēki varētu atgūt savu naudu.

Es arī apzinos, ka @aaronstevens cenšas mazināt sava biznesa zaudējumus un cenšas panākt, lai lielākā daļa pasūtījumu tiktu piegādāti klientiem.

Kamēr situācija stabilizējas, mēs uz laiku esam paslēpuši visus @aaronstevens piedāvājumus. Tiklīdz lielākā daļa problēmu būs atrisinātas, @aaronstevens varēs turpināt tirdzniecību BB, bet nepubliskot ziņnešu kontaktus, lai visi darījumi notiktu caur escrow.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tas nav attaisnojums viltotu produktu pārdošanai, kas pakļauj pircējus fiziskām briesmām, piemēram, viņa LSD
Tieši to Breaking Bad cenšas izskaust no narkotiku tirgus - pārdevējus, kas ekspluatē savus patērētājus, jo nezina labāk.

Izlasiet visus apgalvojumus šeit šajā tēmā, tas vienkārši pārsniedz visu, ko var attaisnot ar arestu, kas it kā bloķēja viņam/komandai uz dažām dienām iespēju veikt uzņēmējdarbību. Tas, par ko šis pavediens ir daudz lielāks
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vai esat redzējuši pierādījumus? Es nevēlos uzstāties kā jurists, bet, ja kāds apsūdz, viņam vajadzētu pierādīt savas apsūdzības.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jums ir taisnība, nebija pierādījumu par laboratorijas testa rezultātu, es ceru, ka mēs varam iegūt pierādījumus!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Es nelūdzu laboratorijas testus. Vismaz apskatiet cietušo un viņa stāstu. Ko viņš lietoja, cik daudz, kādi bija simptomi, pierādījumi, ka viņš to pirka no arona. Tikai to.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Domāju, ka vajadzētu būt iespējai to iegūt ar Kuta starpniecību, jo viņš ir sazinājies ar pircēju, ja ir TXID apliecinājums, tas ir vēl labāk.
@NoCutt Vai jūs varat kaut ko labot? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Visi e-pasta kontakti joprojām ir redzami viņa profila lapā
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Gordon Ramsay @NoCutt Jūs arī esat pārdevēji. Jebkurš var nākt un teikt, ka klients pēc jūsu produkta lietošanas ir nonācis slimnīcā. Protams, tas būtu kaitējums jūsu reputācijai. Tāpēc es uzskatu, ka mūsu pienākums ir reaģēt uz šādiem apgalvojumiem tikai tad, ja mēs redzam mazliet vairāk nekā tikai apsūdzību.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jums ir taisnība. Es ceru, ka šo apgalvojumu var pierādīt vai paskaidrot, lai varētu novērst turpmākus zaudējumus. Plattformai nebūtu vajadzīga šāda veida negatīva uzmanība.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Protams, ka tas ir vairāk nekā godīgi, izplatītājs, šķiet, jau ir aizmidzis, es lūdzu viņam tērzēšanas pierādījumus vai ko citu nepieciešamo. Tomēr nedz arī man nekad nav bijuši slikti nodomi pret pašu aaronu vai viņa uzņēmumu. no mana klienta viedokļa tas arī būtu diezgan neskaidri, ja man to pateiktu un pat neprasītu atmaksāt naudu vai tamlīdzīgi, kas būtu loģiska rīcība, ja tas patiesībā nebūtu šņorēts. Man ir daudz darījumu šajā laikā, tam vajadzētu būt šim darījumam, par kuru esmu pārliecināts par 95 %.
91338519b20956d1ecb2529c86666438e519a167a0e151bafd417da1e7196b36
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
AKTUALIZĒTS.

Pēc šī ieraksta ievietošanas es sazinājos ar viņu.

Viņš arī lūdza, lai es nosūtītu viņam darījumu apliecinošu dokumentu un sarunu, kas man bija ar Aaronstevensu pirms viņa iespējamā aresta, kurā tika veikts mans pasūtījums.

Es izpildīju viņa prasības un iesniedzu viņam visus manos rīcībā esošos pierādījumus, kas, manuprāt, bija vairāk nekā pietiekami.
Bet viņš nav atbildējis kopš
Un šī mūsu saruna notika 8. oktobrī.

Es labprāt pārsūtīšu sarunas, kas man ir bijušas ar aaronstevens arī jums @HEISENBERG, ja tas ir nepieciešams, jo es to šeit nepublicēšu, jo tā satur sensitīvu datu informāciju

Es nezinu, ko pārāk saprast no visas šīs situācijas.
Es esmu apjucis, skeptisks un es jūtos fucked pār, un es nejūtos, ka tur tiek darīts jack shit par risināšanu kāds no šī no aaronstevens pusē.

Es jūtu, ka viņam vajadzētu būt vismaz tik pieklājīgam, lai katru dienu sniegtu jaunāko informāciju visiem, kas gaida.
Jo atp Es jau esmu garīgi gatavs tam, ka mana nauda jau sen ir pazudusi kopā ar visu pārējo naudu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Pilnīgi piekrītu.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Brīdis, kad jūs vairs neesat tas, kurš atbildēja - vai tas ir Aaronstevens, vai tas ir FIB, CIP. AI vai cits akronīms...
 
Last edited:

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tas vairs nav neviens, kam var uzticēties. @HEISENBERG - es vienkārši dzēstu visas pēdas par šo lietotāju un "valentino cartell".

Ja šis puisis ir arestēts, kā tas, ka viņa kontiem joprojām var piekļūt? Arī visa Session maiņa bija blēdīga - cry me a river, šie fuckers NAV tā pati org, kas bija agrāk.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top