aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kur ir mans pasūtījums? es pasūtīju 100 g kokaīna saņēmu tikai 98,5 g es pasūtīju heroīnu no valentino cartel un joprojām neesmu to saņēmis vēl????? rakstīju viņam ziņojumus sesijā. caur e-pastiem nav atbildes !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mums jau tagad vajadzētu izveidot sarakstu ar kopējo viņa izkrāptās naudas summu... Es atvainojos brālis
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Šeit ir tērzēšana no izplatītāja un manis. Viņš to var arī apstiprināt, ja viņam ir konts
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kad jūs pievienosiet laboratorijas testu, vai varat pievienot arī pasūtījuma apliecinājumu? Tātad ekrānšāviņš, kā jūs to pasūtījāt tieši no aaron (TXID, maku adrese).
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Cilvēks, kurš krāpj citus, ir tikai sliktākā nešķīstība, kāda vien pastāv. Ejiet ārā un pelniet naudu, strādājot godīgu darbu. Šāda veida cilvēki ir narcistiski, un viņi pat neizjūt nožēlu par nodarīto ļaunumu... it kā pasaule viņiem būtu kaut ko parādā. Vai arī viņi ir dusmīgi uz pasauli, jo viņu dzīve ir briesmīga. Tā ir tava vaina, ka tava dzīve ir sūdaina, tu, sūro neveiksminiece.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Mēs tam pilnībā piekrītam, mēs ļoti cenšamies, izmantojot visus savus resursus, novērst šīs problēmas, rūpējies brāli.
 
View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Jūs tiešām neuzdodat šo jautājumu kā retorisku, vai ne? Bloterpapīrs nevar nodarīt nekādu ļaunumu, lai ko jūs uz tā arī liktu?!
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
AKTUALIZĒTS.

Pēc šī ieraksta ievietošanas es sazinājos ar viņu.

Viņš arī lūdza, lai es nosūtītu viņam darījumu apliecinošu dokumentu un sarunu, kas man bija ar Aaronstevensu pirms viņa iespējamā aresta, kurā tika veikts mans pasūtījums.

Es izpildīju viņa prasības un iesniedzu viņam visus manos rīcībā esošos pierādījumus, kas, manuprāt, bija vairāk nekā pietiekami.
Bet viņš nav atbildējis kopš
Un šī mūsu saruna notika 8. oktobrī.

Es labprāt pārsūtīšu sarunas, kas man ir bijušas ar aaronstevens arī jums @HEISENBERG, ja tas ir nepieciešams, jo es to šeit nepublicēšu, jo tā satur sensitīvu datu informāciju

Es nezinu, ko pārāk saprast no visas šīs situācijas.
Es esmu apjucis, skeptisks un es jūtos fucked pār, un es nejūtos, ka tur tiek darīts jack shit par risināšanu kāds no šī no aaronstevens pusē.

Es jūtu, ka viņam vajadzētu būt vismaz tik pieklājīgam, lai katru dienu sniegtu jaunāko informāciju visiem, kas gaida.
Jo atp Es jau esmu garīgi gatavs tam, ka mana nauda jau sen ir pazudusi kopā ar visu pārējo naudu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

Pilnīgi piekrītu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tas vairs nav neviens, kam var uzticēties. @HEISENBERG - es vienkārši dzēstu visas pēdas par šo lietotāju un "valentino cartell".

Ja šis puisis ir arestēts, kā tas, ka viņa kontiem joprojām var piekļūt? Arī visa Session maiņa bija blēdīga - cry me a river, šie fuckers NAV tā pati org, kas bija agrāk.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Es esmu ļoti vīlies, redzot to, jo man bija pieklājīgas attiecības pār labu sarunu šis dumpinieks @aaronstevens. Vienīgā lieta, kas man par viņu nepatika, bija tā, ka viņš, šķiet, nevarēja uzticēties nevienam, kas man bija sarkans karogs. Cilvēki šeit šajā platformā neatbalsta scamming, un es ceru, ka viņa rīcība nevienam neradīja lielus zaudējumus.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
-citēts-/ vienīgais, kas man nepatika, bija tas, ka viņš, šķiet, nevarēja nevienam uzticēties, kas man bija sarkanais karodziņš..


-raksta konts, kas pievienojās augusta beigās. Cik kontu tev ir dude?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kāda ir jūsu problēma? marty€mcfly ir parasts lietotājs. Kas ir nepareizi ar jūsu attieksmi, mēs visi šeit tikai pulcējamies, lai apspriestu un izvērtētu situāciju, nav vajadzības vēl vairāk negatīvisma!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@aaronstevens ir aizliegts, no tā, kā izskatās, viņš negrasījās atrisināt nekādas problēmas.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Vai ir iespējams noņemt visus viņa komentārus un sīkumus? Ir daudz vietu, kur minēti kontakti utt. - būtu jauki viņu vienkārši notīrīt...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Es ceru, ka neviens neuzķersies uz šo Dialogu. Visus šos aprakstus ir veidojusi viena un tā pati persona. Tur visa saruna starp it kā pircējiem un pārdevējiem ir viena persona.

Tas ir smieklīgi, es nekad neesmu dzirdējis par Valentino karteli Izņemot šajā vietnē. Mighty aizdomīgi piedāvā jebkāda veida produktus kāds varētu vēlēties arī. Tas vienmēr parasti ir viens no trim tikt galā metamfetamīns vai heroīns Varbūt pot un mdma, bet noteikti Vai nav kartelis tur ar tik lielu sarakstu pieejamo produktu, kas ir norīkošanu to mājas lapā, un tas ir vairāk nekā laimīgs darīt darījumus ar Jums un nodrošināt tik lielisku klientu apkalpošanu. L o l
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Es nesaprotu u, konts tagad ir aizliegts?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jūs mētājat kopā maz informācijas un baumu :). Šeit šajā pavedienā ir reāli lietotāji/pircēji.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Velnišķīgi, ka tas ir žēl. Es pie viņiem veicu pasūtījumu pirms 3 nedēļām, un viss bija labi. Pirms ieraudzīju šo, meklēju vēl vienu pasūtījumu, priecājos, ka gadījuma pēc pārbaudīju šeit.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Diemžēl man ir tāda pati slikta pieredze ar aaronstevens! tajā pašā laikā es arī domāju, ka tā ir ļoti gudra krāpšana aaronstevens!
sākumā ar mazākiem dažādu lietu testa pirkumiem viss ir bijis kārtībā!
komunikācija vienmēr bija ļoti profesionāla, tagad arī zinu, ka tie bija tikai "jauki vārdi", lai izveidotu zināmu "uzticības" līmeni!
Es pasūtīju kilogramu sausā amfetamīna!
bet ar pēdējo pirkumu viņš mani kārtīgi izkrāva!
Es diemžēl biju spiests dažādu iemeslu dēļ nav bb-market escrow izmantot pēdējo pirkumu (viens no tiem monero!)
kas ir bijusi lielākā kļūda!!!
Paskaties ko es dabūju pēc labām 4 nedēļām gaidīšanas!
Es domāju, ka bildes es augšupielādēt runā paši par sevi!
Es savā dzīvē esmu redzējis daudz netīrumu, bet šis pārspēj visu iepriekšējo!
Es nekavējoties sazinājos ar Aaron Stevens, lai ziņotu par krāpšanu un lūgtu problēmas risinājumu, jo iepriekšējā komunikācija vienmēr bija tik "profesionāla", es domāju, ka viņi atradīs risinājumu, kas abus apmierinātu! Īsāk sakot, vairāk Bet atkal nedzirdēju "jaukus vārdus" un "atvainošanos"!
Tad aaronstevens pazuda kā spoks!
Es arī sniegtu foruma administratoram savu e-pastu vēsturi ar aaronstevens kā pierādījumu, ja rastos šaubas!


Jūs vienmēr pēc tam esat gudrāks
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Man pietrūkst tās daļas, kur jūs sakāt, ka pasūtījāt H o_O Vai tas ir domāts kā pasūtītais amfetamīns?

Tas izskatās pēc zemes netīrumiem, vai tas ir tas?
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Imaoo, wtf tas ir tas 😭🤣
Vismaz viņš bija tik pieklājīgs, ka neko man nesūtīja un vienkārši paņēma manu naudu. Tas tur ir vienkārši necienīgi.
Vai tas vispār ir amfetamīns, jo es nekad agrāk neesmu redzējis amfetamīnu šādā krāsā.
Tas izskatās kā heroīns tho
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Iedomājieties, ka par šādām blēņām jūs aizturētu. o_O
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Izsaku līdzjūtību par jūsu zaudējumu! Tas ir traki, kādā bezjēdzībā ir pārvērties šis pavediens!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ir veidi, kā atgūt naudu pat tad, ja scammed kontu, ka! Bet jums ir jāvadās ar tiem, kas ir sertificēti un cienījamu reputāciju! Jūs nevarat kļūdīties.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Jā, eskorts to noteikti būtu novērsis, bet, tā ir pircēju uzdevums palīdzēt platformai saprast notiekošās problēmas, lai tās novērstu. Ja jūs saņemsiet scammed kā šis, ir departaments ~ šeit uz platformas jā~ par to, bet tas ir jābūt legit prasības, kas pārkāpj noteikumus & varētu būt citādi gudri tika novērsta.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
labi, kas ellē tas ir tagad lmao im sorry par to, kas tas ir tas ir tik slikti tā smieklīgi atkal scamming ir viena lieta, bet ņemot sūdi savā pastkastē ir cita lieta
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top