aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Kā es dzirdēju, galvenais lietotājs, kas darbojas ar kontu aaronstevens, ir arestēts, kāpēc par to vēl nav paziņojuma? Es domāju, ka jūsu kopienai vajadzētu zināt, vai varbūt jūs vēlaties nākt klajā ar patiesību, lai visi varētu pārtraukt minējumus.

Jūs esat brīdinājis savu e-pasta sarakstu, ka jūsu vecais e-pasts ir kompromitēts, tomēr BB jūs neko neteicāt par šo faktu. Vai esat pamanījuši, ka jūs, izsūtot e-pastu visiem saņēmējiem vienlaicīgi, esat viens otram uzspieduši doxx? Vismaz viņu pasta adreses. Izskatās ļoti slikti, kā jūs rīkojaties ar savu klientu sensitīvajiem datiem.

Es nedomāju, ka nenoteiktība pozitīvi ietekmē šādas situācijas. Atklājiet un paskaidrojiet, kas notiek.

BB vajadzētu ieviest tirdzniecības aizliegumus šādās situācijās, līdz aarons visu noskaidro!!!! Lai gan darījumi ir bijuši ārpus depozīta, šī konta galvenais īpašnieks, kurš it kā ir arestēts, ir situācija, ar kuru nedrīkst spēlēties.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
lieliski, tā, viņa tika arestēts. ļauj cerēt, ka viņa spēj no atmaskot visu, WTF. Gone uz 4 nedēļām 25 sūdi skābes tabs vēlāk, nevaru dabūt manu galvu pār šo! Joprojām ir nepieciešams cid pārdevējs, kurš wont rip mani no! DM TIKAI, lūdzu
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg, ja kāds ir pietiekami stulbs, lai iegādātos no šī puiša, jūs esat pelnījuši tikt apkrāpti. Viņš domā, ka ir slaids ar savām "es pasūtīju 100 g un saņēmu tikai 98,5" viltus sūdzībām. Tas ir tik viegli redzēt, ka viņš izmanto vairākus kontus
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitally es pasūtīju 100g es saņēmu 91,5g es tad viņam par to pastāstīju, un viņš teica, ka pārējo atsūtīs. 2 dienas vēlāk es saņēmu 7 g pa pastu, tāpēc es viņam nosūtīju ziņu, sakot, ka trūkst 1,5 g, un viņš man neatbildēja.
Es pasūtīju 100g H tas nekad nav ieradies. bija paredzēts, ka tiks izsekots es nekad nesaņēmu izsekošanas. iv bija pastāvīgi ziņojumos viņam nav atbildes. es nevēlos izklausīties kā cunt, bet jā, kopumā par koksu tas bija 1,5g īss izklausās kā fiktīva sūdzība, bet tā ir patiesība. es esmu saņēmis e-pastus šodien no valentino cartel, bet es gribu atmaksāt atpakaļ. viņi vēlas darīt 50% pārsūtīšanas, bet es nestāv par to. nav garantijas, ja re kuģis gatavojas ierasties. tā ir mana pirmā reize, darot darījumus ar viņu. mans konts izskatās viltus, jo im jauns šeit. es nedomāju, ka es būšu pērk no viņiem, ja vien viņš atrisina šo jautājumu, un, ja viņi to dara, tad kāpēc ne mēģināt vēlreiz ar viņiem ? kļūdas notiek es saprotu, ka. jūs nevarat uzticēties tumšā neto tho ikviens varētu būt aiz ekrāna.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Viņa H attēli izskatījās ļoti labi, bet, par laimi, viņš pārtrauca man atbildēt
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Es gribu secināt, ka šīs situācijas ir "pilnīgs sūds!". Esmu jau iepriekš redzējis šādu uzvedību un arī man tā ir darīts, tāpēc varu saprast pat kā pircējs. Dažreiz jums ir parazīti & vaļīgas skrūves/skrūves vaļīgas. Tās pienākums pircēja & kopiena uzņemties iniciatīvu, lai atzīmētu, & beidzot ziņot, ja tas turpinās, modes veidā. Ne katra situācija būtu jāņem vērā, skatīts caur kanāliem daži līderi, tad, ja nepieciešams, to var eskalēt uz admin. Lai risinātu lietas, kas ir jāuzlabo, vai noķert kā scammer, jums ir jāņem vērā pārpratumi, mischief & šķēršļi. Es personīgi nezinu nevienu krāpnieku šeit, vismaz ne platformas darbiniekus.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Nu tas izskaidro sūda skābe man tika nosūtīts, Bro (Ārons) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Uzskatiet sevi par "laimīgu", ka vēl viens puisis nonāca slimnīcā LSD ar piedevu dēļ.
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro WTF nopietni? Es pārbaudīju savu pirms tam, tāpēc zināju, ka tas bija LSD, nevis pūķa B.S. Puiši izjauca daudzus cilvēkus no ziņām, ko esmu lasījis. Domāju, ka viņam ir nepieciešams izskaidrot visu vismaz!.

Vai dude bija ok no laced skābes?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Cut ir informācija par to, mēs vēl neesam dzirdējuši vairāk, es domāju!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mana klienta klientam nebija iespējas palīdzēt vairāk nekā ar to, kas redzams ekrānšāviņos "upuris" bija persona, kurai to pārdeva kādā ballītē. viņi pārbaudīja ar tādiem kā šiem pamata testiem, un tas neiznāca kā LSD tas mainīja krāsas dīvaini, bet 25E vai līdzīgā virzienā. netērēja tam vairāk laika, jo upuris ir kārtībā un aarons ir aizliegts.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Lai cik skumji būtu par šo drāmu, ir pienācis laiks to atstāt aiz muguras SJO :(
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro, tev jāpārtrauc būt lil Bi*tch, 25 tabs of crap. Ja kāds lasa šo sūtīt faktisko 225mic tabs vai spēcīgāku ārā, DM, scammers un visi, uz kuriem attiecas ESCROW tikai pasūtījumus. Fucking jauns man bija darīts vairāk un scammed! Teicu viņam, ka nevajag fuck apkārt ar skābi, nav forši vispār. Es ēdu 8 no viņa 225mic tabs kā konfektes!!!!!
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Es pasūtīju 0,5 g DMT no aaron pirms 5 nedēļām, bet tad bija ziņa par stollen sesijas kontu, un es uzrakstīju jauno viņš teica, ka viņš to nosūtīs un apmēram 2 nedēļu laikā es to saņemšu. Es gaidīju 3 nedēļas, un nolēmu, lai teksta viņam viņš nekad neatbildēja atpakaļ, un nav DMT sagaidīt, ka uz nosūtīšanas adress es devu viņam parādījās policija 2 reizes. Bet es domāju, ka otrajā reizē policija ieradās pēc Gordona MDMA bezmaksas paraugiem. Un es neesmu pārliecināts, vai tas bcs manas valsts policija kļūst nopietnāka, bet tas, ka es redzēju šeit šajā pavedienā viņš tika arestēts... Es pasūtīju MDMA un DMT ar dažādiem nosaukumiem, bet nosūtīšanas adrese bija 1 m attālumā viena no otras. Labi, ka man vairs nav piekļuves šīm nosūtīšanas adresēm.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
viņš,

Ja vēlaties godīgu uzņēmējdarbību un nevēlaties tikt apkrāpti. Ļaujiet veikt uzņēmējdarbību kopā Man ir labākie produkti no mana novada, A eļļa, mdma un citi produkti noliktavā.
Es esmu ļoti atvērts iespējām, vienkārši rakstiet man.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds ir saņēmis kaut ko pēdējā laikā? Viņš teica, ka paies nedēļa un man būs izsekošana. Tad viņš teica, ka "tik mazam sūtījumam viņi nedod izsekojamību". Un es esmu ASV austrumu piekrastē, btw. Tas ir no 7. oktobra. Es brīnos, kāpēc viņš turpināja atbildēt uz e-pastiem kādu laiku.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Vai aarons vēl aizvien tagad veic darījumus un atbild cilvēkiem tieši tagad?
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nav atbildējis kopš 17. OCT. Grasījos nosūtīt jaunu e-pasta vēstuli. Varbūt pat no citas adreses. Bet kas no tā, ja tā tiešām ir krāpšana.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kāpēc jūs kopš dažām dienām izplatāt tikai FUD, kas jūs esat?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Kas jums liek domāt, ka es runāju par jums?
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top