aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kur ir mans pasūtījums? es pasūtīju 100 g kokaīna saņēmu tikai 98,5 g es pasūtīju heroīnu no valentino cartel un joprojām neesmu to saņēmis vēl????? rakstīju viņam ziņojumus sesijā. caur e-pastiem nav atbildes !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mums jau tagad vajadzētu izveidot sarakstu ar kopējo viņa izkrāptās naudas summu... Es atvainojos brālis
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
aayyyyy un LSD ir 25E-N.... 1 klients tagad atrodas slimnīcā
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Man ir pierādījums par izplatīšanu, kurā teikts, ka tā ir rūgta, viss pārējais ir slepenā tērzēšanā, bet ill sniedz to, ko es varu un ko viņi atļauj. slimnīcas daļa tika pastāstīta zvana laikā


OmZSOBk59K
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mani tas nepārsteidz. aarons man atzina, ka viņš pārdod oksikodonu ar fentanila piedevu.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ugh, par ko tu runā, tā tu, kas uzrakstīja abas sarunas puses... pirmkārt, kurš ar veselo saprātu visu šo informāciju izvietotu publiskajos forumos, lai visi to redzētu?

Kāpēc šis konts (šie konti),vēl nav aizliegti no vietnes?

Jūs esat pārāk nezinošs, lai saprastu, kāpēc vidusmēra cilvēks var pamanīt jūsu krāpniecisko dabu no jūdzes attāluma.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Publicētais ekrānšāviņš ir ekrānšāviņš no sarunas starp Kutu un vienu no aarona upuriem.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vai aaron tagad šeit pat nepārdod ?,cant find him lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg, ja kāds ir pietiekami stulbs, lai iegādātos no šī puiša, jūs esat pelnījuši tikt apkrāpti. Viņš domā, ka ir slaids ar savām "es pasūtīju 100 g un saņēmu tikai 98,5" viltus sūdzībām. Tas ir tik viegli redzēt, ka viņš izmanto vairākus kontus
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitally es pasūtīju 100g es saņēmu 91,5g es tad viņam par to pastāstīju, un viņš teica, ka pārējo atsūtīs. 2 dienas vēlāk es saņēmu 7 g pa pastu, tāpēc es viņam nosūtīju ziņu, sakot, ka trūkst 1,5 g, un viņš man neatbildēja.
Es pasūtīju 100g H tas nekad nav ieradies. bija paredzēts, ka tiks izsekots es nekad nesaņēmu izsekošanas. iv bija pastāvīgi ziņojumos viņam nav atbildes. es nevēlos izklausīties kā cunt, bet jā, kopumā par koksu tas bija 1,5g īss izklausās kā fiktīva sūdzība, bet tā ir patiesība. es esmu saņēmis e-pastus šodien no valentino cartel, bet es gribu atmaksāt atpakaļ. viņi vēlas darīt 50% pārsūtīšanas, bet es nestāv par to. nav garantijas, ja re kuģis gatavojas ierasties. tā ir mana pirmā reize, darot darījumus ar viņu. mans konts izskatās viltus, jo im jauns šeit. es nedomāju, ka es būšu pērk no viņiem, ja vien viņš atrisina šo jautājumu, un, ja viņi to dara, tad kāpēc ne mēģināt vēlreiz ar viņiem ? kļūdas notiek es saprotu, ka. jūs nevarat uzticēties tumšā neto tho ikviens varētu būt aiz ekrāna.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Cilvēks, kurš krāpj citus, ir tikai sliktākā nešķīstība, kāda vien pastāv. Ejiet ārā un pelniet naudu, strādājot godīgu darbu. Šāda veida cilvēki ir narcistiski, un viņi pat neizjūt nožēlu par nodarīto ļaunumu... it kā pasaule viņiem būtu kaut ko parādā. Vai arī viņi ir dusmīgi uz pasauli, jo viņu dzīve ir briesmīga. Tā ir tava vaina, ka tava dzīve ir sūdaina, tu, sūro neveiksminiece.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Mēs tam pilnībā piekrītam, mēs ļoti cenšamies, izmantojot visus savus resursus, novērst šīs problēmas, rūpējies brāli.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jūsu skābe burtiski kādu ieveda slimnīcā, jo tas ir viltots sūds
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Jūs pat nespējat sekot līdzi savam klastera jūklim - kad notika skābes pasūtījums un kā kādu hospitalizēs papīrs vai gēls. Es patiešām ceru, ka karma drīzumā klauvēs pie tavām durvīm ar beisbola nūju.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
VISIEM, KAS UZSKATA, KA MŪSU ORGANIZĀCIJA IR KRĀPNIEKI

Tā runā visas organizācijas priekšnieks

Vispirms id vēlētos pateikt paldies visiem, kas izrādīja Valentino Cartel atbalstu šajā grūtajā laikā, un mēs gribējām, lai jūs zinātu, ka jūsu atbalsts nepaliek nepamanīts, mēs patiešām novērtējam katru no jums.

Pēdējā laikā mēs esam redzējuši dažus naidīgus, negatīvus komentārus par mūsu organizāciju, kas mūs sarūgtina, mēs saprotam visu jūsu neapmierinātību, tomēr nav patīkami redzēt, ka mūsu lojālie klienti pēc vienas nepareizas rīcības vēršas pret mums.

Lai visu noskaidrotu, biedrs, kurš vadīja šo uzņēmējdarbības nozari, ir arestēts, un viņa sesija, prototnmail un telegram ir kompromitēti. Dati viņa ierīcē ir šifrēti, tāpēc nebaidieties, ka jūs neesat apdraudēti, tomēr, virzoties uz priekšu, mēs uzskatām, ka labāk izmantot citu e-pasta adresi. Sakarā ar ziņojumapmaiņas pakalpojumu zaudēšanu jaunajam dalībniekam, kurš ir norīkots nodarboties ar šo sektoru, nav iepriekšējās informācijas, tāpēc viss, ko viņš tagad dara, viņam ir pilnīgi jauns. Tas nozīmē, ka viņš nezina nevienu no vecajiem klientiem vai viņu pasūtījumiem, tāpēc viņš lūdz cilvēkus sniegt maksājumu apliecinājumu un ziņu vēsturi ar veco dalībnieku. Katrai personai, kas pasūtīja, tika piešķirts pasūtījuma numurs, kas tika reģistrēts viņa telefonā. Tādējādi, kad viņš runāja ar iepakošanas komandu, viņi varēja attiecīgi piešķirt izsekošanas numurus. Pēc šī dalībnieka aresta mēs esam zaudējuši ļoti daudz informācijas, un šobrīd cenšamies savākt pēc iespējas vairāk, lai varētu novērst problēmas. Otra problēma ir konfiskācija, nesen tika konfiscēti daudzi mūsu nosūtītie sūtījumi, un mūsu galvenās noliktavas Francijā un Vācijā ir slēgtas, kas vēl vairāk apgrūtina mūsu organizāciju. Šīs pēdējās trīs nedēļas ir bijušas ārkārtīgi neveiksmīgas, ja es esmu godīgs pret jums.

Daudzi no jums ir izteikuši komentārus par to, ka mēs esam krāpnieki, tāpēc es ar jums runāju atklāti. Jebkuri klienti, kas palīdzēs šim jaunajam dalībniekam strādāt šajā vietnē, būs ļoti pateicīgi. Lai gan es tikko redzēju, ka mums ir atņemtas pārdošanas tiesības, kas ir kauns redzēt. Lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu, ja rodas kādi jautājumi. Vissvarīgākais ir atjaunot uzticību, kas bija izveidojusies pirms tam. Mēs cenšamies to panākt, sniedzot ikvienam ne vairāk kā 75 % atkārtotu nosūtīšanu atkarībā no viņa situācijas. Lūdzu, sūtiet mums e-pastu, norādot darījuma apliecinājumu, savu sākotnējo pasūtījumu, cik daudz, ja vispār ir, no tā ir saņemts, un piegādes adresi. Mēs ceram uz jebkādām jaunām biznesa iespējām, kas nonāks mūsu ceļā.

Informācija par pasūtījumiem, kas veikti no 25. sept. līdz 2. oktobrim, ir zaudēti uz nenoteiktu laiku. Visi jaunie pasūtījumi, kas veikti no 5. septembra, kad mēs atsākām darbību, ir apstrādāti, ja vien tie nav veikti, izmantojot bbgate vietni. Paldies par sapratni. Palieciet drošībā, mani cilvēki.

The Boss
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Lai gan aarons veica labus darījumus ar daudziem un kopumā bija labā tempā par saviem pasūtījumiem, man viss par viņu jau no paša sākuma bija aizdomīgs, jo es varēju pateikt, ka viņš nav patiesi iesaistījies kopienā personīgiem mērķiem, un arī viņa plašais krājums, kas nekad nešķita kopā vienā vietā, man vienkārši izskatījās pēc "Darknet Vendor 101", Jebkurā gadījumā dropshipping ir mūsdienīgs biznesa modelis, bet man šķita, ka tas cheesy ir šāda veida reklāmas, kad jūs acīmredzami neesat puisis :D Sakarā ar viņa aizdomīgu uzvedību es tiešām audzis daudz spīts pret viņu, par to, ka viņš varētu izmantot šo lielisko kopienu viņa personīgo labumu.

Meli parasti nekad nenonāk tālu, šajā incidentā intriģējošais sižets, ko aarons ir izveidojis ap sevi un daudzām citām personībām (pircējiem un pārdevējiem), kas viņam ir šajā tirgū, man atklājās šā gada 29. augustā. Tomēr es nejutos tā, ka gribētu kaut ko darīt, jo dažādu identitāšu turēšana tumšajā tīmeklī ir kaut kas tāds, kas ir ļoti izplatīts un ko daru arī es.

Tomēr tas bija 22. augustā, kad ar mani sazinājās lietotājs Breaking Bad un lūdza dažādas narkotikas, bet galvenokārt oksikodonu privātai lietošanai. Mēs uzsākām sarunu, un apmēram pēc nedēļas pakete bija ceļā. Tas bija tas brīdis, kad pircējs ar mani sazinājās vēlreiz ar šādu ziņu:

Šajā posmā es gribētu, lai jūs pārtrauktu, atvērtu sesiju un paskatītos, vai šis ID jums varētu būt pazīstams :D

Stāsts turpinās..

Tā kā man nekad iepriekš nebija bijis kontakts sesijā ar aaron, es nevarēju redzēt, kas bija gatavs attīstīties, un turpināju sazināties ar lietotāju ar laisku ziņu "Yo Gordon", lai viņš zinātu, kas es esmu.

Pēc 2 stundām un 2 minūtēm mans ziņojuma pieprasījums tika pieņemts. Lietotājs atbildēja:

Kad es turpināju konfrontēt viņu, sakot:
Viņš neko neteica visu dienu, lai gan pirms tam viņš bija ļoti atsaucīgs, un ASV vēl bija pusdienlaiks.
Es turpināju rakt:
Viņš nāca ārā un teica::
Es saņēmu dažus fugazi paskaidrojumus, kāpēc mans klients viņu nosūta pie manis, jo aaron esot liels oksikodona piegādātājs ASV :D :D Man tas ir diezgan skaidrs :)

BB lietotājs, kurš man nosūtīja profilu, arī neatbildēja vienu dienu un pēc tam teica: "Es neatbildēju:

Kad es atbildēju:
Es nesaņēmu atbildi, kad pakete tika piegādāta, ar mani vairs nesazinājās, bet konts joprojām ir aktīvs uz šodienu (pēdējo reizi aktīvs: 2023. gada 9. oktobris).

Tas varētu atstāt nelielu interpretācijas iespēju, bet man viss ir diezgan skaidrs.

No datiem, ko es redzu adresē, redzu, ka persona, kas atrodas aiz konta, ir no ASV! (Neprasiet man viņa adresi :D)

Es varētu turpināt pievienot pierādījumus iepriekš minētajiem apgalvojumiem (ekrānšāviņi + video), kas man ir, bet tas ir laika un enerģijas izšķiešana!

Citas situācijas, kas ir radījušas manu viedokli par aaron ir:

1. Kad es tikko sāku strādāt kā pārdevējs, man bija tādi lietotāji kā Chobeskunk un vēl 2 cilvēki no Francijas, kas gaidīja aaron atbildi jau vairāk nekā 3 nedēļas pēc pasūtījuma veikšanas un monētu nosūtīšanas, un kopš tā laika tas nekad nav apstājies, jo cilvēki ik pa laikam nāca šeit ar to pašu problēmu, ka viņi nedēļām ilgi tiek izsaukti, un tas ir pirms 4 mēnešiem.
Ghosting pēc pasūtījuma pieņemšanas = krāpšana
2. Viņa kokaīns tika pārbaudīts uz 70%, reklamēts uz 90%+
3. Cilvēki pasūtīja metamfetamīnu, saņēma 4MMC
4. Viņš man atzinās, pārdodot oksikodonu, kas sajaukts ar fentanilu.
5. Sludina par 95% 4MMC, bet klientiem sūta netīro sūdus. Kad tas iznāk ārā, viņš patiešām saka, ka viņš to apstrādājis, lidojot uz laboratoriju ar lidmašīnu, lai uzlabotu savu ķīmiķu darbu.

Puiši, tas viss ir tik slikti, es nevaru noticēt, kā tas varētu iet tik ilgi un tālu, un kā šis puisis vēl nav aizliegts?? Tas bija smieklīgi skatīties, bet godīgi, vai mēs vēlamies, lai šāda veida uzmanību, ka lietotājs, kas iegādājās narkotikas par Breaking Bad no tā nokļuva slimnīcā? aaronstevens ir jādodas un katrs no viņa sānu kontiem!

Es tiešām brīnos, cik daudz naudas viņš izkrāpa no cilvēkiem.

Es tiešām mudinu nepieciešamību piespiedu eskreditēšanas darījumus par Breaking Bad, ikviens draging cilvēkus ārpus foruma būtu nekavējoties jāaizliedz, ja to nav piešķīruši administratori.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Es varu pievienot 98%!!! SUPER AMFETAMĪNA patiešām bija maksimāli 70 % pēc žāvēšanas, un arī es vadu uzņēmumu, kas drīzumā atvērs 27. laboratoriju, un man joprojām izdodas atbildēt klientiem vai sadarbības partneriem 10 min - 2 h laikā atkarībā no tā, cik daudz man ir jādara, kur viņš, savukārt, aizņēma veselas 8 dienas, manuprāt, tas bija... labi, jā, es nezinu, kā tas notika tik ilgi.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Bija nepieciešams viens cilvēks, lai sāktu sūdzību un atmaskotu viņa rīcību, esmu priecīgs, ka tas beidzot notika!
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tas ir tik sus, šķiet, ka aaron paslīdēja abit tur, Es domāju, ka tas notiek, kad jūsu žonglē tomēr daudzus sānu kontus jūs aizmirstat, kas jūsu domājams, lai būtu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Man tas tiešām ir ļoti sus, es nezinu, godīgi sakot. Īpaši tas, ka šis lietotājs ar mani vairs nekad nav sazinājies, lai gan piegāde ir bijusi perfekta, tas ir neparasti.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordons, man nav ne uz pusi tik lielas izpratnes par šo pasauli kā tev, bet manā zemē es esmu viltīga veca lapsene šajā biznesā, un Ārona uzvedība bija aizdomīga no pirmā brīža.
Es jau gadu esmu vērojis šo puisi, cik augstprātīgi viņš cenšas nospiest citus pārdevējus. Bet izskatās, ka arī es novecoju, jo laiks pagāja, es redzēju, kā uzkrājas pozitīvi vērtējumi, un man tikai ienāca prātā, ka varbūt ir vērts pamēģināt...
Tad izcēlās skandāls, man par laimi. Par laimi arī tev, jo tu ar savu uzticamību viņu praktiski pārspēji īsā laikā.
Tā ka es drīz pie tevis pierakstīšos, lai saņemtu mazliet amfetamīna, ja neiebilsti... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Lielākā daļa lietu ir tik pašsaprotamas, ka, manuprāt, nav vajadzīga nekāda iedziļināšanās :) Bet jūs, protams, vienmēr varat sazināties ar mani, un mēs redzēsim, vai mums izdosies jums izpildīt pasūtījumu! Protams, es neiebilstu :D :D :) :)
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Tas viss izvēršas, un tas ir vēl sliktāk, nekā es iedomājos, īpaši ņemot vērā reputāciju un uzticību, kādu viņš savulaik iemantoja sabiedrībā. Ārona rīcība, gluži pretēji, ir klaja nodevība pret visiem šeit esošajiem, un tā noteikti būtu jāatklāj.

Manas darīšanas ar Āronu saistībā ar ievērojamu pasūtījumu uz Dienvidkoreju, kura vērtība pārsniedza vairākus tūkstošus dolāru, atklāja vairākas satraucošas neatbilstības:

  1. Viņš piedāvāja neparasti augstu cenu, kas gandrīz četras reizes pārsniedz parasto cenu.
  2. Neraugoties uz augsto cenu, Ārons atturējās sniegt jebkādu informāciju par izsekojamību, vienmēr atrunājoties ar neskaidriem attaisnojumiem.
  3. Laika gaitā kļuva sāpīgi skaidrs, ka viņam nav ne pierādījumu par sūtījumu, ne priekšstata par tā atrašanās vietu, lai gan viņš vairākkārt apliecināja, ka sūtījums tiks piegādāts.
Mani mēģinājumi nodrošināt jebkāda veida kompensāciju, pilnīgu vai daļēju atmaksu vai pat atkārtotu sūtījumu, palika bez atbildes, un apgalvojums ir acīmredzams, ka par šādu pasūtījumu kompensācija nav paredzēta. Šķiet, ka Aaron izmanto kuģošanas sarežģījumus un problēmas, jo īpaši uz tādiem sarežģītiem galamērķiem kā Dienvidkoreja, vienkārši neko nenosūtot un apgalvojot, ka to vienkārši ir grūti nosūtīt un atmaksai nav jēgas.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Es varu tikai iedomāties, kādi kopējie zaudējumi tiek nodarīti finansiāli un pat fiziski. Nav nožēlas, un nebūs iespējams piedot, ka kādam slimnīcā ielika viltotas zāles.

BB komandai vajadzētu iejaukties, lai tiktu dzēsts katrs ieraksts par viņa e-pasta adresi, kas būtu pirmais solis, lai mazinātu kaitējumu!

Varbūt viņš līdz šim ir pelnījis arī "krāpnieka" titulu, es būtu pateicīgs par to. :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@aaronstevens un citi

BB komanda labi apzinās, ka aresti ir kaut kas tāds, kas notiek mūsu biznesā. Ne katrs arests iznīcina uzņēmumu.
Tiklīdz parādījās ziņas, ka @aaronstevens ir nonācis nepatikšanās, viņš nekavējoties sazinājās ar mums un lūdza atcelt visus pasūtījumus, lai cilvēki varētu atgūt savu naudu.

Es arī apzinos, ka @aaronstevens cenšas mazināt sava biznesa zaudējumus un cenšas panākt, lai lielākā daļa pasūtījumu tiktu piegādāti klientiem.

Kamēr situācija stabilizējas, mēs uz laiku esam paslēpuši visus @aaronstevens piedāvājumus. Tiklīdz lielākā daļa problēmu būs atrisinātas, @aaronstevens varēs turpināt tirdzniecību BB, bet nepubliskot ziņnešu kontaktus, lai visi darījumi notiktu caur escrow.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tas nav attaisnojums viltotu produktu pārdošanai, kas pakļauj pircējus fiziskām briesmām, piemēram, viņa LSD
Tieši to Breaking Bad cenšas izskaust no narkotiku tirgus - pārdevējus, kas ekspluatē savus patērētājus, jo nezina labāk.

Izlasiet visus apgalvojumus šeit šajā tēmā, tas vienkārši pārsniedz visu, ko var attaisnot ar arestu, kas it kā bloķēja viņam/komandai uz dažām dienām iespēju veikt uzņēmējdarbību. Tas, par ko šis pavediens ir daudz lielāks
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Es nelūdzu laboratorijas testus. Vismaz apskatiet cietušo un viņa stāstu. Ko viņš lietoja, cik daudz, kādi bija simptomi, pierādījumi, ka viņš to pirka no arona. Tikai to.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Domāju, ka vajadzētu būt iespējai to iegūt ar Kuta starpniecību, jo viņš ir sazinājies ar pircēju, ja ir TXID apliecinājums, tas ir vēl labāk.
@NoCutt Vai jūs varat kaut ko labot? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Visi e-pasta kontakti joprojām ir redzami viņa profila lapā
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Domāju, ka acīmredzot vietnes administratori visu laiku ir bijuši šajā bullā
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top