Viss vienā pavedienā etilmetil- PMK glikvidāta konversija uz PMK

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Tā kā šķiet, ka daudziem cilvēkiem (ieskaitot mani) ir problēmas ar šī "jaunā" pmk glicidāta konversiju / pārkārtošanu, es domāju, ka mēs varētu visus kopā tādējādi ievietot pavedienā, lai redzētu, vai mēs beidzot iegūstam 100% strādājošu konversijas recepti.

im pēc sārmu hcl ar NaHCO3 mazgāšanas ar sliktiem rezultātiem, blīva un netīra tumši brūna olīveļļas viela.
bet man ir ļoti jauns veids, kas tiks publicēts šīs tēmas beigās, izklausās ļoti interesanti, bet vispirms tas, ko es mēģināju un kas neizdevās:

1: dH2o ar NAOH , un GLIKIDĀTS 1 stundu 80º temperatūrā.
2. Koncentrēts HCL , domāju, ka izmantoju daudz, nākamreiz pievienošu pa pilieniem līdz burbuļošanas/redzamas reakcijas beigām un mēra PH-3.
3. Izšķīdināt ūdeni (varbūt pirms izšķīdināšanas vajadzētu mazgāt ar NAOH 5 %? ).
4. NAOH skalošana, ja joprojām redzams ūdens, sālījums.
5. 2 mazgāšana ar ūdeni, līdz ūdens, kas saskaras ar organisko slāni, uzrāda neitrālu PH.
un rezultāts ir tas, ka ir blīvs netīrs sūds..... kāds padoms? padomu?


Jaunā un daudzsološā konversija, ko es saņēmu:

1. ielieciet vasku un ūdeņraža peroksīdu proporcijā 1:8 (kāda tīrības pakāpe HP? NEZINU)
2. Uzkarsē, lēnām pievieno skābi pa pilieniem, maisot un kontrolējot PH vērtību (vairāk informācijas nav, domāju, ka līdz sasniegs 3 vai aptuveni 3).
3. pēc 2 stundu reakcijas reakcijas šķidrumu ekstrahē ar nātrija hidroksīda šķīdumu (pieņemu, ka 5%) un iegūst ūdens fāzi.
4. iegūto ūdens fāzi pēc tam pievieno pilienveidā ar skābi, lai pielāgotu ph vērtību, līdz parādās eļļaina viela, un eļļaino vielu ekstrahē ar organisko šķīdinātāju un tad iztvaicē, lai to iegūtu.

Izklausās ļoti labi, vai ne? bet es nezinu, kādi ir drošības padomi, kā rīkoties ar augstas koncentrācijas ūdeņraža peroksīdu, nekad neesmu to lietojis... kāds ieteikums?
tā kā viņi neļauj zināt, kādas koncentrācijas ūdeņraža peroksīdu man vajadzētu izmantot, es pieņemu, ka pēc iespējas augstāku..šeit es varu atrast ar daudz grūtībām 70%.

kādas domas?

man ir tikai 100 g ETHYL GLYCIDATE, tāpēc es nevaru zaudēt vairāk mēģinot visu..... es mēģinu šo sintezatoru kā personīgo gandarījumu...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Par kādu tieši CAS jūs runājat?
Paldies.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Neatceros tagad, im nav mājās, bet jaunais, vaska etil.metil pmk glicidāts, tas, kas visiem sagādā problēmas, ja vien mēs šeit neatradīsim risinājumu.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Man ir metodes CAS 28578.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

tas ir eļļas vai baltā pulvera formā, vai ne?
Problēma rodas ar vaska versiju..bet man ir pieejama baltā pulvera versija, vai jūs, lūdzu, varētu man atsūtīt metodi? ill be very gratateful with you.
tnx!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Eļļa, man ir metodes, bet nav darīts pats vēl es gaidu pasūtījumu, tiklīdz es gribētu, lai tos, es dalīties ar rezultātiem ar visu pieredzi par to.
Paldies.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Šķiet, ka eļļai nepieciešama tikai tieša pārkārtošana ar HCL, tāpat kā vecajam pmk Gly..... tad redzēsim, kā tas iet, un, lūdzu, atcerieties šeit publicēt..tnx mate!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Informācija, kas man ir, nav šādā veidā es jūs atjaunināšu.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Esmu dzirdējis, ka šim jaunajam glī recepte bija tikai ar etanolu, ūdeni un HCl?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mans padoms ir aizmirst visu literatūras sintēzi, kas nav veikta personīgi, un gaidīt, ka mēs atradīsim labāko metodi, kad saņemsim produktu, jo mums ir metodes, lai pārbaudītu tieši no ražotājiem. Paldies.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Otrā recepte es ievietojis nāca tieši no ražotāja laboratorijā , patiesībā izklausās ļoti loģiski un daudzsološi, bet pirmā metode 8alkali-skābes) mēs visi zinām, nāk no viena no mana pārdevēja klientu recepte... anyway...didnt strādāja... un vairāk PRO metode es neesmu pārbaudīta, jo grūti iegūt augsta % ūdeņraža peroksīda... tāpēc im pie begginig punkts..... ļauj redzēt, kā tas iet ar jums mate , ar nepacietību gaidu to.
Good luck
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
tā ir loģika un vispārējā reakcija attiecībā uz esteriem, un, ja tas it kā "glicidāts" būtu tikai tas, ka tas darbotos mums visiem... bet tur ir kaut kas dīvains par to... Dievs zina, ko viņi pievienoja, lai izvairītos no juridiskām problēmām...
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Es tikko biju nolēmis atvērt jaunu pavedienu, jo šis PMK-etilglikskābes sintēzes maršruta neskaidrības, bet jūs jau to izdarījāt.

ATRUNA: VISA UZRAKSTĪTĀ INFORMĀCIJA IR MANA PERSONĪGĀ INFORMĀCIJAS VĀKŠANA, TIE IR PUBLICĒTI TIKAI VIEGLAI ATSAUCEI.

Kā iesācējs ķīmiķis, es uzskatu, ka daudzi cilvēki varētu nonākt apjukumā, tāpat kā es, tāpēc es vienkārši uzspridzināt visu, ko es atradu šajā forumā un informāciju, ko es varētu, jo es neesmu palaist eksperimentu pašreizējā laikā, tikai informācijas vākšana, turpmāka rediģēšana var notikt.

CAS 28578-16-7, par ko runā visi profesionāļi, netraucē nosaukums (PMK-etil-glicidāts / BMK-metils / etilmetil-metils PMK / glicidil esteris).

Šeit ir @Jack saite, kas minēta lielākajā daļā pavedienu par galīgo MDMA sintēzi

Prekursors prekursors ir daudz vienkāršots @William Dampier

Ja nevarat iegūt CAS 28578-16-7 tieši, sekojiet @William Dampier solim ar preparātiem no
- Nātrija etoksīds CAS 141-52-6
- Piperonal CAS 120-57-0,
- Etilbrompropionāts CAS 30365-54-9
- u.c.

CAS 28578-16-7 pats var būt dažādos stāvokļos un krāsās (Pmk/BMK eļļa/PMK balts pulveris).

Es uzskatīju, ka šie pasākumi bija MDMA ražošana, lai gan ir dažādi MDMA nosaukumi, piemēram, 3,4-metilēndioksimetamfetamīns.

un tad ķīmiskie simboli
CAS 20320-59-6
CAS 5413-05-8
CAS 236117-38-7
CAS 28578-16-7

Es uzzināju, ka tās visas ir metamfetamīna līdzinieces, manuprāt, tās visas varētu būt arī metamfetamīna prekursori, mums vienkārši trūkst zināšanu un pieredzes. Kredīti @Jack, @William Dampier, @DocX un @G.Patton, studēt ķīmijas pamatus un ELI5 google
 
Last edited:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Problēma ir tāda, ka dokuments par konfiscētajām lietām austrālijā u. c., ko es jau pētīju, attiecas uz metil-pmk, (vecais viegli pārkārtojams), nevis uz faktisko etilmetilformu.....
patiesībā austrāliešu ekipāža izmantoja veco recepti, kas parādās arī kopējā sintēzē utt... to nevar izmantot jaunajā formā...
Vai ir taisnība @William Dampier?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Tika sniegta metode, kas istabas temperatūrā ir cieta viela

1:1:1 P:etonāls:dh20 karsē 60c temperatūrā 1 h.
2 HCL karsē 3,5 h. 75c temperatūrā

Aptuveni 60%

Es domāju, ka ir iespējami uzlabojumi.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jā, tas ir tieši tas, ko es domāju
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

tie varētu strādāt par to pašu CAS, bet eļļas vai pulvera veidā, biežāk sastopamajam vaskam nepieciešami 2 posmi, vispirms sārmu skābi.... un, protams, vakuumdestilācija.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Vai kāds cits var piedāvāt tur metodi vai ieguldījumu, lai iegūtu lielāku procentuālo atdevi.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Es runāju par to, ka ir eļļas formā vairāk nekā 33c temperatūrā un istabas temperatūrā sāk pārvērsties par tādu kā sausu medu. Tas ir tas, ko jūs domājat ar vasku. Thx
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
tad dont sekot recepti jūs komentēja, tas nedarbosies.... par vasku jūs minējāt, jums ir nepieciešams 2 sārmains-skābju attīrīšanas, bet pat zinot to im nav labus rezultātus... joprojām strādā pie tā, mainot temperatūras, quatity hcl utt, un redzams izmaiņas, bet joprojām slikti...
 
Top