Viss vienā pavedienā etilmetil- PMK glikvidāta konversija uz PMK

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
kāds var man paskaidrot, kāda ir atšķirība uz molekulas, kad tas ir pulveris vai vax ?
kāpēc tā ir, un, kad es jautāju tieši viņiem...., viņiem nav īstas atbildes.
man kā ķīmiķim... man patiešām ir jāsaprot viss.

un labi, pmk glicidāts tika aizliegts / labi, pmk metilglicidāts ir aizliegts / labi, lai būtu skaidrs, mums ir tikai PMK ETHYL GLYCIDATE.

kāds zina, kāda ir atšķirība attiecībā uz konversiju ? vai šī jaunā grupa dod kaut ko atšķirīgu iznākumam beigās.
Man ir interesanti saņemt dažus padomus un dažādus viedokļus.

un man ir sajūta, ka mūsu eļļas veids beigās ir mazliet slikts...

Vai kādam ir kāds paņēmiens, kā iegūt vislabāko eļļu, ļoti dzidru un tīru, vai tam nav nozīmes procesa laikā?
paldies.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
varbūt tas var izklausīties kaitinoši vai pārlieku muļķīgi no manas puses, vai arī tas ir saistīts ar visu laiku mētājamām brīvām definīcijām. Kad jūs sakāt "tas, kas ir ciets", vai tas nozīmē CAS 13605-48-6 vai 28578-16-7 it kā "pulvera" formā, un vai tāda ir? Ko ķīnieši domā ar pulveri 28578-16-7? Tas ir mans noob priekšstats, ka, ja ir viela, tai ir savs CAS, ja ir kāds tās sāls, tad tas ir cits CAS.
Tāpēc beigu beigās es beidzot gribētu uzzināt, kāda būtu labākā procedūra CAS 13605-48-6? Ja tā ir iepriekš aprakstītā un Sidnejas bustā minētā procedūra, kā var optimizēt maksimālo kopējo tilpumu plūdumā ( 35g, papīrā norādīts 600ml plūdums, ļoti nepraktiski un apgrūtinoši)? Un kā var izlaist vara posmu no procedūras (izmantojot hcl?)?
paldies visiem
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
un starp citu, jo... tas skan tieši tagad lielākā daļa mdp2p no šī jaunā pmk glicidāta tas man tumša un ne ļoti skaidra eļļa...
dažiem cilvēkiem ir daži padomi ?
jo es gribētu zināt, pēc konversijas, kas ir labākais, lai iegūtu šo ketonu.
kādu šķīdinātāju es varu izmantot, lai attīrītu savu eļļu?
dažas metodes, lai padarītu to dzidrāku un tīrāku? ( destilācija ? saldētava ? mazgāšana ar piesātinātu nahco3 ?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
kāpēc jūs visi, puiši, vēlaties, lai eļļa nebūtu tumša? kas par to? tas ir atšķirīgs prekursors, tāpēc rezultāts ir atšķirīgs... tumši sarkana eļļa... mērķis ir iegūt tīru un netīru eļļu, pēc descibed metodes (bāze-skābe) vakuumdestilācijas... rezultāts ir atšķirīgs, nevis tāds pats GLY kā iepriekš, puiši... tāpēc nav tāda pati krāsa...
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Vielai ir raksturīgs vizuālais aspekts, ja ir ievērojamas atšķirības, tad tas var nozīmēt, ka tai ir liels piesārņotāju daudzums. Vai jūs vakuumdestilējat ketonu? Vai tikai atdalāt ūdeni?
Es gaidu kādu PMK etilglikolu...
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Tā kā es lasīju visas tēmas par PMK-glikidātu ar CAS: 28578-16-7, lai būtu skaidrs, ka tas var būt pulvera un eļļas veidā, kas var sacietēt 33*C temperatūrā. Visas iepriekš minētās metodes attiecas uz eļļas/vaska vielu.

Ciktāl es varēju iegūt piezīmes par šo procesu, es to uzrakstīju skaidrā valodā, lai cilvēki to labāk saprastu (arī es). Man ir daži jautājumi par šiem uzlabojumiem un par to, ko darīt, ja tie veikti.


Uzlabojumi, kā lasīt forumā:

Jautājums par uzlabojumu:
Vai mēs to karsējam līdz 80*C, vai arī mēs turam to ar NaOH 20*C temperatūrā. Vai mēs pievienojam PMK-gly-eth tieši 20*C temperatūrā, vai sildām vairāk?

posms: skābes pievienošana:

Ja uzlabojums tika panākts posmā ar NaOH un mēs pievienojam sālsskābi, vai mēs paaugstinām temperatūru līdz 80*C? vai mēs to paturam 20-21*C? ja mēs to paturam 20-21*C, vai mēs to turpinām vēlreiz 12 stundas, vai arī mēs pievienojam šo soli pirmo 12 stundu laikā?

Atdalīšana 3. posmā:


4. posms - vakuumdestilācija:
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
labi... nav mēģinājis saponifikācija istabas temp. 12 stundas, bet es noteikti, jo tumši brūnā krāsa šajā konversijas parādās pēc 80c saponifikācija..varbūt tas var atrisināt to...par citiem ieguvumiem es nezinu....

attiecībā uz skābes piedevu, tas ir cits process, jā, jums noteikti jāliek 80 °C temperatūrā.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
labi...kļūda šeit tā, jo daži cilvēki domā, ka viņi var nopirkt veco CAS , bet tas nav pareizi, vienīgā pieejamā forma ir vaska viens, tur arr 2 prezentācijas šī , bet tas ir tikai veids, kā ražotājs ir apdares to..viens ir vairāk dzeltens vasks , un otrs ir vairāk balts pulveris, bet tiklīdz tie sasniedz 30ªc tie izkusīs...tā ir tā pati molekula, uzticieties man.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tie paši produkti, tas pats process...
jautājums par krāsas uzlabošanu...nu...varbūt tā pastāv, bet IMO viss jaunais MDMA būs tumšāks nekā iepriekš, redzēsiet...jaunais MDP2P ir tas pats, bet ar tumšāku krāsu, tad MDMA būs tumšāks...tikai mazliet , mani rezultāti bija kā veca nemazgāta "kokakola" izskatās...nav svarīgi, cik reižu to mazgā, tas saglabā šo krāsu
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3


bro jūs varat nosūtīt man eļļas metodes, thx
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3

kungs , man jau ir pmk eļļa
ko es varu darīt tālāk?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Es šeit neesmu eksperts, lūdzu, sazinieties ar @G.Patton @William Dampier, viņi ir šī foruma eksperti un ļoti noderīgi.

un, lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu PMK cas. nr. ir pareizs, pirms turpināt jebkādus pasākumus, šeit ir dažas noderīgas saites, uz kurām jums varētu būt nepieciešams atsaukties:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-3-4-methylendioxybenzylmethylketone-from-piperonal-glycide-ester-route-small-scale.24/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-with-pmk-ethyl-glycidate-to-mdma-synthesis.682/
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Vai kāds patiešām veiksmīgi ražo gatavo mdma no šī jaunā pmk etilglikcidāta?

Vai arī visiem vienkārši ir problēmas ar konversijām un nav iespējams pienācīgi izkristalizēt gatavo produktu?

Kāpēc nav atjauninājumu par pareizu PMK etilētilglikidāta konversijas metodi?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
lasīt labāk bro, pareiza konversija tā jau ir publicēta, un jā, man ir skaisti kristāli , ļoti maza mēroga, bet tas neko nemainīs.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
nevaru sagaidīt, kad redzēšu video!!!
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Vai kāds var, lūdzu, uzrakstīt 1kg pmk etilglikcidāta konversiju?
Bet tikai tie, kas izmēģinājuši konversiju un kam ir pieredze, lūdzu, nepublicējiet copy paste, ja neesat pārliecināti, ka tas darbojas.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Es pērku no ķīniešiem 2021. gada novembrī un decembrī dažus kilogramus tā, ko viņi man teica, ka tas ir CAS 13605-48-6. Viņi nepiegādāja nekādas instrukcijas. Tātad, kā es saprotu no BenyBoy, man vajadzētu rīkoties šādi:

Metode tika sniegta tam, kas istabas temperatūrā ir ciets (mans ir balts pulveris).

1:1:1:1 PMK pulveris CAS 13605-48-6 :etanols : dh20 - karsēt 1 h 60 °C temperatūrā.
2. Pievieno HCL karsē 3,5 h. pie 75c (cik daudz HCL?) - vai kāds var dot padomu?

Es jautāju, jo pastāv iespēja, ka man ir vecs materiāls, ko viņi piegādā 2021. gada beigās. Ja tas nav iespējams un man ir 28578-16-7, tad es darīšu tā, kā tas bija šajā amatā.

Vai ir kāda iespēja noteikt atšķirību starp 13605-48-6 un 28578-16-7, ja tas ir balta pulvera veidā?

Paldies.
 
Top